LAJMI I FUNDIT:

Mason Greenwood

155 Artikuj

Greenwood e fal Bellinghamin për fyerjen skandaloze, ka kërkesë për La Ligan

Greenwood e fal Bellinghamin për fyerjen skandaloze, ka kërkesë për La Ligan

La Liga
Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

La Liga
Man United i cakton çmimin final Greenwoodit, dy gjigantë evropian kanë shprehur interesim

Man United i cakton çmimin final Greenwoodit, dy gjigantë evropian kanë shprehur interesim

Premier League
Man United i gatshëm të bëjë çmenduri për De Jong, ofron katër lojtarë te Barcelona

Man United i gatshëm të bëjë çmenduri për De Jong, ofron katër lojtarë te Barcelona

Premier League
Gjiganti spanjoll dëshiron transferimin e Greenwoodit

Gjiganti spanjoll dëshiron transferimin e Greenwoodit

La Liga
Trajneri i Getafes ka një kërkesë ndaj Bellingham pas incidentit me Greenwood

Trajneri i Getafes ka një kërkesë ndaj Bellingham pas incidentit me Greenwood

La Liga
Zbulohet ‘përgjigja’ e Greenwood ndaj ofendimit të Jude Bellingham

Zbulohet ‘përgjigja’ e Greenwood ndaj ofendimit të Jude Bellingham

La Liga
Bellingham në telashe të mëdha, La Liga hap hetim zyrtar për fjalorin e tij ndaj Greenwood

Bellingham në telashe të mëdha, La Liga hap hetim zyrtar për fjalorin e tij ndaj Greenwood

La Liga
Bellingham ofendoi në mënyrë skandaloze Greenwoodin gjatë ndeshjes, u raportua menjëherë në La Liga

Bellingham ofendoi në mënyrë skandaloze Greenwoodin gjatë ndeshjes, u raportua menjëherë në La Liga

La Liga
Man United dhe Greenwood arrijnë një marrëveshje për të ardhmen e lojtarit

Man United dhe Greenwood arrijnë një marrëveshje për të ardhmen e lojtarit

Premier League
Cili është problemi më i madh i Manchester United – një analizë që tregon pikën e dobët më të madhe të Djajve të Kuq

Cili është problemi më i madh i Manchester United – një analizë që tregon pikën e dobët më të madhe të Djajve të Kuq

Premier League
Greenwood ‘ëndërron’ kalimin tek Barcelona, agjentët e tij po punojnë në këtë drejtim

Greenwood ‘ëndërron’ kalimin tek Barcelona, agjentët e tij po punojnë në këtë drejtim

La Liga
Mason Greenwood jep një intervistë të rrallë pasi fitoi çmimin e parë gjatë huazimit tek Getafe

Mason Greenwood jep një intervistë të rrallë pasi fitoi çmimin e parë gjatë huazimit tek Getafe

La Liga
Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Ndërkombëtare
Atletico Madridi fillon kontaktet për transferimin e Greenwood

Atletico Madridi fillon kontaktet për transferimin e Greenwood

La Liga
Mason Greenwood kërkohet me ngulm nga Barcelona

Mason Greenwood kërkohet me ngulm nga Barcelona

La Liga
Griezmann plot lëvdata për Mason Greenwood

Griezmann plot lëvdata për Mason Greenwood

La Liga
Barcelona dhe Atletico Madrid dërgojnë skautët për të parë Mason Greenwood

Barcelona dhe Atletico Madrid dërgojnë skautët për të parë Mason Greenwood

La Liga
Getafe konfirmon bisedimet me Man Utd për blerjen përfundimtare të Mason Greenwood

Getafe konfirmon bisedimet me Man Utd për blerjen përfundimtare të Mason Greenwood

La Liga
Greenwood shfaqet si objektiv i dy gjigantëve të La Ligës, përfshirë klubin e Ligës së Kampionëve

Greenwood shfaqet si objektiv i dy gjigantëve të La Ligës, përfshirë klubin e Ligës së Kampionëve

La Liga
Greenwood shënon një gol të jashtëzakonshëm, ndoshta më të mirin në karrierën e tij

Greenwood shënon një gol të jashtëzakonshëm, ndoshta më të mirin në karrierën e tij

La Liga
Getafe ‘merr vendimin përfundimtar’ për Mason Greenwood pas vetëm dy muajsh si huazim

Getafe ‘merr vendimin përfundimtar’ për Mason Greenwood pas vetëm dy muajsh si huazim

La Liga
Pak kohë pasi morën vendimin për largimin e tij, Man United po konsideron mundësinë e rikthimit të Greenwood

Pak kohë pasi morën vendimin për largimin e tij, Man United po konsideron mundësinë e rikthimit të Greenwood

Premier League
Mason Greenwood bëhet viral në rrjetet sociale pas fitores 12-0 të Getafes

Mason Greenwood bëhet viral në rrjetet sociale pas fitores 12-0 të Getafes

Ndërkombëtare