LAJMI I FUNDIT:

Nis “Prive” nën moderimin e Mbresa Hajrullahut

Nis “Prive” nën moderimin e Mbresa Hajrullahut

Pas një përvoje si banore e “Big Brother Vip Kosova 1” dhe suksesit të saj si moderatore e emisionit “Big Talk”, Mbresa Hajrullahu është gati të marrë hapat e ardhshëm në karrierën e saj televizive.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Mbresa ka lajmëruar ndjekësit e saj se do të jetë fytyra e re e emisionit të njohur “Prive”.


Në disa fotografi që ajo ka ndarë, shihet e veshur me një kostum elegant ngjyrë rozë, duke pozuar në studion e emisionit “Prive”.

Foto: Mbresa Hajrullahu/Instagram

Ky imazh është pritur me entuziazëm nga fansat e saj, të cilët janë shprehur tejet të kënaqur me këtë hap të ri në karrierën e moderatorës së njohur.

Hajrullahu duket se është në rrugën e duhur për të vazhduar rrugëtimin e saj në botën e televizionit.

Foto: Mbresa Hajrullahu/Instagram

Në emisionin “Prive”, ajo pritet të sjellë të njëjtën energji që e ka karakterizuar gjatë angazhimit të saj të mëparshëm. /Telegrafi/

Foto: Mbresa Hajrullahu/Instagram
Foto: Mbresa Hajrullahu/Instagram
Foto: Mbresa Hajrullahu/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori