LAJMI I FUNDIT:
Max Travel

Max Travel

60 Artikuj

Info

Max Travel është operator turistik që ofron shërbime të udhëtimit për individë dhe grupe përgjatë tërë vitit. Aktivitetet e veta asistohen nga një staf profesional me përvojë të madhe.

Pushime magjepsëse tashmë në bregdetin e Detit të Zi vetëm me Max Travel, në Sunny Beach e Nessebar të Bullgarisë

Pushime magjepsëse tashmë në bregdetin e Detit të Zi vetëm me Max Travel, në Sunny Beach e Nessebar të Bullgarisë

Elfije Boletini
Hotelet më të kërkuara tani në SUPER ZBRITJE

Hotelet më të kërkuara tani në SUPER ZBRITJE

Max Travel
Pushime në Antalya për vetëm 489€

Pushime në Antalya për vetëm 489€

Max Travel
Energjia e festivalit “Prishtina Max Fest” mahnitë publikun

Energjia e festivalit “Prishtina Max Fest” mahnitë publikun

Max Travel
Max Fest e bën Rita Orën ‘të qajë’

Max Fest e bën Rita Orën ‘të qajë’

Muzikë
Max Fest përkujtoi të ndjerin Arlind Gjikolli – Gjikla në koncertin gjigant në kryeqytet

Max Fest përkujtoi të ndjerin Arlind Gjikolli – Gjikla në koncertin gjigant në kryeqytet

Muzikë
Përmbledhje nga dita e parë e ‘Prishtina Max Fest 2023’

Përmbledhje nga dita e parë e ‘Prishtina Max Fest 2023’

Max Travel
Shijoni pushime plot relax në Kemer të Antalyas – këto janë hotelet luksoze që duhet t’i vizitoni

Shijoni pushime plot relax në Kemer të Antalyas – këto janë hotelet luksoze që duhet t’i vizitoni

Max Travel
Top pesë hotele luksoze në Belek të Turqisë

Top pesë hotele luksoze në Belek të Turqisë

Të Tjera
Gjashtë hotele të përzgjedhura me kujdes për ju në Side të Turqisë

Gjashtë hotele të përzgjedhura me kujdes për ju në Side të Turqisë

Max Travel
Riviera turke hap dyert për pushuesit – këto janë disa nga hotelet më luksoze në Alanya

Riviera turke hap dyert për pushuesit – këto janë disa nga hotelet më luksoze në Alanya

Max Travel
“Prishtina Max Fest” – Festivali më i madh i turizmit po vjen!

“Prishtina Max Fest” – Festivali më i madh i turizmit po vjen!

Po Flitet
Prishtina Max Fest po vjen me 3 ditë festë, spektakël, panair dhe oferta të shumta

Prishtina Max Fest po vjen me 3 ditë festë, spektakël, panair dhe oferta të shumta

Max Travel
Tri super destinacione të reja nga Max Travel dhe Iberia

Tri super destinacione të reja nga Max Travel dhe Iberia

Virale
Oferta e javës në Max Travel – Fun & Sun Family Life Side

Oferta e javës në Max Travel – Fun & Sun Family Life Side

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Seven Seas Gravel Select

Oferta e javës në Max Travel – Seven Seas Gravel Select

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Alan Xafira Deluxe

Oferta e javës në Max Travel – Alan Xafira Deluxe

Marketing
Oferta e javës në Max Travel – Bosphorus Sorgun

Oferta e javës në Max Travel – Bosphorus Sorgun

Marketing
Oferta e javës në Max Travel – Pine Beach Belek

Oferta e javës në Max Travel – Pine Beach Belek

Marketing
Oferta e javës në Max Travel – SORGUN AKADIA

Oferta e javës në Max Travel – SORGUN AKADIA

Marketing
Oferta e javës në Max Travel – Fun & Sun Family Life Side

Oferta e javës në Max Travel – Fun & Sun Family Life Side

Marketing
Oferta e javës në Max Travel – Dosinia Luxury Resort

Oferta e javës në Max Travel – Dosinia Luxury Resort

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Granada Luxury Belek

Oferta e javës në Max Travel – Granada Luxury Belek

Max Travel
Oferta e javës në Max Travel – Xoria Deluxe

Oferta e javës në Max Travel – Xoria Deluxe

Max Travel