LAJMI I FUNDIT:
Kevin de Bruyne

Kevin de Bruyne

566 Artikuj

Info

Kevin de Bruyne është lojtar belg i lindur më 28 korrik të vitit 1991.

Zbulohet arsyeja pse De Bruyne po refuzon kalimin në Arabi, nuk ka të bëjë me paratë

Zbulohet arsyeja pse De Bruyne po refuzon kalimin në Arabi, nuk ka të bëjë me paratë

Premier League
Skuadrat Saudite Pro League synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Skuadrat Saudite Pro League synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Ligat tjera
Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Premier League
Guardiola e krahason De Bruynen me verërat italiane

Guardiola e krahason De Bruynen me verërat italiane

Ndërkombëtare
“Është më i miri në botë” – Foden me fjalë të mëdha për Kevin de Bruynen

“Është më i miri në botë” – Foden me fjalë të mëdha për Kevin de Bruynen

Premier League
Copenhagen 1-3 Man City, notat e lojtarëve: De Bruyne e Foden me paraqitje spektakolare

Copenhagen 1-3 Man City, notat e lojtarëve: De Bruyne e Foden me paraqitje spektakolare

Liga e Kampionëve
De Bruyne ngeli i befasuar nga ajo çfarë i tha tifozi, por belgu ia ktheu me buzëqeshje

De Bruyne ngeli i befasuar nga ajo çfarë i tha tifozi, por belgu ia ktheu me buzëqeshje

Premier League
Cristiano Ronaldo udhëheq listën si lojtari më i paguar në botën e futbollit

Cristiano Ronaldo udhëheq listën si lojtari më i paguar në botën e futbollit

Ndërkombëtare
Nuk po bindet për kontratë të re, City i cakton çmimin e largimit De Bruynes

Nuk po bindet për kontratë të re, City i cakton çmimin e largimit De Bruynes

Premier League
Planifikohet ofertë e çmendur për De Bruynen, Manchester Cityt i pafuqishëm ta mbajë belgun

Planifikohet ofertë e çmendur për De Bruynen, Manchester Cityt i pafuqishëm ta mbajë belgun

Premier League
Klubet arabe gati të ‘tronditin’ Evropën, planifikohet transferimi i tre yjeve të Ligës Premier

Klubet arabe gati të ‘tronditin’ Evropën, planifikohet transferimi i tre yjeve të Ligës Premier

Ndërkombëtare
Kyle Walker thotë se ka vetëm një lojtar ‘në të njëjtën kllapë’ si Messi dhe Ronaldo

Kyle Walker thotë se ka vetëm një lojtar ‘në të njëjtën kllapë’ si Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Rio Ferdinand bën një pretendim të guximshëm, zgjedh mes De Bruynes dhe Beckham

Rio Ferdinand bën një pretendim të guximshëm, zgjedh mes De Bruynes dhe Beckham

Premier League
FIFA shpall formacionin më të mirë të vitit – dominon Man City me gjashtë lojtarë

FIFA shpall formacionin më të mirë të vitit – dominon Man City me gjashtë lojtarë

Ndërkombëtare
De Bruyne konfirmon se gjendja shëndetësore e tij nuk ia lejon të luajë një ndeshje të plotë

De Bruyne konfirmon se gjendja shëndetësore e tij nuk ia lejon të luajë një ndeshje të plotë

Premier League
Mungoi për katër muaj në Ligën Premier, De Bruyne kthehet dhe dominon menjëherë

Mungoi për katër muaj në Ligën Premier, De Bruyne kthehet dhe dominon menjëherë

Premier League
Reagimi i Haaland pas performancës fantastike të De Bruyne ndaj Newcastle, është bërë viral në internet

Reagimi i Haaland pas performancës fantastike të De Bruyne ndaj Newcastle, është bërë viral në internet

Premier League
Kevin De Bruyne ka pasur mundësinë që të luajë në Kupën e Kombeve të Afrikës

Kevin De Bruyne ka pasur mundësinë që të luajë në Kupën e Kombeve të Afrikës

Ndërkombëtare
Origi ‘ndërton’ lojtarin ideal, përfshihen yje aktual të futbollit

Origi ‘ndërton’ lojtarin ideal, përfshihen yje aktual të futbollit

Ndërkombëtare
“Njerëzit tanë janë të dashuruar me të”, Guardiola emëron një lojtar me cilësi të veçantë që vështirë është të gjendet sot

“Njerëzit tanë janë të dashuruar me të”, Guardiola emëron një lojtar me cilësi të veçantë që vështirë është të gjendet sot

Premier League
Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Ndërkombëtare
Reagimi i i Ronaldos pasi zbuloi se nuk është në top 10 lojtarët në botë

Reagimi i i Ronaldos pasi zbuloi se nuk është në top 10 lojtarët në botë

Ndërkombëtare
Erling Haaland, Jude Bellingham, Kylian Mbappe – The Guardian zgjedh 100 më të mirët e vitit, në listë edhe Granit Xhaka

Erling Haaland, Jude Bellingham, Kylian Mbappe – The Guardian zgjedh 100 më të mirët e vitit, në listë edhe Granit Xhaka

Ndërkombëtare
Mourinho tregon arsyen e largimit të Salah dhe De Bruyne, gjatë kohës sa ishte trajner i Chelseat

Mourinho tregon arsyen e largimit të Salah dhe De Bruyne, gjatë kohës sa ishte trajner i Chelseat

Ndërkombëtare