LAJMI I FUNDIT:

KF Fushë Kosova

144 Artikuj

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca – renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca – renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
Pa fitues në Prizren, Liria dhe Fushë Kosova luajnë baras

Pa fitues në Prizren, Liria dhe Fushë Kosova luajnë baras

Superliga
Liria pret Fushë Kosovën në duelin e skuadrave të fundit në tabelë, formacionet zyrtare

Liria pret Fushë Kosovën në duelin e skuadrave të fundit në tabelë, formacionet zyrtare

Superliga
Llapi për kreun, Drita për tu afruar në tabelë – në Prizren përballen dy skuadrat e fundit 

Llapi për kreun, Drita për tu afruar në tabelë – në Prizren përballen dy skuadrat e fundit 

Superliga
Muhamet Hyseni zgjidhjet “Ylli i Javës”

Muhamet Hyseni zgjidhjet “Ylli i Javës”

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 21-të, lufta për titull më e zjarrtë se kurrë

Rezultatet dhe renditja pas javës së 21-të, lufta për titull më e zjarrtë se kurrë

Superliga
Llapi fiton bindshëm ndaj Fushë Kosovës, i ‘bëhet hije’ Ballkanit

Llapi fiton bindshëm ndaj Fushë Kosovës, i ‘bëhet hije’ Ballkanit

Superliga
Llapi luan vetëm për fitore në udhëtim te Fushë Kosova, formacionet zyrtare

Llapi luan vetëm për fitore në udhëtim te Fushë Kosova, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve: Dy përballje interesante në Albi Mall Superligën e Kosovës

Dita e ndeshjeve: Dy përballje interesante në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Skuadrat më agresive në Superligën e Kosovës: Kush merr më shumë kartonë dhe shkakton më shumë goditje të palejuara

Skuadrat më agresive në Superligën e Kosovës: Kush merr më shumë kartonë dhe shkakton më shumë goditje të palejuara

Lavdim Pireva
Albi Mall Superliga luhet në mesjavë: Përballje direkte për titullin, Evropën dhe mbijetesën

Albi Mall Superliga luhet në mesjavë: Përballje direkte për titullin, Evropën dhe mbijetesën

Superliga
Kida i lumtur me tre pikët ndaj Fushë Kosovës, synon fitore edhe ndaj Prishtinës

Kida i lumtur me tre pikët ndaj Fushë Kosovës, synon fitore edhe ndaj Prishtinës

Superliga
Shala i zhgënjyer me humbjen: Tani jemi në situatë të vështirë

Shala i zhgënjyer me humbjen: Tani jemi në situatë të vështirë

Superliga
Malisheva fiton me spektakël ndaj Fushë Kosovës

Malisheva fiton me spektakël ndaj Fushë Kosovës

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 20-të, luhet në Podujevë dhe Malishevë

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 20-të, luhet në Podujevë dhe Malishevë

Superliga
Gjilani bie në fund, barazon me Fushë Kosovën

Gjilani bie në fund, barazon me Fushë Kosovën

Superliga
Fushë Kosova dhe Gjilani luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Fushë Kosova dhe Gjilani luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Superliga
Sot nis sezoni pranveror në Superligën e Kosovës, dy ndeshje në orar

Sot nis sezoni pranveror në Superligën e Kosovës, dy ndeshje në orar

Superliga
Zyrtare: Osman Mëziu kalon te Dukagjini

Zyrtare: Osman Mëziu kalon te Dukagjini

Superliga
E kanë vetëm hijen në Kosovë, top talentët nën 23 vjeç nga Superliga që pritet të transferohen në Evropë këtë vit

E kanë vetëm hijen në Kosovë, top talentët nën 23 vjeç nga Superliga që pritet të transferohen në Evropë këtë vit

Romak Zeqiri
Mbyllet stinori vjeshtor në Superligën e Kosovës, Ballkani me epërsi të konsiderueshme ndaj ndjekësve

Mbyllet stinori vjeshtor në Superligën e Kosovës, Ballkani me epërsi të konsiderueshme ndaj ndjekësve

Superliga
Feronikeli ’74 merr tre pikë të arta në udhëtim te Fushë Kosova

Feronikeli ’74 merr tre pikë të arta në udhëtim te Fushë Kosova

Superliga
Fushë Kosova pret Feronikelin ’74, formacionet zyrtare

Fushë Kosova pret Feronikelin ’74, formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e fundit në stinorin vjeshtor në Albi Mall Superligë, sot luhen tre sfida

Xhiro e fundit në stinorin vjeshtor në Albi Mall Superligë, sot luhen tre sfida

Superliga