LAJMI I FUNDIT:

Mbresa

31 Artikuj

Mbresa hedh poshtë aludimet që Blasta ka ndikuar në krisjen e miqësisë me Melisën

Mbresa hedh poshtë aludimet që Blasta ka ndikuar në krisjen e miqësisë me Melisën

Yjet
Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Yjet
Reagimi i Mbresës pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova: Faleminderit që më keni pranuar e dashur ashtu siç jam

Reagimi i Mbresës pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova: Faleminderit që më keni pranuar e dashur ashtu siç jam

Yjet
Mbresa dhe Artan Thaçi largohen nga gara për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh

Mbresa dhe Artan Thaçi largohen nga gara për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh

Yjet
Mbresa interpreton këngën e re “Për ty” në finale – pas performancës surprizohet nga familja dhe merr ofertë si prezantuese

Mbresa interpreton këngën e re “Për ty” në finale – pas performancës surprizohet nga familja dhe merr ofertë si prezantuese

Yjet
Përfundon edicioni i parë i BBVK me Stresin fitues – Gjithçka që ndodhi në finalen e madhe

Përfundon edicioni i parë i BBVK me Stresin fitues – Gjithçka që ndodhi në finalen e madhe

TV / Film
Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

TV / Film
“Kryeqyteti i Italisë – Milano, i Gjermanisë – Mynihu e i Turqisë – Stambolli”, Xhuli dhe Mbresa ia huqin me të madhe në BBVK

“Kryeqyteti i Italisë – Milano, i Gjermanisë – Mynihu e i Turqisë – Stambolli”, Xhuli dhe Mbresa ia huqin me të madhe në BBVK

Yjet
Publikohet video e dyshimtë e Mbresës në shtëpinë e BBVK – shanë gjatë një bisede me vëllain e madh duke harruar mikrofonin e ndezur

Publikohet video e dyshimtë e Mbresës në shtëpinë e BBVK – shanë gjatë një bisede me vëllain e madh duke harruar mikrofonin e ndezur

Yjet
Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

Yjet
Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

Yjet
Mbresa befason sërish me deklaratën, thotë se Kosova është shtet qe 23 vjet

Mbresa befason sërish me deklaratën, thotë se Kosova është shtet qe 23 vjet

Yjet
Stresi e quan Mbresën si banoren më të paedukatë në BBVK, ajo ia kthen me të njëjtën monedhë

Stresi e quan Mbresën si banoren më të paedukatë në BBVK, ajo ia kthen me të njëjtën monedhë

TV / Film
Garë e fortë në nominimet e BBVK: Xhuli, Stresi, Mbresa, Melisa, Artani dhe Vedati

Garë e fortë në nominimet e BBVK: Xhuli, Stresi, Mbresa, Melisa, Artani dhe Vedati

TV / Film
Vazhdojnë përplasja mes Xhulit dhe Mbresës: Të jap para nëse do që të bësh ndërhyrje estetike

Vazhdojnë përplasja mes Xhulit dhe Mbresës: Të jap para nëse do që të bësh ndërhyrje estetike

TV / Film
Mbresa përplaset ashpër me Xhulin në BBVK: A ke pikë njerëzie?

Mbresa përplaset ashpër me Xhulin në BBVK: A ke pikë njerëzie?

Yjet
Debat i tensionuar mes Mbresës dhe Xhulit, degradojnë edhe me përdorimin e fjalëve fyese ndaj njëra-tjetrës

Debat i tensionuar mes Mbresës dhe Xhulit, degradojnë edhe me përdorimin e fjalëve fyese ndaj njëra-tjetrës

Yjet
Stresi rrëfen se i kanë kërkuar mbi gjysmë milion euro për realizimin e një filmi për jetën e tij

Stresi rrëfen se i kanë kërkuar mbi gjysmë milion euro për realizimin e një filmi për jetën e tij

TV / Film
‘Nuk të kam quajtur pa karakter’ – sqarimi mes Xhulit dhe Vedatit

‘Nuk të kam quajtur pa karakter’ – sqarimi mes Xhulit dhe Vedatit

Po Flitet
Mbresa nuk e di kuptimin e ngjyrës së kaltër në flamurin e Kosovës, thotë se përfaqëson ujin dhe detin

Mbresa nuk e di kuptimin e ngjyrës së kaltër në flamurin e Kosovës, thotë se përfaqëson ujin dhe detin

Yjet
Stresi hedh akuza ndaj Mbresës: Të betohem që ti i ke ndarë Xhulin me Atdheun

Stresi hedh akuza ndaj Mbresës: Të betohem që ti i ke ndarë Xhulin me Atdheun

Yjet
Mbresa e thumbon Vivienin për mënyrën se si u bë e famshme: Nuk do të ishe këtu po mos të ishe puthur në televizor

Mbresa e thumbon Vivienin për mënyrën se si u bë e famshme: Nuk do të ishe këtu po mos të ishe puthur në televizor

Yjet
Xhuli flet për lidhjen e shumëpërfolur nga jashtë: Jemi pëlqyer dhe kemi qenë në njoftim e sipër deri para se të hyja në BBVK

Xhuli flet për lidhjen e shumëpërfolur nga jashtë: Jemi pëlqyer dhe kemi qenë në njoftim e sipër deri para se të hyja në BBVK

Yjet
Rrobat nga Noizy, Xhuli Nura ‘përplaset’ me Stresin në spektakël: Vetëm ky e ka ditur historinë nga jashtë

Rrobat nga Noizy, Xhuli Nura ‘përplaset’ me Stresin në spektakël: Vetëm ky e ka ditur historinë nga jashtë

Yjet