LAJMI I FUNDIT:

KF Struga

72 Artikuj

Struga fiton përballë Shkëndijës në Tetovë, siguron titullin në Maqedoni

Struga fiton përballë Shkëndijës në Tetovë, siguron titullin në Maqedoni

Supërliga
Struga, Shkupi dhe Shkëndija, kush bëhet kampion në Superligën e Maqedonisë? E gjithë ajo që duhet të dini për garën e nxehtë të titullit

Struga, Shkupi dhe Shkëndija, kush bëhet kampion në Superligën e Maqedonisë? E gjithë ajo që duhet të dini për garën e nxehtë të titullit

Supërliga
Ranglista e klubeve shqiptare në Evropë – Ballkani lë pas klubet nga Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria

Ranglista e klubeve shqiptare në Evropë – Ballkani lë pas klubet nga Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria

Ndërkombëtare
Superliga e Maqedonisë, Shkupi rimer kreun, diferencë e ngushtë me Shkëndijën dhe Strugën

Superliga e Maqedonisë, Shkupi rimer kreun, diferencë e ngushtë me Shkëndijën dhe Strugën

Supërliga
Superliga e Maqedonisë shkon në pauzë dy javore me dominim të ekipeve shqiptare

Superliga e Maqedonisë shkon në pauzë dy javore me dominim të ekipeve shqiptare

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Kampionët humbin në Strumicë, Shkëndija rikthehet te fitorja

Kampionët humbin në Strumicë, Shkëndija rikthehet te fitorja

Super Liga
Pa përballje mes klubeve shqiptare, fundjava sjell xhiron e 14-të të Superligës së Maqedonisë

Pa përballje mes klubeve shqiptare, fundjava sjell xhiron e 14-të të Superligës së Maqedonisë

Supërliga
Shkupi i vetëm në krye të Superligës së Maqedonisë, ndiqet nga Struga dhe Shkëndija

Shkupi i vetëm në krye të Superligës së Maqedonisë, ndiqet nga Struga dhe Shkëndija

Supërliga
Struga fiton derbin ndaj Shkëndijës, Shkupi mund Vardarin në Çair

Struga fiton derbin ndaj Shkëndijës, Shkupi mund Vardarin në Çair

Superliga
Dita e derbive në Superligën e Maqedonisë: Struga përballet me Shkëndijën, Shkupi pret Vardarin

Dita e derbive në Superligën e Maqedonisë: Struga përballet me Shkëndijën, Shkupi pret Vardarin

Supërliga
Struga Trim Lum e mund Vardarin, ngushton diferencën me Shkupin dhe Shkëndijën

Struga Trim Lum e mund Vardarin, ngushton diferencën me Shkupin dhe Shkëndijën

Super Liga
Struga Trim Lum nesër luan ndeshjen e mbetur ndaj Vardarit

Struga Trim Lum nesër luan ndeshjen e mbetur ndaj Vardarit

Supërliga
Ekipet shqiptare e bëjnë ligjin në Superligën e Maqedonisë, Shkupi merr kreun

Ekipet shqiptare e bëjnë ligjin në Superligën e Maqedonisë, Shkupi merr kreun

Supërliga
Kampionët munden nga Gostivari, Shkëndija ndalet me barazim përballë Voska Sporti

Kampionët munden nga Gostivari, Shkëndija ndalet me barazim përballë Voska Sporti

Supërliga
Fundjava në Superligën e Maqedonisë, vëmendja në Tetovë dhe Gostivar

Fundjava në Superligën e Maqedonisë, vëmendja në Tetovë dhe Gostivar

Supërliga
Kupa e Maqedonisë, kualifikohet Shkupi dhe Voska, eliminohen Shkëndija, Struga dhe Gostivari

Kupa e Maqedonisë, kualifikohet Shkupi dhe Voska, eliminohen Shkëndija, Struga dhe Gostivari

Supërliga
Shkëndija vazhdon ta mbaj “frontin” në Superligën e Maqedonisë

Shkëndija vazhdon ta mbaj “frontin” në Superligën e Maqedonisë

Supërliga
Struga Trim Lum dhe Shkupi marrin fitore, Shkëndija ndalet nga Brera Strumicë

Struga Trim Lum dhe Shkupi marrin fitore, Shkëndija ndalet nga Brera Strumicë

Supërliga
Shkupi me Bregallnicën në Kumanovë, Shkëndija ndaj Rabotniçkit te stadiumi i FFM-së

Shkupi me Bregallnicën në Kumanovë, Shkëndija ndaj Rabotniçkit te stadiumi i FFM-së

Supërliga
Ekipet shqiptare “bllokojnë” kreun e tabelës në Superligën e Maqedonisë

Ekipet shqiptare “bllokojnë” kreun e tabelës në Superligën e Maqedonisë

Superliga
Shkëndija mposhti Vardarin në Shkup, fitojnë edhe kampionët ndaj Sileksit

Shkëndija mposhti Vardarin në Shkup, fitojnë edhe kampionët ndaj Sileksit

Supërliga
Shkëndija triumfon përballë Strugës dhe rikthehet në krye të Superligës së Maqedonisë

Shkëndija triumfon përballë Strugës dhe rikthehet në krye të Superligës së Maqedonisë

Supërliga
Nesër derbi Shkëndija – Struga Trim Lum, flasin Bojku dhe Krasniqi

Nesër derbi Shkëndija – Struga Trim Lum, flasin Bojku dhe Krasniqi

Supërliga
Shkupi merr kreun e renditjes në Superligën e Maqedonisë së Veriut

Shkupi merr kreun e renditjes në Superligën e Maqedonisë së Veriut

Supërliga