LAJMI I FUNDIT:
Leandro Paredes

Leandro Paredes

143 Artikuj

Info

Leandro Paredes është argjentinas i lindur më 29 qershor të vitit 1994

Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Serie A
Messi i dhuroi shokut të skuadrës një nga çmimet e tij më të mëdha, ai është në shtëpinë e tij

Messi i dhuroi shokut të skuadrës një nga çmimet e tij më të mëdha, ai është në shtëpinë e tij

Ndërkombëtare
Zyrtare: Paredes rikthehet te Roma pas gjashtë viteve

Zyrtare: Paredes rikthehet te Roma pas gjashtë viteve

Serie A
Pritje e ngrohtë në aeroport nga tifozët, Renato Sanches dhe Leandro Paredes mbërrijnë në Romë për testet mjekësore

Pritje e ngrohtë në aeroport nga tifozët, Renato Sanches dhe Leandro Paredes mbërrijnë në Romë për testet mjekësore

Serie A
Ka marrëveshje totale, Paredes dhe Sanches sot zbarkojnë në Romë për testet mjekësore

Ka marrëveshje totale, Paredes dhe Sanches sot zbarkojnë në Romë për testet mjekësore

Serie A
Roma siguron Paredes, por në vështirësi me PSG-ën për Renato Sanches

Roma siguron Paredes, por në vështirësi me PSG-ën për Renato Sanches

Serie A
E kryer, Roma siguron shërbimet e dy mesfushorëve të Parisit, zyrtarizimi çështje orësh

E kryer, Roma siguron shërbimet e dy mesfushorëve të Parisit, zyrtarizimi çështje orësh

Serie A
Jo vetëm Renato Sanchesin, Roma do të transferojë një tjetër mesfushor nga PSG

Jo vetëm Renato Sanchesin, Roma do të transferojë një tjetër mesfushor nga PSG

Serie A
Lotito zbulon emrat e tre lojtarëve të Juventusit që i ka refuzuar për tu transferuar te Lazio

Lotito zbulon emrat e tre lojtarëve të Juventusit që i ka refuzuar për tu transferuar te Lazio

Serie A
Mbappe dhe Neymar nuk janë të vetmit në shitje – PSG do të tentojë të largojë edhe 12 lojtarë të tjerë

Mbappe dhe Neymar nuk janë të vetmit në shitje – PSG do të tentojë të largojë edhe 12 lojtarë të tjerë

Ligue 1
Zbulohen fjalët e para të Lionel Messit pas triumfit të Argjentinës në Kupën e Botës kur ishte në përqafim me Leandro Paredesin

Zbulohen fjalët e para të Lionel Messit pas triumfit të Argjentinës në Kupën e Botës kur ishte në përqafim me Leandro Paredesin

Përfaqësueset
Akoma nuk ka kontakt nga Galata, Paredes pritet t’i nisë përgatitjet me PSG-në

Akoma nuk ka kontakt nga Galata, Paredes pritet t’i nisë përgatitjet me PSG-në

Ligue 1
Zyrtare: Paredes largohet nga Juventusi

Zyrtare: Paredes largohet nga Juventusi

Serie A
Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Ligat tjera
Notat e lojtarëve: Juve 2-1 Lecce, vlerësohet paraqitja e Paredes

Notat e lojtarëve: Juve 2-1 Lecce, vlerësohet paraqitja e Paredes

Serie A
Juventusi rikthehet te fitorja për ta nënshtruar Leccen

Juventusi rikthehet te fitorja për ta nënshtruar Leccen

Serie A
PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

Ligue 1
Allegri e pranon që kishte debat me Paredesin, ka disa fjalë edhe për Pogban

Allegri e pranon që kishte debat me Paredesin, ka disa fjalë edhe për Pogban

Liga e Evropës
Te Juventusi ka shpërthyer një përplasje e ashpër: Paredes nuk e duron më Allegrin

Te Juventusi ka shpërthyer një përplasje e ashpër: Paredes nuk e duron më Allegrin

Serie A
PSG gati të ofrojë dy yjet argjentinas për të zbritur çmimin e Osimhen

PSG gati të ofrojë dy yjet argjentinas për të zbritur çmimin e Osimhen

Ligue 1
Revolucion te Juventusi: Pesë lojtarët që pritet të largohen në verë

Revolucion te Juventusi: Pesë lojtarët që pritet të largohen në verë

Serie A
Yjet e Argjentinës për pak sa nuk u rrëzuan nga autobusi gjatë festës – Messin me shokë i pengoi një kabllo

Yjet e Argjentinës për pak sa nuk u rrëzuan nga autobusi gjatë festës – Messin me shokë i pengoi një kabllo

Përfaqësueset
Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Përfaqësueset
Kylian Mbappe: Nga dëshira për të hequr qafe argjentinasit në PSG, deri te përballja kundër tyre në finalen e Kupës së Botës

Kylian Mbappe: Nga dëshira për të hequr qafe argjentinasit në PSG, deri te përballja kundër tyre në finalen e Kupës së Botës

Përfaqësueset