LAJMI I FUNDIT:
Kylie Jenner

Kylie Jenner

841 Artikuj

Info

Kylie Kristen Jenner e lindur më 10 gusht të vitit 1997, është një modele, sipërmarrëse, dhe personalitet i rrjeteve sociale.

Ajo luajti në serinë e famshme televizive “Keeping Up the Kardashians” që nga viti 2007, serial nga i cili u bë e njohur.

Jenner ka një markë kozmetike me emër. Është motra më e vogël e familjes Kardashian-Jenner

Fotografitë ajrore tregojnë pallatin luksoz prej 14 milionë eurosh që Kylie Jenner është duke ndërtuar në Los Angeles

Fotografitë ajrore tregojnë pallatin luksoz prej 14 milionë eurosh që Kylie Jenner është duke ndërtuar në Los Angeles

Yjet
Kylie Jenner tregon linjat perfekte, me një fustan portokalli nga marka e saj e  veshjeve “Khy”

Kylie Jenner tregon linjat perfekte, me një fustan portokalli nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Yjet
Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Yjet
Kylie Jenner tregon format fantastike të trupit me bikini portokalli, gjatë pushimeve

Kylie Jenner tregon format fantastike të trupit me bikini portokalli, gjatë pushimeve

Yjet
Kylie Jenner tregon linjat mahnitëse, në imazhe të reja për fushatën e “Sam Edelman”

Kylie Jenner tregon linjat mahnitëse, në imazhe të reja për fushatën e “Sam Edelman”

Yjet
Kylie Jenner tregon lëkurën e saj rrezatuese, ndërsa poston një seri fotografish në Instagram

Kylie Jenner tregon lëkurën e saj rrezatuese, ndërsa poston një seri fotografish në Instagram

Yjet
Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive, për të promovuar markën e e saj të pijeve alkoolike “Sprinter”

Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive, për të promovuar markën e e saj të pijeve alkoolike “Sprinter”

Yjet
Kylie Jenner vesh një fustan të kuq vezullues, në festën e “Oscars” mes spekulimeve për ndarjen e Timothee Chalamet

Kylie Jenner vesh një fustan të kuq vezullues, në festën e “Oscars” mes spekulimeve për ndarjen e Timothee Chalamet

Yjet
Ndahen Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet?

Ndahen Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet?

Po Flitet
Sa paguhen anëtaret e familjes më të famshme në botë për postimet në rrjetet sociale?

Sa paguhen anëtaret e familjes më të famshme në botë për postimet në rrjetet sociale?

Yjet
Kylie Jenner tregon linjat e saj mbresëlënëse me një fustan të ngushtë, nga koleksioni i saj i ri “Khy”

Kylie Jenner tregon linjat e saj mbresëlënëse me një fustan të ngushtë, nga koleksioni i saj i ri “Khy”

Yjet
Kylie Jenner nxjerr në pah linjat e saj me një fustan të bardhë të ngushtë, për koleksionin pranveror “Khy”

Kylie Jenner nxjerr në pah linjat e saj me një fustan të bardhë të ngushtë, për koleksionin pranveror “Khy”

Yjet
Kylie Jenner poston një fotografi me bikini në pishinë, ndërsa Chalamet vazhdon turneun global të “Dune: Pjesa e Dytë”

Kylie Jenner poston një fotografi me bikini në pishinë, ndërsa Chalamet vazhdon turneun global të “Dune: Pjesa e Dytë”

Yjet
Sharmante, elegante dhe e “shtrenjtë” në veshje – Kylie Jenner dukej tejet joshëse në paraqitjen e saj të fundit në Los Angeles

Sharmante, elegante dhe e “shtrenjtë” në veshje – Kylie Jenner dukej tejet joshëse në paraqitjen e saj të fundit në Los Angeles

Yjet
Kylie Jenner provokon ndjekësit në Instagram, publikon fotografi duke treguar linjat me bikini të zeza

Kylie Jenner provokon ndjekësit në Instagram, publikon fotografi duke treguar linjat me bikini të zeza

Yjet
Kylie Jenner shfaq figurën e saj mahnitëse e veshur me një fustan lëkure të ngushtë, nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Kylie Jenner shfaq figurën e saj mahnitëse e veshur me një fustan lëkure të ngushtë, nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Yjet
Kylie Jenner shfaqet me një transformim mbresëlënës – flokë të shkurtë të stilit ‘bob’

Kylie Jenner shfaqet me një transformim mbresëlënës – flokë të shkurtë të stilit ‘bob’

Yjet
Kylie shfaqet me një model krejtësisht të ri flokësh frymëzuar nga Kris Jenner

Kylie shfaqet me një model krejtësisht të ri flokësh frymëzuar nga Kris Jenner

Flokë dhe stil
Kylie Jenner mahnit e tëra në të kuqe, teksa mbyll Javën e Modës në Paris

Kylie Jenner mahnit e tëra në të kuqe, teksa mbyll Javën e Modës në Paris

Yjet
Kylie Jenner mahnit me një stil të viteve ’80 në një shfaqje të modës

Kylie Jenner mahnit me një stil të viteve ’80 në një shfaqje të modës

Yjet
Kylie Jenner mahnit me një fustan të shkurtë pa rripa, për Javën e Modës në Paris

Kylie Jenner mahnit me një fustan të shkurtë pa rripa, për Javën e Modës në Paris

Yjet
Kylie Jenner shfaqet me një veshje provokuese, teksa largohet nga një darkë në Paris

Kylie Jenner shfaqet me një veshje provokuese, teksa largohet nga një darkë në Paris

Yjet
Kylie Jenner mahniti me dukjen glamuroze në Javën e Modës në Paris

Kylie Jenner mahniti me dukjen glamuroze në Javën e Modës në Paris

Yjet
Kim Kardashian shfaq linjat e saj mahnitëse me një fustan elegant, gjatë Javës së Modës në Paris

Kim Kardashian shfaq linjat e saj mahnitëse me një fustan elegant, gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet