LAJMI I FUNDIT:

Klinë

355 Artikuj

Policia dënon me 200 euro shoferin që voziti veturën me afat të sakaduar të regjistrimit

Policia dënon me 200 euro shoferin që voziti veturën me afat të sakaduar të regjistrimit

Kosovë
Dy të arrestuar në Klinë, nuk përfillën urdhrat e zyrtarëve policorë – më pas lirohen në procedurë të rregullt

Dy të arrestuar në Klinë, nuk përfillën urdhrat e zyrtarëve policorë – më pas lirohen në procedurë të rregullt

Kronika e Zezë
Plagoset një polic në Zllakuqan të Klinës nga persona që kishin hyrë në shtëpinë e një prifti

Plagoset një polic në Zllakuqan të Klinës nga persona që kishin hyrë në shtëpinë e një prifti

Kronika e Zezë
Policia njofton për një rast të dhunës në familje, arreston të dyshuarin në Klinë

Policia njofton për një rast të dhunës në familje, arreston të dyshuarin në Klinë

Kronika e Zezë
Nisin hetimet për personin nga Klina që dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me familjaren e tij

Nisin hetimet për personin nga Klina që dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me familjaren e tij

Drejtësi
Gjatë arrestimit sulmoi dy policë në Klinë, i bëri për spital

Gjatë arrestimit sulmoi dy policë në Klinë, i bëri për spital

Kronika e Zezë
Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me familjaren e tij në Klinë, arrestohet një person

Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me familjaren e tij në Klinë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Tre të dyshuar janë dërguar në mbajtje pasi u përplasën fizikisht me policinë në Klinë

Tre të dyshuar janë dërguar në mbajtje pasi u përplasën fizikisht me policinë në Klinë

Kronika e Zezë
Përplasje fizike mes qytetarëve dhe policisë, pas pakënaqësive për fillimin e punimeve Kijevë – Dollc

Përplasje fizike mes qytetarëve dhe policisë, pas pakënaqësive për fillimin e punimeve Kijevë – Dollc

Kosovë
Vetaksident në Rixhevë të Klinës – lëndohen dy persona

Vetaksident në Rixhevë të Klinës – lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Aksident mes dy veturave në Klinë – lëndohen pesë persona

Aksident mes dy veturave në Klinë – lëndohen pesë persona

Kronika e Zezë
Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Kronika e Zezë
Nëntë të lënduar në një aksident trafiku në Klinë

Nëntë të lënduar në një aksident trafiku në Klinë

Kronika e Zezë
Zënkë e çastit në çift që përfundoi me sulm ndaj gruas, Policia raporton disa raste të dhunës në familje në 24 orë

Zënkë e çastit në çift që përfundoi me sulm ndaj gruas, Policia raporton disa raste të dhunës në familje në 24 orë

Kronika e Zezë
Shikohen video-incizimet nga momenti i vrasjes së 22-vjeçarit në Volljakë të Klinës

Shikohen video-incizimet nga momenti i vrasjes së 22-vjeçarit në Volljakë të Klinës

Drejtësi
Për 24 orë raportohen të zhdukur katër persona në Gjilan, Dragash, Pejë, dhe Klinë

Për 24 orë raportohen të zhdukur katër persona në Gjilan, Dragash, Pejë, dhe Klinë

Kronika e Zezë
Aksidentet në vendkalimet hekurudhore, kërkohet reagim nga institucionet përgjegjëse

Aksidentet në vendkalimet hekurudhore, kërkohet reagim nga institucionet përgjegjëse

Mirjeta Hajzeraj
Dhunohen dy gra në Gjakovë dhe Klinë

Dhunohen dy gra në Gjakovë dhe Klinë

Kronika e Zezë
Një i vdekur dhe tre të lënduar në një aksident trafiku në Shtaricë të Klinës

Një i vdekur dhe tre të lënduar në një aksident trafiku në Shtaricë të Klinës

Kronika e Zezë
Vetura godet këmbësorin në Klinë

Vetura godet këmbësorin në Klinë

Kronika e Zezë
Dy të vdekur nga goditja e trenit në Klinë, policia thotë se drejtuesi i veturës nuk ishte ndaluar mbi hekurudhë

Dy të vdekur nga goditja e trenit në Klinë, policia thotë se drejtuesi i veturës nuk ishte ndaluar mbi hekurudhë

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, tre të lënduar

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, tre të lënduar

Kronika e Zezë
Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Ekonomi
Dyshohet për një vepër penale në Shqipëri, arrestohet shtetasi i huaj në Klinë

Dyshohet për një vepër penale në Shqipëri, arrestohet shtetasi i huaj në Klinë

Kronika e Zezë