LAJMI I FUNDIT:

Krushë e Madhe

29 Artikuj

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Kurti kujton 24 vjetorin e rënies së dëshmorëve Bekim Gashi dhe Dalip Behra në Krushë të Madhe

Kurti kujton 24 vjetorin e rënies së dëshmorëve Bekim Gashi dhe Dalip Behra në Krushë të Madhe

Kosovë
Kurti homazhe në Krushë të Madhe: E kemi përgjegjësi që brezat e ardhshëm mos të kalojnë nëpër vuajtjet që kaluam ne

Kurti homazhe në Krushë të Madhe: E kemi përgjegjësi që brezat e ardhshëm mos të kalojnë nëpër vuajtjet që kaluam ne

Kosovë
Pamje nga vërshimet në Krushë të Madhe, dëme të konsiderueshme edhe në bujqësi

Pamje nga vërshimet në Krushë të Madhe, dëme të konsiderueshme edhe në bujqësi

Elfije Boletini
Gjuajte me kallash në Krushë të Madhe, policia arreston dy persona

Gjuajte me kallash në Krushë të Madhe, policia arreston dy persona

Kronika e Zezë
Ujku në Krushë të Madhe i hidhet bujkut në traktor

Ujku në Krushë të Madhe i hidhet bujkut në traktor

Kosovë
Ambasadori i BE-së nga Krusha e Madhe: Do të vazhdojmë të mbështesim gratë në tregun e punës

Ambasadori i BE-së nga Krusha e Madhe: Do të vazhdojmë të mbështesim gratë në tregun e punës

Të Tjera
Vetura godet një këmbësore në Kurshë të Madhe, arrestohet shoferi

Vetura godet një këmbësore në Kurshë të Madhe, arrestohet shoferi

Kronika e Zezë
Këmbësorja përfundon në spital, goditet nga vetura në Krushë të Madhe

Këmbësorja përfundon në spital, goditet nga vetura në Krushë të Madhe

Kronika e Zezë
Sot organizohet vizitë në shtëpinë-Muze të Ukshin Hotit

Sot organizohet vizitë në shtëpinë-Muze të Ukshin Hotit

Kosovë
Osmani: Krusha dhe i gjithë shteti i Kosovës do të jetojnë përherë me kujtimin për të gjithë ata që ranë për liri

Osmani: Krusha dhe i gjithë shteti i Kosovës do të jetojnë përherë me kujtimin për të gjithë ata që ranë për liri

Kosovë
Hajnat hyjnë në një shtëpi në Krushë të Madhe, vjedhin para edhe stoli

Hajnat hyjnë në një shtëpi në Krushë të Madhe, vjedhin para edhe stoli

Kronika e Zezë
Varroset 18 vjeçarja Anjeza Bellanica që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci

Varroset 18 vjeçarja Anjeza Bellanica që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci

Kosovë
Kurti përkujton Ukshin Hotin në ditëlindjen e tij: Librat e profesorit, jeta e tij na mbajnë fort në rrugë të drejtë për të ecur përpara

Kurti përkujton Ukshin Hotin në ditëlindjen e tij: Librat e profesorit, jeta e tij na mbajnë fort në rrugë të drejtë për të ecur përpara

Kosovë
Spitali i Prizrenit do t’i ofrojë shërbime shëndetësore grave të punësuara në Kooperativën “Krusha”

Spitali i Prizrenit do t’i ofrojë shërbime shëndetësore grave të punësuara në Kooperativën “Krusha”

Mirjeta Hajzeraj
Hoxhaj bën homazhe në Krushë: Këtu janë themelet e lirisë dhe pavarësisë së vendit

Hoxhaj bën homazhe në Krushë: Këtu janë themelet e lirisë dhe pavarësisë së vendit

Kosovë
Kurti bën homazhe në Krushë të Madhe, Krushë të Vogël dhe në Suharekë

Kurti bën homazhe në Krushë të Madhe, Krushë të Vogël dhe në Suharekë

Kosovë
Abdixhiku përkujton masakrën e Krushës së Madhe

Abdixhiku përkujton masakrën e Krushës së Madhe

Kosovë
Krushjanëve ua shtoi dhimbjen zbutja e dënimit të Darko Tasiçit

Krushjanëve ua shtoi dhimbjen zbutja e dënimit të Darko Tasiçit

Kosovë
​Në Krushë të Madhe shënohet Dita e gjenocidit serbë kundër shqiptarëve

​Në Krushë të Madhe shënohet Dita e gjenocidit serbë kundër shqiptarëve

Kosovë
​Hoti në Krushë: Erdhëm të tregojmë mbështetjen për familjarët për të pagjeturit

​Hoti në Krushë: Erdhëm të tregojmë mbështetjen për familjarët për të pagjeturit

Kosovë
Kryetari i fshatit Krushë thotë se në varrezat e Rahovecit u gjend një trup që dyshohet se u vra më 1999

Kryetari i fshatit Krushë thotë se në varrezat e Rahovecit u gjend një trup që dyshohet se u vra më 1999

Kosovë
Tregtarët e infektuar me COVID-19 në Krushë të Madhe kishin pasur kontakte me 20 persona

Tregtarët e infektuar me COVID-19 në Krushë të Madhe kishin pasur kontakte me 20 persona

Kosovë
Shitën fidane në fshatin Krushë, dy tregtarët nga Malisheva dalin pozitiv me coronavirus

Shitën fidane në fshatin Krushë, dy tregtarët nga Malisheva dalin pozitiv me coronavirus

Komunat