LAJMI I FUNDIT:

Lana Del Rey

47 Artikuj

Lana Del Rey shfaq magjepsjen gotike me një fustan të zi, e nominuara pesë herë humb përsëri çmimin “Grammy”

Lana Del Rey shfaq magjepsjen gotike me një fustan të zi, e nominuara pesë herë humb përsëri çmimin “Grammy”

Yjet
Lana Del Rey pozon me të brendshme joshëse, për fushatën e Kim Kardashian ‘SKIMS’

Lana Del Rey pozon me të brendshme joshëse, për fushatën e Kim Kardashian ‘SKIMS’

Yjet
Pas komenteve fyese për shtimin e peshës, Lana Del Rey me krenari vuri në pah këmbët

Pas komenteve fyese për shtimin e peshës, Lana Del Rey me krenari vuri në pah këmbët

Bukuri dhe Kujdes
Pas thashethemeve për fejesë, Lana Del Rey zbulon se është sërish beqare

Pas thashethemeve për fejesë, Lana Del Rey zbulon se është sërish beqare

Yjet
Një numër i madh njerëzish u rrëzuan në koncertin e Lana Del Rey nga një valë misterioze energjie

Një numër i madh njerëzish u rrëzuan në koncertin e Lana Del Rey nga një valë misterioze energjie

Yjet
Lana Del Rey befason fansat ndërsa shfaqet duke punuar si kameriere në një restorant në Alabama

Lana Del Rey befason fansat ndërsa shfaqet duke punuar si kameriere në një restorant në Alabama

Yjet
Lana Del Rey sërish në shënjestër të kritikave për dukjen e saj

Lana Del Rey sërish në shënjestër të kritikave për dukjen e saj

Yjet
Lana Del Rey fejohet me menaxherin e muzikës Evan Winiker

Lana Del Rey fejohet me menaxherin e muzikës Evan Winiker

Yjet
Lana Del Rey zbulon se laptopi që përmbante albumin e papublikuar dhe një libër të shkruar nga ajo iu vodh në makinë

Lana Del Rey zbulon se laptopi që përmbante albumin e papublikuar dhe një libër të shkruar nga ajo iu vodh në makinë

Yjet
‘Një fatkeqësi e modës’ – ekspertët vazhdojnë me kritikat për veshjen e Lana del Rey

‘Një fatkeqësi e modës’ – ekspertët vazhdojnë me kritikat për veshjen e Lana del Rey

Modë
Lana Del Rey u shfaq e veshur me një fustan 16 eurosh në tapetin e kuq?

Lana Del Rey u shfaq e veshur me një fustan 16 eurosh në tapetin e kuq?

Modë
Lana Del Rey do ta lansojë edhe albumin e dytë brenda vitit 2021

Lana Del Rey do ta lansojë edhe albumin e dytë brenda vitit 2021

Muzikë
Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Modë
Lana Del Rey mahnit teksa pozon plotësisht natyrale

Lana Del Rey mahnit teksa pozon plotësisht natyrale

Estetikë
Lana Del Rey publikon albumin e ri dhe paralajmëron tjetrin

Lana Del Rey publikon albumin e ri dhe paralajmëron tjetrin

Muzikë
Lana Del Rey transformoi flokët nga bionde në të zeza

Lana Del Rey transformoi flokët nga bionde në të zeza

Flokë dhe stil
Lana Del Rey zbulon strukturën e saj natyrale të lëkurës

Lana Del Rey zbulon strukturën e saj natyrale të lëkurës

Estetikë
Lana Del Rey me stilim flokësh si Marilyn Monroe

Lana Del Rey me stilim flokësh si Marilyn Monroe

Flokë dhe stil
Fansat i referohen Lana Del Ray si e papërgjegjshme, pasi i takoi duke mbajtur maskë me rrjet

Fansat i referohen Lana Del Ray si e papërgjegjshme, pasi i takoi duke mbajtur maskë me rrjet

Yjet
Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Yjet
Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Yjet
Të famshmit vazhdojnë të kërkojnë drejtësi për vrasjen e George Floyd

Të famshmit vazhdojnë të kërkojnë drejtësi për vrasjen e George Floyd

Yjet
Lana Del Rey reagon ndaj atyre që e quajnë antifeministe

Lana Del Rey reagon ndaj atyre që e quajnë antifeministe

Po Flitet
Lana Del Rey bleu fustanin e saj të Grammy Awards 2020 në qendër tregtare

Lana Del Rey bleu fustanin e saj të Grammy Awards 2020 në qendër tregtare

Modë