James Rodriguez

James Rodriguez

James Rodriguez është futbollist kolumbian i lindur më 12 korrik 1991. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Porton, Monacon dhe Real Madridin, ndërsa aktualisht është i huazuar nga klubi madrilen tek Bayern Munich.

530 Artikuj