LAJMI I FUNDIT:

KF Shkëndija

531 Artikuj

Shkëndija shpreh pakënaqësi për arbitrimin, ankohet për kartonin e kuq në ndeshjen e fundit

Shkëndija shpreh pakënaqësi për arbitrimin, ankohet për kartonin e kuq në ndeshjen e fundit

Supërliga
Renditja e Superligës së Maqedonisë së Veriut pas xhiros së 26-të

Renditja e Superligës së Maqedonisë së Veriut pas xhiros së 26-të

Supërliga
Surpriza në Superligën e Maqedonisë, humb Struga dhe Shkupi, barazon Shkëndija

Surpriza në Superligën e Maqedonisë, humb Struga dhe Shkupi, barazon Shkëndija

Supërliga
Superliga e Maqedonisë: Struga vazhdon kryesimin, Shkupi dhe Shkëndija nuk i ndahen

Superliga e Maqedonisë: Struga vazhdon kryesimin, Shkupi dhe Shkëndija nuk i ndahen

Supërliga
Struga fiton derbin buzë liqenit, Shkëndija mund Bregallnicën

Struga fiton derbin buzë liqenit, Shkëndija mund Bregallnicën

Supërliga
Shkupi fiton derbin e kryeqytetit ndaj Vardarit në Çair

Shkupi fiton derbin e kryeqytetit ndaj Vardarit në Çair

Supërliga
Superliga e Maqedonisë rikthehet me derbin Shkupi – Vardari

Superliga e Maqedonisë rikthehet me derbin Shkupi – Vardari

Supërliga
Voska – Shkupi mbyllet pa fitues, Shkëndija ndalet me barazim nga Vardari

Voska – Shkupi mbyllet pa fitues, Shkëndija ndalet me barazim nga Vardari

Supërliga
Fundjava sjell xhiron e 24-t në Superligën e Maqedonisë, Voska pret Shkupin në Ohër

Fundjava sjell xhiron e 24-t në Superligën e Maqedonisë, Voska pret Shkupin në Ohër

Supërliga
Renditja tabelare në Superligën e Maqedonisë së Veriut pas xhiros së 23-të

Renditja tabelare në Superligën e Maqedonisë së Veriut pas xhiros së 23-të

Supërliga
Triumfojnë Struga dhe Shkupi, Shkëndija ndalet nga Voska në Tetovë

Triumfojnë Struga dhe Shkupi, Shkëndija ndalet nga Voska në Tetovë

Supërliga
Xhiroja e 23-të në Superligën e Maqedonisë, në Tetovë përballen Shkëndija dhe Voska Sport

Xhiroja e 23-të në Superligën e Maqedonisë, në Tetovë përballen Shkëndija dhe Voska Sport

Supërliga
Struga rimer kreun në Superligën e Maqedonisë, katër ekipe shqiptare “blindojnë” katër vendet e para

Struga rimer kreun në Superligën e Maqedonisë, katër ekipe shqiptare “blindojnë” katër vendet e para

Supërliga
Struga rikthehet te fitorja, gabojnë Shkupi dhe Shkëndija

Struga rikthehet te fitorja, gabojnë Shkupi dhe Shkëndija

Supërliga
Mesjava sjell xhiron e 22-të në Superligën e Maqedonisë, dy ekipe shqiptare përballen ndërmjet veti

Mesjava sjell xhiron e 22-të në Superligën e Maqedonisë, dy ekipe shqiptare përballen ndërmjet veti

Supërliga
Renditja tabelare pas xhiros së 21-të në Superligën e Maqedonisë

Renditja tabelare pas xhiros së 21-të në Superligën e Maqedonisë

Supërliga
Shkëndija fiton Vardarin, Shkupi dhe Struga ndalen me barazime

Shkëndija fiton Vardarin, Shkupi dhe Struga ndalen me barazime

Supërliga
E diela sjell të gjitha ndeshjet e xhiros së 21-të në Superligën e Maqedonisë

E diela sjell të gjitha ndeshjet e xhiros së 21-të në Superligën e Maqedonisë

Supërliga
FFM pranon kërkesën e kuqezinjëve, Shkëndija ndaj Vardarit do të luaj të dielën

FFM pranon kërkesën e kuqezinjëve, Shkëndija ndaj Vardarit do të luaj të dielën

Supërliga
Shkëndija me dy ankesa te FFM, për arbitrimin dhe ndryshimin e orarit ndaj Vardarit

Shkëndija me dy ankesa te FFM, për arbitrimin dhe ndryshimin e orarit ndaj Vardarit

Supërliga
Xhiroja e 20-të nuk solli ndryshime, Superliga e Maqedonisë vazhdon të kryesohet nga Shkupi

Xhiroja e 20-të nuk solli ndryshime, Superliga e Maqedonisë vazhdon të kryesohet nga Shkupi

Supërliga
Shkëndija dhe Gostivari ndahen me barazim, Adenis Shala shënon supergol

Shkëndija dhe Gostivari ndahen me barazim, Adenis Shala shënon supergol

Supërliga
Fundjava sjell derbi në Maqedoni, Struga dhe Shkupi përballen për kreun!

Fundjava sjell derbi në Maqedoni, Struga dhe Shkupi përballen për kreun!

Supërliga
Me rinisjen e Superligës së Maqedonisë, Shkupi rimer kreun e tabelës

Me rinisjen e Superligës së Maqedonisë, Shkupi rimer kreun e tabelës

Supërliga