LAJMI I FUNDIT:

Jonathan Tah

14 Artikuj

Bayerni po planifikon të bëjë ofertë zyrtare për Jonathan Tah

Bayerni po planifikon të bëjë ofertë zyrtare për Jonathan Tah

Bundesliga
I është ulur çmimi, gjigantët e Ligës Premier në aksion për Tah

I është ulur çmimi, gjigantët e Ligës Premier në aksion për Tah

Premier League
Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Liga e Evropës
Lojtarët më të kërkuar të Bundesligës: 25 yjet që mund të ndërrojnë mjedis, në mesin e tyre edhe Milot Rashica

Lojtarët më të kërkuar të Bundesligës: 25 yjet që mund të ndërrojnë mjedis, në mesin e tyre edhe Milot Rashica

Bundesliga
Arsenali dhe Atletico interesohen për Jonathan Tah, mbrojtësi gjerman ka klauzolë largimi

Arsenali dhe Atletico interesohen për Jonathan Tah, mbrojtësi gjerman ka klauzolë largimi

Bundesliga
Bayern Munich 1-2 Bayer Leverkusen, notat e lojtarëve

Bayern Munich 1-2 Bayer Leverkusen, notat e lojtarëve

Bundesliga
Zyrtare: Gjermania publikon listën finale për Kampionatin Botëror, Sane mbetet jashtë

Zyrtare: Gjermania publikon listën finale për Kampionatin Botëror, Sane mbetet jashtë

Përfaqësueset
Kombëtarja e Gjermanisë aksidentalisht zbulon listën zyrtare për Kampionatin Botëror,katër futbollistë mbetën jashtë ndërsa Neuer do të jetë në Rusi

Kombëtarja e Gjermanisë aksidentalisht zbulon listën zyrtare për Kampionatin Botëror,katër futbollistë mbetën jashtë ndërsa Neuer do të jetë në Rusi

Përfaqësueset
Juventusi me ofertë të lartë për mbrojtësin gjerman Tah

Juventusi me ofertë të lartë për mbrojtësin gjerman Tah

Serie A
Milani mendon për mbrojtësin gjerman Tah

Milani mendon për mbrojtësin gjerman Tah

Serie A
Shtatë skuadra të mëdha e duan transferimin e Jonathan Tah

Shtatë skuadra të mëdha e duan transferimin e Jonathan Tah

Bundesliga
Analizë – Gjashtë qendërmbrojtësit që mund ta përmirësojnë mbrojtjen e Liverpoolit (dhe nuk është Van Dijk)

Analizë – Gjashtë qendërmbrojtësit që mund ta përmirësojnë mbrojtjen e Liverpoolit (dhe nuk është Van Dijk)

Arnolld Korenica
Liverpooli tenton transferimin e mbrojtësit gjerman

Liverpooli tenton transferimin e mbrojtësit gjerman

Premier League
Milani mendon për mbrojtësin gjerman

Milani mendon për mbrojtësin gjerman

Serie A