LAJMI I FUNDIT:

Lewis Hamilton

406 Artikuj

Sebastian Vettel jep sinjale për rikthim në Formula 1, komenton edhe situatën e Lewis Hamilton

Sebastian Vettel jep sinjale për rikthim në Formula 1, komenton edhe situatën e Lewis Hamilton

Formula 1
Carlos Sainz fiton Çmimin e Madh të Australisë, lë pas vetes shokun e skuadrës Charles Leclerc

Carlos Sainz fiton Çmimin e Madh të Australisë, lë pas vetes shokun e skuadrës Charles Leclerc

Formula 1
Hamilton zbulon se ku mund të përfundojë Verstappen sezonin e ardhshëm

Hamilton zbulon se ku mund të përfundojë Verstappen sezonin e ardhshëm

Formula 1
Mercedesi prezanton bolidin me ngjyrë ndryshe për sezonin e ri të Formula 1 – Hamilton i emocionuar për sezonin e fundit

Mercedesi prezanton bolidin me ngjyrë ndryshe për sezonin e ri të Formula 1 – Hamilton i emocionuar për sezonin e fundit

Formula 1
Zbulohet arsyeja kryesore e kalimit të Lewis Hamilton në Ferrari

Zbulohet arsyeja kryesore e kalimit të Lewis Hamilton në Ferrari

Formula 1
Shefi i Mercedesit i tronditur nga vendimi i Hamilton për të kaluar te Ferrari: As që u përpoqa t’i ndryshoja mendjen

Shefi i Mercedesit i tronditur nga vendimi i Hamilton për të kaluar te Ferrari: As që u përpoqa t’i ndryshoja mendjen

Formula 1
Si e njoftoi Ferrari ardhjen e Hamiltonit një ditë para zyrtarizimit me një mesazh të fshehur – askush nuk e vuri re këtë detaj

Si e njoftoi Ferrari ardhjen e Hamiltonit një ditë para zyrtarizimit me një mesazh të fshehur – askush nuk e vuri re këtë detaj

Formula 1
Zyrtare: Ferrari me deklarata për Hamilton, piloti anglez te italianët nga viti 2025

Zyrtare: Ferrari me deklarata për Hamilton, piloti anglez te italianët nga viti 2025

Formula 1
Mësohet shuma e çmendur që do ta fitojë Hamilton me kalimin te Ferrari

Mësohet shuma e çmendur që do ta fitojë Hamilton me kalimin te Ferrari

Formula 1
Kalimi i Hamiltonit te Ferrari krahasohet me atë të Cristiano Ronaldos te Juventus

Kalimi i Hamiltonit te Ferrari krahasohet me atë të Cristiano Ronaldos te Juventus

Ndërkombëtare
Lewis Hamilton do të largohet nga Mercedes dhe do t’i bashkohet Ferrarit në Formula 1

Lewis Hamilton do të largohet nga Mercedes dhe do t’i bashkohet Ferrarit në Formula 1

Formula 1
Përkundër aludimeve, Irina Shayk dhe Lewis Hamilton janë vetëm miq

Përkundër aludimeve, Irina Shayk dhe Lewis Hamilton janë vetëm miq

Yjet
Irina Shayk shoqërohet me Lewis Hamilton në Paris, më pak se një javë pas takimit me Tom Brady

Irina Shayk shoqërohet me Lewis Hamilton në Paris, më pak se një javë pas takimit me Tom Brady

Yjet
Pilotët më të paguar në Formula 1 për vitin 2023

Pilotët më të paguar në Formula 1 për vitin 2023

Formula 1
Veshjet e “British Fashion Awards”: Rita Ora, Anne Hathaway dhe Barbara Palvin shkëlqyen në ceremoni

Veshjet e “British Fashion Awards”: Rita Ora, Anne Hathaway dhe Barbara Palvin shkëlqyen në ceremoni

Lavdije Rexhepi
Pilotët më të mirë për vitin 2023 në Formula 1

Pilotët më të mirë për vitin 2023 në Formula 1

Formula 1
Lewis Hamilton po vjen në Fortnite

Lewis Hamilton po vjen në Fortnite

Lojëra
Nga vendi i parë, në të 27-in: Ronaldo nuk është më në krye të sportistëve më të tregtuar në botë

Nga vendi i parë, në të 27-in: Ronaldo nuk është më në krye të sportistëve më të tregtuar në botë

Ndërkombëtare
Teksa përflitet për një romancë me Lewis Hamilton, Shakira fotografohet me fëmijët gjatë pushimeve në Miami

Teksa përflitet për një romancë me Lewis Hamilton, Shakira fotografohet me fëmijët gjatë pushimeve në Miami

Yjet
Shakira tërhoqi vëmendjen në Londër me një kombinim sfidues mode

Shakira tërhoqi vëmendjen në Londër me një kombinim sfidues mode

Modë
Shakira përcjell sërish garën e Formula 1, nxit edhe më shumë thashetheme për lidhjen me Hamilton

Shakira përcjell sërish garën e Formula 1, nxit edhe më shumë thashetheme për lidhjen me Hamilton

Po Flitet
Verstappen triumfon edhe në Çmimin e madh të Britanisë

Verstappen triumfon edhe në Çmimin e madh të Britanisë

Formula 1
Verstappen pa konkurrencë, fiton garën për çmimin e madh të Kanadasë

Verstappen pa konkurrencë, fiton garën për çmimin e madh të Kanadasë

Formula 1
Mes thashethemeve për një romancën me Shakiran, Lewis Hamilton thuhet se është në lidhje me Juliana Nalu

Mes thashethemeve për një romancën me Shakiran, Lewis Hamilton thuhet se është në lidhje me Juliana Nalu

Yjet