LAJMI I FUNDIT:

Kokaina

217 Artikuj

Kokainë nga Durrësi në Angli, identifikohet pritësi i 7.3 kilogramëve të sekuestruara në port

Kokainë nga Durrësi në Angli, identifikohet pritësi i 7.3 kilogramëve të sekuestruara në port

Shqipëri
Kapen 320 kg kokainë në Portin e Pireut me destinacion Shqipërinë, arrestohet shtetasi shqiptar

Kapen 320 kg kokainë në Portin e Pireut me destinacion Shqipërinë, arrestohet shtetasi shqiptar

Shqipëri
Shpërndanin kokainë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, arrestohen dy të rinjtë

Shpërndanin kokainë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, arrestohen dy të rinjtë

Shqipëri
Një sasi kokaine prej 40 milionë funtesh është gjetur në një fshat britanik

Një sasi kokaine prej 40 milionë funtesh është gjetur në një fshat britanik

Nga Bota
Shpërndanin kokainë në shkolla dhe lokale nate, 25 persona në pranga, pjesë e grupit kriminal në Tiranë

Shpërndanin kokainë në shkolla dhe lokale nate, 25 persona në pranga, pjesë e grupit kriminal në Tiranë

Shqipëri
Mbi një mijë arrestime në bastisjet e vazhdueshme të drogës në Francë

Mbi një mijë arrestime në bastisjet e vazhdueshme të drogës në Francë

Evropa
Bullgaria gjen 170 kilogramë kokainë të fshehur në kontejnerë me banane

Bullgaria gjen 170 kilogramë kokainë të fshehur në kontejnerë me banane

Bullgaria
Posedonin fara kanabisi dhe kokainë, arrestohen 2 shtetas në Vaun e Dejës

Posedonin fara kanabisi dhe kokainë, arrestohen 2 shtetas në Vaun e Dejës

Shqipëri
Koka e trafikut ndërkombëtar të drogës, do të ekstradohet nga Kosova drejt Shqipërisë

Koka e trafikut ndërkombëtar të drogës, do të ekstradohet nga Kosova drejt Shqipërisë

Shqipëri
“U kapën në gjumë”, pamje nga arrestimi i tre shqiptarëve udhëheqës të grupit që shiste kokainë në Britani

“U kapën në gjumë”, pamje nga arrestimi i tre shqiptarëve udhëheqës të grupit që shiste kokainë në Britani

Shqipëri
Turqia miraton ekstradimin në Shqipëri të Dritan Rexhepit

Turqia miraton ekstradimin në Shqipëri të Dritan Rexhepit

Shqipëri
Kapet në Ekuador 7.3 milionë dollarë kokainë, pakot me flamurin shqiptar

Kapet në Ekuador 7.3 milionë dollarë kokainë, pakot me flamurin shqiptar

Shqipëri
Zbardhen audio-përgjime të tjera nga shitja e drogës në Tiranë, si bëheshin pazaret për kokainën

Zbardhen audio-përgjime të tjera nga shitja e drogës në Tiranë, si bëheshin pazaret për kokainën

Shqipëri
Zbulohen 1.5 kilogram kokainë në Tiranë, arrestohen dy persona

Zbulohen 1.5 kilogram kokainë në Tiranë, arrestohen dy persona

Shqipëri
Goditet një grup i shpërndarjes së kokainës në Evropë, zbulohen bunker për fshehjen e drogës dhe sekuestrohen 200 llogari bankare në Shqipëri

Goditet një grup i shpërndarjes së kokainës në Evropë, zbulohen bunker për fshehjen e drogës dhe sekuestrohen 200 llogari bankare në Shqipëri

Shqipëri
Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut në aeroportin e Tiranës

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut në aeroportin e Tiranës

Shqipëri
Një “nëndetëse” me kokainë në vlerë rreth 27 milionë dollarë kapet në Kolumbi

Një “nëndetëse” me kokainë në vlerë rreth 27 milionë dollarë kapet në Kolumbi

Amerika Latine
Me kokainë dhe duke përdorur makinën e policit, arrestohet siriani në Tiranë

Me kokainë dhe duke përdorur makinën e policit, arrestohet siriani në Tiranë

Shqipëri
Arrestohet në Peru 33-vjeçari shqiptar, pjesë e bandës kriminale të kokainës

Arrestohet në Peru 33-vjeçari shqiptar, pjesë e bandës kriminale të kokainës

Shqipëri
Kokainë me nëndetëse nga Panamaja, 29 të arrestuar në Itali, të përfshirë edhe shtetas shqiptarë

Kokainë me nëndetëse nga Panamaja, 29 të arrestuar në Itali, të përfshirë edhe shtetas shqiptarë

Shqipëri
Me çantën plot me kokainë dhe 100 mijë paund, dënohen dy shqiptarët në Britani

Me çantën plot me kokainë dhe 100 mijë paund, dënohen dy shqiptarët në Britani

Shqipëri
Bolivia kap sasinë më të madhe të kokainës në histori të vendit – arrestohet njeriu që përshkruhet si një “peshk i madh” në tregtinë e drogës

Bolivia kap sasinë më të madhe të kokainës në histori të vendit – arrestohet njeriu që përshkruhet si një “peshk i madh” në tregtinë e drogës

Amerika Latine
Tentohet të futet kokainë dhe kanabis në burgun e Vlorës, detaje nga ngjarja

Tentohet të futet kokainë dhe kanabis në burgun e Vlorës, detaje nga ngjarja

Shqipëri
Kokainë e kanabis mes patateve për t’i futur në burgun e Vlorës, arrestohet i dyshuari

Kokainë e kanabis mes patateve për t’i futur në burgun e Vlorës, arrestohet i dyshuari

Shqipëri