LAJMI I FUNDIT:

Kanita Suma

25 Artikuj

Skerdi paralajmëron këngën e radhës në bashkëpunim me Kanitën

Skerdi paralajmëron këngën e radhës në bashkëpunim me Kanitën

Muzikë
HAVANA dhe Kanita publikojnë këngën e re “Serenata Mexicana”

HAVANA dhe Kanita publikojnë këngën e re “Serenata Mexicana”

Muzikë
Kanita Suma po rikthehet me projekt të ri muzikor pas disa muajsh

Kanita Suma po rikthehet me projekt të ri muzikor pas disa muajsh

Muzikë
Kanita vë në pah linjat trupore në pozat me bikini

Kanita vë në pah linjat trupore në pozat me bikini

Yjet
Kanita sjell në treg këngën e re “M’ke harru”

Kanita sjell në treg këngën e re “M’ke harru”

Muzikë
Kanita mezi njihet në imazhet e reja, shfaqet me një pamje engjëllore

Kanita mezi njihet në imazhet e reja, shfaqet me një pamje engjëllore

Yjet
Kanita paralajmëron këngën e re “Mos m’harro”

Kanita paralajmëron këngën e re “Mos m’harro”

Muzikë
E çuditshmja e Kanitës, këngët e saj pëlqehen dhe dëgjohen më shumë në versionin ‘remix’ se sa në atë origjinal!

E çuditshmja e Kanitës, këngët e saj pëlqehen dhe dëgjohen më shumë në versionin ‘remix’ se sa në atë origjinal!

Muzikë
Kanita shfaq linjat trupore ndërsa pozon me sytjena

Kanita shfaq linjat trupore ndërsa pozon me sytjena

Yjet
Kanita josh me dukjen, ndërsa feston ditëlindjen e 19-të

Kanita josh me dukjen, ndërsa feston ditëlindjen e 19-të

Yjet
Valza dhe Kanita publikojnë projektin muzikor “Hala”

Valza dhe Kanita publikojnë projektin muzikor “Hala”

Muzikë
Valza dhe Kanita së shpejti sjellin këngën “Hala”

Valza dhe Kanita së shpejti sjellin këngën “Hala”

Muzikë
Kanita paralajmëron këngën e re

Kanita paralajmëron këngën e re

Muzikë
Kanita sjell këngën dhe klipin e ri “Fllad”

Kanita sjell këngën dhe klipin e ri “Fllad”

Muzikë
Interpretim fantastik dhe emocion, por Kanita nuk kualifikohet në finalen e Festivalit të Këngës në RTSh

Interpretim fantastik dhe emocion, por Kanita nuk kualifikohet në finalen e Festivalit të Këngës në RTSh

Muzikë
Muzika – “Ankthi” i Kanitës

Muzika – “Ankthi” i Kanitës

Butrint Avdyli
Publikohen këngët pjesëmarrëse të Festivalit të RTSH-së

Publikohen këngët pjesëmarrëse të Festivalit të RTSH-së

Muzikë
Kanita akoma nuk e ka dhënë puthjen e parë

Kanita akoma nuk e ka dhënë puthjen e parë

Po Flitet
Yaar dhe Kanita sjellin këngën e re “Jale”

Yaar dhe Kanita sjellin këngën e re “Jale”

Muzikë
Kanita Suma risjell të ripërpunuar këngën “S’jemi ne”

Kanita Suma risjell të ripërpunuar këngën “S’jemi ne”

Muzikë
Kanita u zhgënjye me pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

Kanita u zhgënjye me pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

Yjet
Kanita dhe Lindoni sjellin bashkëpunimin “Stranger”

Kanita dhe Lindoni sjellin bashkëpunimin “Stranger”

Muzikë
Kanita dhe Lindoni po sjellin projekt të ri

Kanita dhe Lindoni po sjellin projekt të ri

Yjet
Befasoi jurinë e “X Factor Albania” në moshë fare të vogël, rikthehet pas shumë vitesh në ‘Kënga Magjike’, Kanita

Befasoi jurinë e “X Factor Albania” në moshë fare të vogël, rikthehet pas shumë vitesh në ‘Kënga Magjike’, Kanita

Muzikë