LAJMI I FUNDIT:

Luca Zidane

16 Artikuj

Mbretëria Zidane në Real Madrid Castilla – djemtë e legjendës franceze arrijnë shifrën magjike

Mbretëria Zidane në Real Madrid Castilla – djemtë e legjendës franceze arrijnë shifrën magjike

La Liga
Luca Zidane kërkon të ndryshojë kombëtare, nuk dëshiron të përfaqësojë më Francën

Luca Zidane kërkon të ndryshojë kombëtare, nuk dëshiron të përfaqësojë më Francën

Përfaqësueset
Zyrtare: Luca Zidane e kompleton kalimin te Racing Santander

Zyrtare: Luca Zidane e kompleton kalimin te Racing Santander

Ndërkombëtare
Djali i Zidane, Luca do të huazohet te Racing Santander

Djali i Zidane, Luca do të huazohet te Racing Santander

La Liga
Real Madridi përshpejton largimet: Konfirmohen pesë largime për 105 milionë euro dhe shumë të tjerë janë afër

Real Madridi përshpejton largimet: Konfirmohen pesë largime për 105 milionë euro dhe shumë të tjerë janë afër

La Liga
Revolucioni francez te Reali, frëngjishtja do të përdoret më shumë se gjuha spanjolle në klubin mbretëror

Revolucioni francez te Reali, frëngjishtja do të përdoret më shumë se gjuha spanjolle në klubin mbretëror

La Liga
Fillon ‘misioni fshesa’ te Real Madridi – 17 lojtarë do të largohen nga mbretërit

Fillon ‘misioni fshesa’ te Real Madridi – 17 lojtarë do të largohen nga mbretërit

La Liga
Luca nuk pranon rinovimin, Zidane ia tregon derën e largimit nga Reali

Luca nuk pranon rinovimin, Zidane ia tregon derën e largimit nga Reali

La Liga
Luca Zidane: Debutimi në Bernabeu ishte një ëndërr

Luca Zidane: Debutimi në Bernabeu ishte një ëndërr

La Liga
Zidane tregon arsyen e inkuadrimit të djalit të tij: Jam i kënaqur me debutimin e Lucas në Bernabeu

Zidane tregon arsyen e inkuadrimit të djalit të tij: Jam i kënaqur me debutimin e Lucas në Bernabeu

La Liga
Reali me pesë portierë, nxjerr në shitje Zidanen dhe Casillan

Reali me pesë portierë, nxjerr në shitje Zidanen dhe Casillan

La Liga
Familja Zidane po krijojnë perandori te Real Madridi, Luca Zidane i treti që vesh këtë fanellë

Familja Zidane po krijojnë perandori te Real Madridi, Luca Zidane i treti që vesh këtë fanellë

La Liga
Trofeu Santiago Bernabeu qëndron në shtëpi, Reali fiton ndaj Fiorentinas (Video)

Trofeu Santiago Bernabeu qëndron në shtëpi, Reali fiton ndaj Fiorentinas (Video)

Ndërkombëtare
Djali i Zidanes ka shtuar një tjetër gabim spektakolar në koleksionin e tij (Video)

Djali i Zidanes ka shtuar një tjetër gabim spektakolar në koleksionin e tij (Video)

Liga e Kampionëve
Zidane mes djalit dhe portierit të Milanit

Zidane mes djalit dhe portierit të Milanit

La Liga
Zidane: Djemt e mi jo me “të njofshëm”, e meritojnë Realin

Zidane: Djemt e mi jo me “të njofshëm”, e meritojnë Realin

La Liga