LAJMI I FUNDIT:

Kit Harington

22 Artikuj

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington, ribashkohen në filmin horror të ardhshëm “The Dreadful”

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington, ribashkohen në filmin horror të ardhshëm “The Dreadful”

Yjet
Kit Harington zbulon se ai u diagnostikua me ADHD, ndërsa ishte në rehabilitim për problemet e alkoolit

Kit Harington zbulon se ai u diagnostikua me ADHD, ndërsa ishte në rehabilitim për problemet e alkoolit

Yjet
Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie bëhen prindër për herë të dytë

Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie po bëhen prindër për herë të dytë

Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie po bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Yjet e “Game of Thrones”, Rose Leslie dhe Kit Harington janë në pritje të fëmijës së parë

Yjet e “Game of Thrones”, Rose Leslie dhe Kit Harington janë në pritje të fëmijës së parë

Yjet
Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Yjet
Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Yjet
Kit Harington po trajtohet nga stresi, rraskapitja dhe abuzimi me alkool

Kit Harington po trajtohet nga stresi, rraskapitja dhe abuzimi me alkool

Po Flitet
Reagimi i Kit Harington kur mësoi se çfarë ndodhte në skenën e fundit me Emilia Clarke në “Game Of Thrones”

Reagimi i Kit Harington kur mësoi se çfarë ndodhte në skenën e fundit me Emilia Clarke në “Game Of Thrones”

TV / Film
“Bright Side”shkruan për 19 sozitë e yjeve të famshëm, përmend ndër ta edhe shqiptarin që ngjason me Zayn Malik

“Bright Side”shkruan për 19 sozitë e yjeve të famshëm, përmend ndër ta edhe shqiptarin që ngjason me Zayn Malik

Yjet
Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

TV / Film
Kit Harington i “Game of Thornes”: Mezi po pres të përfundojnë xhirimet, jam shumë i rraskapitur

Kit Harington i “Game of Thornes”: Mezi po pres të përfundojnë xhirimet, jam shumë i rraskapitur

TV / Film
Kit Harington përgënjeshtron pohimet se e ka tradhtuar gruan me një modele ruse

Kit Harington përgënjeshtron pohimet se e ka tradhtuar gruan me një modele ruse

Po Flitet
Martohen yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie

Martohen yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie

Yjet
Personat që ngjajnë shumë me fytyrat publike

Personat që ngjajnë shumë me fytyrat publike

Yjet
Kit Harington nxirret me forcë nga një lokal për sjellje të pahijshme (Foto/Video)

Kit Harington nxirret me forcë nga një lokal për sjellje të pahijshme (Foto/Video)

Po Flitet
Veshjet më të mira dhe më të këqija të vitit: ‘Jon Snow’ me stilin më të keq të vitit, Matt Smith me stilin më të mirë (Foto)

Veshjet më të mira dhe më të këqija të vitit: ‘Jon Snow’ me stilin më të keq të vitit, Matt Smith me stilin më të mirë (Foto)

Trend
Kit Harington: Kam qarë kur e kam lexuar skenarin e episodit të fundit të “Game of Thrones” (Foto/Video)

Kit Harington: Kam qarë kur e kam lexuar skenarin e episodit të fundit të “Game of Thrones” (Foto/Video)

TV / Film
Si duken aktorët e “Game of Thrones” në jetën reale? (Foto)

Si duken aktorët e “Game of Thrones” në jetën reale? (Foto)

TV / Film
Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Yjet
Aktorët meshkuj të cilët duken më bukur me mjekër (Foto)

Aktorët meshkuj të cilët duken më bukur me mjekër (Foto)

Yjet
Dhjetë çiftet televizive që e bartën dashurinë e tyre nga filmi në jetën reale (Foto)

Dhjetë çiftet televizive që e bartën dashurinë e tyre nga filmi në jetën reale (Foto)

TV / Film