LAJMI I FUNDIT:

Lorenzo Insigne

167 Artikuj

Insigne ka realizuar golin më të bukur në karrierën e tij, italiani çmend të gjithë në MLS

Insigne ka realizuar golin më të bukur në karrierën e tij, italiani çmend të gjithë në MLS

Ndërkombëtare
Insigne kërkon rikthimin në Itali, dy skuadra të mëdha pas tij

Insigne kërkon rikthimin në Itali, dy skuadra të mëdha pas tij

Serie A
MLS publikon listën e përditësuar për pagat e lojtarëve për vitin 2023 – Messi më i paguari, Shaqiri i treti

MLS publikon listën e përditësuar për pagat e lojtarëve për vitin 2023 – Messi më i paguari, Shaqiri i treti

Ligat tjera
Top 10 lojtarët më të shtrenjtë në MLS – dallimi i vlerës së Messit me vendin e dytë është 15 milionë euro

Top 10 lojtarët më të shtrenjtë në MLS – dallimi i vlerës së Messit me vendin e dytë është 15 milionë euro

Ligat tjera
Ish yjet e Serie A gati për sezonin e ri në MLS – në mesin e tyre edhe Shaqiri dhe Vrioni

Ish yjet e Serie A gati për sezonin e ri në MLS – në mesin e tyre edhe Shaqiri dhe Vrioni

Serie A
Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Ndërkombëtare
Për ta harruar Insignen: Napoli ia ka prezantuar Series A ‘xhevahirin’ që vjen nga Gjeorgjia, tri gola dhe një asistim në dy ndeshje

Për ta harruar Insignen: Napoli ia ka prezantuar Series A ‘xhevahirin’ që vjen nga Gjeorgjia, tri gola dhe një asistim në dy ndeshje

Serie A
Insigne hap llogarinë në MLS me një gol të jashtëzakonshëm me Toronton

Insigne hap llogarinë në MLS me një gol të jashtëzakonshëm me Toronton

Ligat tjera
James takohet me Insignen, një detaj gjatë shtrëngimit të duarve i bëri shumë të qeshin

James takohet me Insignen, një detaj gjatë shtrëngimit të duarve i bëri shumë të qeshin

NBA
Nga Insigne te Shaqiri, brahimovic, Kaka dhe Gerrard – lojtarët më të paguar në histori të MLS

Nga Insigne te Shaqiri, brahimovic, Kaka dhe Gerrard – lojtarët më të paguar në histori të MLS

Ligat tjera
Lorenzo Insigne i jep lamtumirën Napolit me një fjalim emocionues

Lorenzo Insigne i jep lamtumirën Napolit me një fjalim emocionues

Serie A
Insigne, Immobile dhe Jorginho pritet të pensionohen nga kombëtarja e Italisë

Insigne, Immobile dhe Jorginho pritet të pensionohen nga kombëtarja e Italisë

Përfaqësueset
Rrahmani në garë për futbollistin e muajit te Napoli

Rrahmani në garë për futbollistin e muajit te Napoli

Serie A
Napoli dhe Interi ndahen në paqe në derbin e javës në Serie A

Napoli dhe Interi ndahen në paqe në derbin e javës në Serie A

Serie A
Sabatini flet për transferimin e Insignes te Toronto: Ata nuk e respektuan, nuk e kuptoj zgjedhjen e tij

Sabatini flet për transferimin e Insignes te Toronto: Ata nuk e respektuan, nuk e kuptoj zgjedhjen e tij

Serie A
Insigne është bërë lojtari më i paguar në MLS, ndërsa presidenti i Toronto FC shfrytëzoi një metodë unike të transferimit

Insigne është bërë lojtari më i paguar në MLS, ndërsa presidenti i Toronto FC shfrytëzoi një metodë unike të transferimit

Ndërkombëtare
Zyrtare: Lorenzo Insigne nënshkruan me Toronton

Zyrtare: Lorenzo Insigne nënshkruan me Toronton

Serie A
Insigne vendos për të ardhmen, këtë javë nënshkruan me skuadrën e re

Insigne vendos për të ardhmen, këtë javë nënshkruan me skuadrën e re

Serie A
Pesë yje që mund të ndërrojnë mjedis që në afatin kalimtar të janarit

Pesë yje që mund të ndërrojnë mjedis që në afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Toronto gati t’i ofrojë Insignes dyfishin e pagës së Napolit

Toronto gati t’i ofrojë Insignes dyfishin e pagës së Napolit

Serie A
Frikë te Napoli: Insigne dyshohet se është infektuar me COVID-19

Frikë te Napoli: Insigne dyshohet se është infektuar me COVID-19

Serie A
Conte e do Insignen te Tottenhami në janar

Conte e do Insignen te Tottenhami në janar

Premier League
Insigne merr një ofertë të çmendur nga klubi i MLS

Insigne merr një ofertë të çmendur nga klubi i MLS

Ndërkombëtare
Insigne i përgatit një rreng Mertensit pas fitores së thellë ta Napolit ndaj Lazios

Insigne i përgatit një rreng Mertensit pas fitores së thellë ta Napolit ndaj Lazios

Serie A