LAJMI I FUNDIT:
Kim Kardashian

Kim Kardashian

1992 Artikuj

Info

Kimberly Noel Kardashian u lind më 21 tetor, 1980 në Beverlly Hills në Kaliforni. Babai i modeles, gjyshërit dhe stërgjyshërit i kanë rrënjët në Armeni. Ajo është fëmija i tretë i Robert Kardashian dhe Kris Jenner.

Kim Kardashian shfaq linjat trupore në një fustan lëkure, në ceremoninë e 10-të të ‘Çmimit Breakthrough’

Kim Kardashian shfaq linjat trupore në një fustan lëkure, në ceremoninë e 10-të të ‘Çmimit Breakthrough’

Yjet
Kim Kardashian vazhdon të sjellë imazhe të mrekullueshme, nga plazhi në Turks dhe Caicos

Kim Kardashian vazhdon të sjellë imazhe të mrekullueshme, nga plazhi në Turks dhe Caicos

Yjet
Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Yjet
Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Yjet
Bianca Censori kopjon përsëri Kim Kardashian, ndërsa ajo del me një fustan të bardhë

Bianca Censori kopjon përsëri Kim Kardashian, ndërsa ajo del me një fustan të bardhë

Yjet
Arsenali “i mallkuar” pak orë para ndeshjes me Bayernin në Ligën e Kampionëve

Arsenali “i mallkuar” pak orë para ndeshjes me Bayernin në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Kim dhe Khloe Kardashian shfaqen me bikini të ngjashme gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos

Kim dhe Khloe Kardashian shfaqen me bikini të ngjashme gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos

Yjet
Kim Kardashian tregon trupin e mrekullueshëm, gjatë pushimeve me motrat e saj

Kim Kardashian tregon trupin e mrekullueshëm, gjatë pushimeve me motrat e saj

Yjet
Kim Kardashian dhe motra Khloe shfaqin linjat e tyre mahnitëse në bikini, gjatë pushimeve

Kim Kardashian dhe motra Khloe shfaqin linjat e tyre mahnitëse në bikini, gjatë pushimeve

Yjet
Reklamoi tavolina dhe karrige false, Kim Kardashian paditet nga firma e mobilerisë

Reklamoi tavolina dhe karrige false, Kim Kardashian paditet nga firma e mobilerisë

Yjet
Kim Kardashian fajëson ish-bashkëshortin e saj Kanye West, për ndarjen nga i dashuri futbollist Odell Beckham Jr

Kim Kardashian fajëson ish-bashkëshortin e saj Kanye West, për ndarjen nga i dashuri futbollist Odell Beckham Jr

Po Flitet
“Bianca a je ti?” – Fansat e Kim Kardashian krahasojnë veshjet e saj dhe të Bianca Censorit

“Bianca a je ti?” – Fansat e Kim Kardashian krahasojnë veshjet e saj dhe të Bianca Censorit

Yjet
Kim Kardashian hesht kur pyetet për Kate Middleton, pasi ajo kishte bërë shaka me Princeshën e Uellsit, para zbulimit të kancerit

Kim Kardashian hesht kur pyetet për Kate Middleton, pasi ajo kishte bërë shaka me Princeshën e Uellsit, para zbulimit të kancerit

Yjet
Kim Kardashian ndahet nga Odell Beckham Jr, pas një romance të shkurtë gjashtëmujore

Kim Kardashian ndahet nga Odell Beckham Jr, pas një romance të shkurtë gjashtëmujore

Po Flitet
Kim Kardashian dhe Kanye West bashkohen për ta mbështetur djalin Saint, në ndeshjen e tij të basketbollit

Kim Kardashian dhe Kanye West bashkohen për ta mbështetur djalin Saint, në ndeshjen e tij të basketbollit

Yjet
Kanye West krijon Kim Kardashian 2.0: Tani Bianca Censori del me bikini metalike të frymëzuar nga ish-gruaja e reperit

Kanye West krijon Kim Kardashian 2.0: Tani Bianca Censori del me bikini metalike të frymëzuar nga ish-gruaja e reperit

Yjet
Publikohet trailer-i i pjesës së dytë të “American Horror Story: Delicate”: Kim Kardashian merr vëmendje me puthjen pasionante që i dhuron Emma Roberts

Publikohet trailer-i i pjesës së dytë të “American Horror Story: Delicate”: Kim Kardashian merr vëmendje me puthjen pasionante që i dhuron Emma Roberts

TV / Film
Kim Kardashian “në kritika të mëdha” – udhëtoi pesë herë brenda një dite me aeroplanin e saj privat

Kim Kardashian “në kritika të mëdha” – udhëtoi pesë herë brenda një dite me aeroplanin e saj privat

Yjet
Kim Kardashian kapet mat, paparacët zmadhojnë fotografinë e telefonit të saj dhe zbulojnë aplikacionet për të rritur që ajo ka të instaluar

Kim Kardashian kapet mat, paparacët zmadhojnë fotografinë e telefonit të saj dhe zbulojnë aplikacionet për të rritur që ajo ka të instaluar

Yjet
E pazakontë: Kim Kardashian shfaqet krah gruas së Kanye West në koncert të tij

E pazakontë: Kim Kardashian shfaqet krah gruas së Kanye West në koncert të tij

Yjet
Mes thashethemeve për romancë – Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. lënë së bashku festat e Oscars

Mes thashethemeve për romancë – Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. lënë së bashku festat e Oscars

Yjet
Kim Kardashian magjeps me elegancën, ndërsa merr pjesë në festën e “Oscars”

Kim Kardashian magjeps me elegancën, ndërsa merr pjesë në festën e “Oscars”

Yjet
“Nuk duket ashtu”, Kim Kardashian kritikohet nga fansat për përdorimin e photoshop-it në imazhet e reja

“Nuk duket ashtu”, Kim Kardashian kritikohet nga fansat për përdorimin e photoshop-it në imazhet e reja

Yjet
Kim Kardashian tregon gjoksin në veshjen provokuese nga “Balenciaga” gjatë Javës së Modës në Paris

Kim Kardashian tregon gjoksin në veshjen provokuese nga “Balenciaga” gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet