LAJMI I FUNDIT:
Matteo Politano

Matteo Politano

69 Artikuj

Napoli 2-2 Milan, nota e Amir Rrahmanit dhe lojtarëve të tjerë

Napoli 2-2 Milan, nota e Amir Rrahmanit dhe lojtarëve të tjerë

Serie A
Përfundon pa fitues spektakli i katër golave në “Diego Armando Maradona”

Përfundon pa fitues spektakli i katër golave në “Diego Armando Maradona”

Serie A
“Real Madridi ekip i madh, por ne sot ishin në të njëjtin nivel me ta” – ylli i Napolit nuk e kapërdinë humbjen

“Real Madridi ekip i madh, por ne sot ishin në të njëjtin nivel me ta” – ylli i Napolit nuk e kapërdinë humbjen

Liga e Kampionëve
Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Serie A
Rrahmani dhe dy yje të tjerë të Napolit u lënduan ndaj Milanit, pritet të mungojnë ndaj Juventusit

Rrahmani dhe dy yje të tjerë të Napolit u lënduan ndaj Milanit, pritet të mungojnë ndaj Juventusit

Serie A
Napoli merr fitoren ndaj Milanit dhe kryeson kampionatin

Napoli merr fitoren ndaj Milanit dhe kryeson kampionatin

Serie A
Mancini publikon listën finale të Italisë për Kampionatin Evropian, nuk mungojnë befasitë

Mancini publikon listën finale të Italisë për Kampionatin Evropian, nuk mungojnë befasitë

Përfaqësueset
Tjetër hap fals nga Milani në luftë për titull – mposhtet në shtëpi nga Napoli

Tjetër hap fals nga Milani në luftë për titull – mposhtet në shtëpi nga Napoli

Serie A
Interi kompleton tri transferime afatgjate

Interi kompleton tri transferime afatgjate

Serie A
Politano: Nuk u trajtova mirë te Interi, tani kam gjetur formën te Napoli

Politano: Nuk u trajtova mirë te Interi, tani kam gjetur formën te Napoli

Serie A
Napoli arrin marrëveshje personale me Cengiz, tani i ofron Romës para dhe njërin nga tre yjet e skuadrës për turkun

Napoli arrin marrëveshje personale me Cengiz, tani i ofron Romës para dhe njërin nga tre yjet e skuadrës për turkun

Serie A
Notat e lojtarëve: Napoli 1-1 Inter, Ospina ishte vendimtar

Notat e lojtarëve: Napoli 1-1 Inter, Ospina ishte vendimtar

Ndërkombëtare
Politano tregon dallimin mes Gattusos dhe Contes

Politano tregon dallimin mes Gattusos dhe Contes

Serie A
Politano zyrtarizon kalimin te Napoli: Mezi pres të dal në fushë me këto ngjyra

Politano zyrtarizon kalimin te Napoli: Mezi pres të dal në fushë me këto ngjyra

Serie A
Arrihet marrëveshja me Interin, Napoli rezervon testet mjekësore për Politanon

Arrihet marrëveshja me Interin, Napoli rezervon testet mjekësore për Politanon

Serie A
Napoli dhe Interi pajtohet për çmimin, Politano preferon ende Romën

Napoli dhe Interi pajtohet për çmimin, Politano preferon ende Romën

Serie A
Marotta tregon arsyen e dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, flet edhe për Eriksen, Giroud dhe Moses

Marotta tregon arsyen e dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, flet edhe për Eriksen, Giroud dhe Moses

Serie A
Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola

Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola

Serie A
Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit

Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit

Serie A
Politano dhe Spinazzola po kryejnë testet mjekësore para zyrtarizimit të shkëmbimit

Politano dhe Spinazzola po kryejnë testet mjekësore para zyrtarizimit të shkëmbimit

Serie A
Roma fillon bisedimet me Interin për Politanon

Roma fillon bisedimet me Interin për Politanon

Serie A
Interi dhe Milani negociojnë shkëmbimin Politano-Kessie

Interi dhe Milani negociojnë shkëmbimin Politano-Kessie

Serie A
Marotta: Vidal mbetet objektiv i Interit, por transferimet e janarit mbyllen në orët e fundit

Marotta: Vidal mbetet objektiv i Interit, por transferimet e janarit mbyllen në orët e fundit

Serie A
Napoli konsideron Carrascon nëse dështon shkëmbimi Politano-Llorente

Napoli konsideron Carrascon nëse dështon shkëmbimi Politano-Llorente

Serie A