LAJMI I FUNDIT:
KF Liria

KF Liria

741 Artikuj

Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Superliga
Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Superliga
Drita kërkon vetëm tre pikët kundër Lirisë, formacionet zyrtare

Drita kërkon vetëm tre pikët kundër Lirisë, formacionet zyrtare

Superliga
Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 28-të në Superligën e Kosovës: Ballkani lider i ri, Llapi bie, Drita futet në valle

Rezultatet dhe renditja pas javës së 28-të në Superligën e Kosovës: Ballkani lider i ri, Llapi bie, Drita futet në valle

Superliga
Ilir Daja deklarohet rreth fitores ndaj Lirisë që e riktheu Ballkanin në krye të Superligës

Ilir Daja deklarohet rreth fitores ndaj Lirisë që e riktheu Ballkanin në krye të Superligës

Superliga
Ballkani rikthehet si lider në Superligë me fitoren komode përballë Lirisë

Ballkani rikthehet si lider në Superligë me fitoren komode përballë Lirisë

Superliga
Ballkani synon vetëm tri pikët ndaj Lirisë, formacionet zyrtare

Ballkani synon vetëm tri pikët ndaj Lirisë, formacionet zyrtare

Superliga
Llapi pret Dritën në kryendeshjen e xhiros së 28-të, interesant edhe në Drenas dhe Suharekë

Llapi pret Dritën në kryendeshjen e xhiros së 28-të, interesant edhe në Drenas dhe Suharekë

Superliga
Renditja dhe rezultatet pas javës së 27-të në Superligën e Kosovës – Llapi tashmë lider, Ballkani dhe Drita në ndjekje

Renditja dhe rezultatet pas javës së 27-të në Superligën e Kosovës – Llapi tashmë lider, Ballkani dhe Drita në ndjekje

Superliga
Llapi shkatërron Lirinë dhe bëhet lider në Superligën e Kosovës

Llapi shkatërron Lirinë dhe bëhet lider në Superligën e Kosovës

Superliga
Llapi kërkon fitoren për kreun, Liria për befasi – formacionet zyrtare

Llapi kërkon fitoren për kreun, Liria për befasi – formacionet zyrtare

Superliga
Llapi kërkon fitoren për tu bërë lider, tre duele zhvillohen sot në Superligë

Llapi kërkon fitoren për tu bërë lider, tre duele zhvillohen sot në Superligë

Superliga
Kandidatët për titull nuk fitojnë, Malisheva afrohet – rezultatet dhe rendita pas javës së 26-të

Kandidatët për titull nuk fitojnë, Malisheva afrohet – rezultatet dhe rendita pas javës së 26-të

Superliga
Malisheva fiton bindshëm te Liria, i afrohet në vetëm pesë pikë liderit

Malisheva fiton bindshëm te Liria, i afrohet në vetëm pesë pikë liderit

Superliga
Liria – Malisheva, formacionet zyrtare

Liria – Malisheva, formacionet zyrtare

Superliga
Përballja për vendin e parë në Suharekë mes Ballkanit dhe Llapit, Liria pret Malishevën

Përballja për vendin e parë në Suharekë mes Ballkanit dhe Llapit, Liria pret Malishevën

Superliga
Gjilani rikthehet te fitoret, mposht lehtësisht Lirinë

Gjilani rikthehet te fitoret, mposht lehtësisht Lirinë

Superliga
Gjilani dhe Liria për fitoren e parë në pranverë, formacionet zyrtare

Gjilani dhe Liria për fitoren e parë në pranverë, formacionet zyrtare

Superliga
Luhet në Malishevë, Gjilan dhe Lipjan, ndeshje interesante në xhiron e 25-të në Albi Mall Superligë

Luhet në Malishevë, Gjilan dhe Lipjan, ndeshje interesante në xhiron e 25-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Vetëm në tre vitet e fundit, Liria ka fituar qindra mijëra euro nga transferimet e Vedat Muriqit

Vetëm në tre vitet e fundit, Liria ka fituar qindra mijëra euro nga transferimet e Vedat Muriqit

Superliga
Ballkani sërish lider, Llapi i dyti – rezultatet dhe renditja pas javës së 24-të në Superligën e Kosovës

Ballkani sërish lider, Llapi i dyti – rezultatet dhe renditja pas javës së 24-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Feronikeli ’74 merr tri pikë të arta në Prizren ndaj Lirisë

Feronikeli ’74 merr tri pikë të arta në Prizren ndaj Lirisë

Superliga
Liria dhe Feronikeli ’74 synojnë vetëm tri pikët, formacionet zyrtare

Liria dhe Feronikeli ’74 synojnë vetëm tri pikët, formacionet zyrtare

Superliga