LAJMI I FUNDIT:

Mainz

114 Artikuj

Gruda jep një deklaratë që i pëlqen Bayernit, rekordmenët e duan transferimin e yllit shqiptar

Gruda jep një deklaratë që i pëlqen Bayernit, rekordmenët e duan transferimin e yllit shqiptar

Bundesliga
Gruda ftohet nga Nagelsmann në kampin e Gjermanisë në Blankenhain pasi i mungojnë disa lojtarë

Gruda ftohet nga Nagelsmann në kampin e Gjermanisë në Blankenhain pasi i mungojnë disa lojtarë

Përfaqësueset
Një bombë 500 kg e pashpërthyer është gjetur afër stadiumit të klubit të Bundesligës

Një bombë 500 kg e pashpërthyer është gjetur afër stadiumit të klubit të Bundesligës

Bundesliga
Brajan Gruda gjen golin e tretë në Bundesliga, shënon ndaj Hoffenhaim

Brajan Gruda gjen golin e tretë në Bundesliga, shënon ndaj Hoffenhaim

Bundesliga
Brajan Gruda kontribuon me gol në fitoren e thellë të Mainzit

Brajan Gruda kontribuon me gol në fitoren e thellë të Mainzit

Bundesliga
Harry Kane realizon het-trik, Bayerni i pamëshirshëm ndaj Mainzit duke ia shënuar tetë gola

Harry Kane realizon het-trik, Bayerni i pamëshirshëm ndaj Mainzit duke ia shënuar tetë gola

Bundesliga
Bayer Levekusenit ka filluar t’i buzëqesh titulli i kampionit, fiton ndaj Mainz dha vazhdon shkëputjen

Bayer Levekusenit ka filluar t’i buzëqesh titulli i kampionit, fiton ndaj Mainz dha vazhdon shkëputjen

Bundesliga
E larguan nga klubi pas mbështetjes së Palestinës, tani Mainzi kërkon që El Ghazi të paguajë për zëvendësuesin e tij

E larguan nga klubi pas mbështetjes së Palestinës, tani Mainzi kërkon që El Ghazi të paguajë për zëvendësuesin e tij

Bundesliga
Pasi u largua nga Mainz për mbështetjen e Palestinës, El Ghazi vendosi për një lëvizje krejtësisht të pritshme

Pasi u largua nga Mainz për mbështetjen e Palestinës, El Ghazi vendosi për një lëvizje krejtësisht të pritshme

Ndërkombëtare
Klubi i Bundesligës ndërpreu kontratën me futbollistin që mbështeti Palestinën, mesazhi i tij i ri bëri xhiron e botës

Klubi i Bundesligës ndërpreu kontratën me futbollistin që mbështeti Palestinën, mesazhi i tij i ri bëri xhiron e botës

Bundesliga
“Kjo nuk është luftë, ky është gjenocid”: Mainz dëboi futbollistin që mbështeste Palestinën

“Kjo nuk është luftë, ky është gjenocid”: Mainz dëboi futbollistin që mbështeste Palestinën

Bundesliga
Thomas Muller pozon me fanellën e sulmuesit shqiptar Brajan Gruda që luan te Mainz

Thomas Muller pozon me fanellën e sulmuesit shqiptar Brajan Gruda që luan te Mainz

Bundesliga
Klubi i Bundesligës pezullon një lojtar pas mbështetjes për Palestinën

Klubi i Bundesligës pezullon një lojtar pas mbështetjes për Palestinën

Bundesliga
Brajan Gruda gjen golin e parë me fanellën e Mainz në Bundeslinga

Brajan Gruda gjen golin e parë me fanellën e Mainz në Bundeslinga

Bundesliga
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Lojtari më i mirë i javës në Bundesliga shënoi het-trik dhe u kthye në shtëpi me biçikletë

Lojtari më i mirë i javës në Bundesliga shënoi het-trik dhe u kthye në shtëpi me biçikletë

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 2-2 Mainz: Lojtarët që ia humbën titullin ‘milionerëve’

Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 2-2 Mainz: Lojtarët që ia humbën titullin ‘milionerëve’

Bundesliga
Borussia Dortmund humb titullin e kampionit pas barazimit me Mainz në shtëpi

Borussia Dortmund humb titullin e kampionit pas barazimit me Mainz në shtëpi

Bundesliga
Dortmundi kërkon fitoren dhe titullin ndaj Mainzin, formacionet zyrtare

Dortmundi kërkon fitoren dhe titullin ndaj Mainzin, formacionet zyrtare

Bundesliga
A pret Tuchel dhuratë nga Mainzi që luan ndaj Borussia Dortmund?

A pret Tuchel dhuratë nga Mainzi që luan ndaj Borussia Dortmund?

Bundesliga