LAJMI I FUNDIT:

Lipjan

489 Artikuj

Rrjeti i marketeve Eli-Ab po hapet edhe në Lipjan

Rrjeti i marketeve Eli-Ab po hapet edhe në Lipjan

Eli-Ab
Babai rrah dy vajzat e tij të mitura në Lipjan

Babai rrah dy vajzat e tij të mitura në Lipjan

Kronika e Zezë
Dërgohet pa shenja jete një person në emergjencën e Lipjanit

Dërgohet pa shenja jete një person në emergjencën e Lipjanit

Kronika e Zezë
Ngacmohet seksualisht një femër në Lipjan

Ngacmohet seksualisht një femër në Lipjan

Kronika e Zezë
Digjet një shtëpi e pabanuar në Lipjan, rasti po hetohet

Digjet një shtëpi e pabanuar në Lipjan, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Lipjan, gjendet i vdekur në rrugë një 70-vjeçar

Lipjan, gjendet i vdekur në rrugë një 70-vjeçar

Kronika e Zezë
Lipjan, një vajze të mitur ia keqpërdorin fotot dhe incizimet në rrjetet sociale

Lipjan, një vajze të mitur ia keqpërdorin fotot dhe incizimet në rrjetet sociale

Kronika e Zezë
I goditi qëllimisht me veturë dy persona dhe njërin tentoi ta godiste me kaçavidë, policia jep detaje nga rasti në Lipjan

I goditi qëllimisht me veturë dy persona dhe njërin tentoi ta godiste me kaçavidë, policia jep detaje nga rasti në Lipjan

Kronika e Zezë
Theret me thikë një person në Lipjan – arrestohet i dyshuari

Theret me thikë një person në Lipjan – arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
I mituri sulmon me thikë dy të tjerë në Lipjan

I mituri sulmon me thikë dy të tjerë në Lipjan

Kronika e Zezë
Shtatë raste të dhunës në familje raportohen në Kosovë brenda një dite

Shtatë raste të dhunës në familje raportohen në Kosovë brenda një dite

Kronika e Zezë
Mbi 3 mijë euro para të falsifikuara deponohen në dy banka, në Prishtinë e Lipjan

Mbi 3 mijë euro para të falsifikuara deponohen në dy banka, në Prishtinë e Lipjan

Kronika e Zezë
Vidhen stoli ari në vlerë rreth 7 mijë euro dhe një pushkë gjuetie në Lipjan

Vidhen stoli ari në vlerë rreth 7 mijë euro dhe një pushkë gjuetie në Lipjan

Kronika e Zezë
Zhduket një e mitur në Lipjan

Zhduket një e mitur në Lipjan

Kronika e Zezë
Pamje nga aksioni i mbylljes së kazinove ilegale në Sllovi të Lipjanit

Pamje nga aksioni i mbylljes së kazinove ilegale në Sllovi të Lipjanit

Siguri
Policia në Lipjan vihet në kërkim të dyshuarit për vjedhje të identitetit

Policia në Lipjan vihet në kërkim të dyshuarit për vjedhje të identitetit

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në Lipjan

Grabitje e armatosur në Lipjan

Kronika e Zezë
Ministria e Shëndetësisë me kampanjë për mjekun familjar sipas zonës së banimit

Ministria e Shëndetësisë me kampanjë për mjekun familjar sipas zonës së banimit

Shëndetësi
Policia u gjeti 18 paketime me marihuanë – arrestohen dy persona në Lipjan

Policia u gjeti 18 paketime me marihuanë – arrestohen dy persona në Lipjan

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona në Lipjan, nën dyshimin për prostitucion

Arrestohen tre persona në Lipjan, nën dyshimin për prostitucion

Kronika e Zezë
Rrihen mes vete gjashtë persona në Lipjan, lëndohet njëri prej tyre

Rrihen mes vete gjashtë persona në Lipjan, lëndohet njëri prej tyre

Kronika e Zezë
Policia konfiskon para false në Lipjan dhe Vushtrri

Policia konfiskon para false në Lipjan dhe Vushtrri

Kosovë
Ilir Tasholli kandidat i AAK-së për kryetar të Lipjanit

Ilir Tasholli kandidat i AAK-së për kryetar të Lipjanit

Politikë
Theret me thikë një i mitur në Lipjan

Theret me thikë një i mitur në Lipjan

Kronika e Zezë