LAJMI I FUNDIT:

Lezhë

126 Artikuj

Tre operacione kundër kultivimit të kanabisit në Krujë, Lezhë dhe Shkodër, asgjësohen 6,262 fidanë

Tre operacione kundër kultivimit të kanabisit në Krujë, Lezhë dhe Shkodër, asgjësohen 6,262 fidanë

Shqipëri
Aksident me vdekje në Lezhë, automjeti përplas një këmbësor

Aksident me vdekje në Lezhë, automjeti përplas një këmbësor

Shqipëri
Arrestimi i të dyshuarit për vrasjen e Ardian Nikulajt, Shqipëria nuk ka marrëveshje ekstradimi me Marokun

Arrestimi i të dyshuarit për vrasjen e Ardian Nikulajt, Shqipëria nuk ka marrëveshje ekstradimi me Marokun

Shqipëri
Vrasja e biznesmenit të njohur në Shëngjin, dalin pamje të reja ku dyshohet se autori është larguar me automjet

Vrasja e biznesmenit të njohur në Shëngjin, dalin pamje të reja ku dyshohet se autori është larguar me automjet

Shqipëri
Shqiptari nga Kosova lë SHBA-në për Lezhën, mbjell 100 hektarë tokë me arra por ankohet për mungesën e mbështetjes nga shteti

Shqiptari nga Kosova lë SHBA-në për Lezhën, mbjell 100 hektarë tokë me arra por ankohet për mungesën e mbështetjes nga shteti

Shqipëri
Mbante armë zjarri pa leje me vete, arrestohet 35-vjeçari në Lezhë

Mbante armë zjarri pa leje me vete, arrestohet 35-vjeçari në Lezhë

Shqipëri
Shqipëri-Itali, marrëveshje 35 milionë euro për përmirësimin e rrjetit energjetik në Shkodër, Lezhë dhe Fushë-Krujë

Shqipëri-Itali, marrëveshje 35 milionë euro për përmirësimin e rrjetit energjetik në Shkodër, Lezhë dhe Fushë-Krujë

Shqipëri
Detaje nga sulmi ndaj Top Channel, automjeti i përdorur nga atentatorët i është vjedhur një shtetasi nga Kosova

Detaje nga sulmi ndaj Top Channel, automjeti i përdorur nga atentatorët i është vjedhur një shtetasi nga Kosova

Shqipëri
Hiqen dhjetëra kamera të paligjshme në disa qarqe të Shqipërisë

Hiqen dhjetëra kamera të paligjshme në disa qarqe të Shqipërisë

Shqipëri
Përmbytje në disa qytete në Shqipëri

Përmbytje në disa qytete në Shqipëri

Shqipëri
Shmanget tragjedia në Lezhë, familja pesë anëtarëshe mbetet me makinë në mes të përroit

Shmanget tragjedia në Lezhë, familja pesë anëtarëshe mbetet me makinë në mes të përroit

Shqipëri
Parandalohet ngjarje kriminale, arrestohet 36-vjeçari i armatosur në Lezhë

Parandalohet ngjarje kriminale, arrestohet 36-vjeçari i armatosur në Lezhë

Shqipëri
Shpërthen goma e kamionit, humb jetën punonjësi në Lezhë

Shpërthen goma e kamionit, humb jetën punonjësi në Lezhë

Shqipëri
I dënuari në burgun e Shënkollit mbërrin i vdekur në spitalin e Lezhës

I dënuari në burgun e Shënkollit mbërrin i vdekur në spitalin e Lezhës

Shqipëri
​Përmirësohet situata nga reshjet në qarkun Shkodër dhe Lezhë, rrugët bëhen të kalueshme

​Përmirësohet situata nga reshjet në qarkun Shkodër dhe Lezhë, rrugët bëhen të kalueshme

Shqipëri
Përmbytjet në Shkodër e Lezhë po lenë pas dëme të shumta në bujqësi

Përmbytjet në Shkodër e Lezhë po lenë pas dëme të shumta në bujqësi

Shqipëri
Alibeaj kërkesë qeverisë: Të shpallet gjendja e jashtëzakonshme në Shkodër, Lezhë dhe Durrër

Alibeaj kërkesë qeverisë: Të shpallet gjendja e jashtëzakonshme në Shkodër, Lezhë dhe Durrër

Shqipëri
Digjet vetura e një biznesmeni në Lezhë që merret me tregtimin e naftës Shqipëri-Kosovë

Digjet vetura e një biznesmeni në Lezhë që merret me tregtimin e naftës Shqipëri-Kosovë

Shqipëri
Pronat në bregdetin e Shëngjinit, Prokuroria e Posaçme SPAK dërgon për gjykim ish-kryebashkiakun e Lezhës

Pronat në bregdetin e Shëngjinit, Prokuroria e Posaçme SPAK dërgon për gjykim ish-kryebashkiakun e Lezhës

Shqipëri
I vihet tritol shtëpisë së policit rrugor në Lezhë

I vihet tritol shtëpisë së policit rrugor në Lezhë

Shqipëri
Gjenden eshtrat e të miturit pas shtatë vitesh, Polica zbardh vrasjen në Lezhë

Gjenden eshtrat e të miturit pas shtatë vitesh, Polica zbardh vrasjen në Lezhë

Shqipëri
Grabitje me armë në një pikë karburanti në Lezhë, arrestohen dy të rinjtë

Grabitje me armë në një pikë karburanti në Lezhë, arrestohen dy të rinjtë

Shqipëri
Aksident i rëndë në autostradën Lezhë-Laç, përplaset për vdekje gruaja teksa kalonte rrugën

Aksident i rëndë në autostradën Lezhë-Laç, përplaset për vdekje gruaja teksa kalonte rrugën

Shqipëri
Bashkia e Lezhës falënderon popullin e Kosovës për pushimet e kaluara në bregdet

Bashkia e Lezhës falënderon popullin e Kosovës për pushimet e kaluara në bregdet

Kosovë