LAJMI I FUNDIT:

Leicester City

1277 Artikuj

Jamie Vardy u pa duke grushtuar veten në fytyrë pasi humbi një rast të mirë shënimi ndaj Watfordit

Jamie Vardy u pa duke grushtuar veten në fytyrë pasi humbi një rast të mirë shënimi ndaj Watfordit

Ligat tjera
Interi po projekton transferimin e dy lojtarëve nga Anglia me kosto zero

Interi po projekton transferimin e dy lojtarëve nga Anglia me kosto zero

Serie A
Szoboszlai shënoi një gol mahnitës kundër Leicester Cityt, thjeshtë ishte i pandalshëm

Szoboszlai shënoi një gol mahnitës kundër Leicester Cityt, thjeshtë ishte i pandalshëm

Ndërkombëtare
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt – ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt – ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Rregulli që ka vendosur Boehly, ndaloi yllin e madh t’i bashkohej Chelseat në këtë verë

Rregulli që ka vendosur Boehly, ndaloi yllin e madh t’i bashkohej Chelseat në këtë verë

Premier League
Zyrtare: Chelsea huazon Casadein te ish-kampioni i Ligës Premier

Zyrtare: Chelsea huazon Casadein te ish-kampioni i Ligës Premier

Premier League
FIFA i jep dënim të madh Al-Nassr, i ndalon transferimet pas një borxhi ndaj Leicester Cityt

FIFA i jep dënim të madh Al-Nassr, i ndalon transferimet pas një borxhi ndaj Leicester Cityt

Ndërkombëtare
Ka nënshkruar për Tottenhamin, por Maddison dikur e ofendonte klubin dhe yllin e kësaj skuadre

Ka nënshkruar për Tottenhamin, por Maddison dikur e ofendonte klubin dhe yllin e kësaj skuadre

Premier League
Zyrtare: James Maddison kalon te Tottenham

Zyrtare: James Maddison kalon te Tottenham

Premier League
Arsenali po përshpejton për transferimin e Tielemans

Arsenali po përshpejton për transferimin e Tielemans

Premier League
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Simeone zbulon emrat e dy transferimeve të para të Atleticos, tregon edhe situatën e Carrasco me Barcelonën

Simeone zbulon emrat e dy transferimeve të para të Atleticos, tregon edhe situatën e Carrasco me Barcelonën

Ndërkombëtare
Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Premier League
Roma shumë pranë t’i sigurojë shërbimet e Tielemans

Roma shumë pranë t’i sigurojë shërbimet e Tielemans

Serie A
Liverpooli fiton me rezultat bindës ndaj Leicesterit – rrit presionin mbi Newcastlen dhe Man Unitedin

Liverpooli fiton me rezultat bindës ndaj Leicesterit – rrit presionin mbi Newcastlen dhe Man Unitedin

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli synon fitoren ndaj Leicesterit për t’i mbajtur gjallë shpresat për Champions

Formacionet zyrtare: Liverpooli synon fitoren ndaj Leicesterit për t’i mbajtur gjallë shpresat për Champions

Premier League
Notat e lojtarëve: Man City 3-1 Leicester City – Shkëlqen Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 3-1 Leicester City – Shkëlqen Haaland

Premier League
Man City fiton me lehtësi ndaj Leicester Cityt dhe vazhdon trysninë ndaj Arsenalit

Man City fiton me lehtësi ndaj Leicester Cityt dhe vazhdon trysninë ndaj Arsenalit

Premier League
Man City synon fitoren e radhës ndaj Leicester Cityt, formacionet zyrtare

Man City synon fitoren e radhës ndaj Leicester Cityt, formacionet zyrtare

Premier League
Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Premier League
Man City i bashkohet Newcastle Unitedit për Maddison, Leicester City i  vendos çmim anglezit

Man City i bashkohet Newcastle Unitedit për Maddison, Leicester City i  vendos çmim anglezit

Premier League
Mori ofertë 24 orë pasi u shkarkua nga Chelsea, Potter refuzon drejtimin e menjëhershëm të një klubi tjetër

Mori ofertë 24 orë pasi u shkarkua nga Chelsea, Potter refuzon drejtimin e menjëhershëm të një klubi tjetër

Premier League
Riyad Mahrez bëhet asistuesi më i mirë afrikan në histori të Ligës Premier

Riyad Mahrez bëhet asistuesi më i mirë afrikan në histori të Ligës Premier

Premier League
Tetë lojtarë që Liverpooli mund të synojë si alternativa ndaj Jude Bellingham

Tetë lojtarë që Liverpooli mund të synojë si alternativa ndaj Jude Bellingham

Premier League