LAJMI I FUNDIT:
James Rodriguez

James Rodriguez

537 Artikuj

Info

James Rodriguez është futbollist kolumbian i lindur më 12 korrik 1991. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Porton, Monacon dhe Real Madridin, ndërsa aktualisht është i huazuar nga klubi madrilen tek Bayern Munich.

“Në Katar, shokët më thanë se nuk duhet të bëja dush i zhveshur”, James Rodriguez tregon tmerrin

“Në Katar, shokët më thanë se nuk duhet të bëja dush i zhveshur”, James Rodriguez tregon tmerrin

Ndërkombëtare
“Man City dhe PSG më dhanë më shumë para, por në mes u fut Perez” – kolumbiani James zbulon se u bind të kalojë të Real Madridi

“Man City dhe PSG më dhanë më shumë para, por në mes u fut Perez” – kolumbiani James zbulon se u bind të kalojë të Real Madridi

La Liga
Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Shkumbin Pireva
Zyrtare: James Rodriguez i bashkohet klubit të dhjetë në karrierë

Zyrtare: James Rodriguez i bashkohet klubit të dhjetë në karrierë

Ligat tjera
Ish-trajneri i Arda Guler tregon dy yje të Real Madridit që kanë ngjashmëri me turkun

Ish-trajneri i Arda Guler tregon dy yje të Real Madridit që kanë ngjashmëri me turkun

La Liga
Lojtarët më të shtrenjtë në historinë e Real Madridit – ku futet në këtë mes Jude Bellingham

Lojtarët më të shtrenjtë në historinë e Real Madridit – ku futet në këtë mes Jude Bellingham

La Liga
Dikur ishte lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori dhe luajti me gjigantët evropianë – sot James Rodriguez mbetet pa klub

Dikur ishte lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori dhe luajti me gjigantët evropianë – sot James Rodriguez mbetet pa klub

Ligat tjera
James Rodriguez akuzohet për mosrespektimin e Wayne Rooneyt jo një herë, por dy herë në TikTok

James Rodriguez akuzohet për mosrespektimin e Wayne Rooneyt jo një herë, por dy herë në TikTok

Ndërkombëtare
Golat akrobatikë që u kthyen në legjendarë në Kupat e Botërore

Golat akrobatikë që u kthyen në legjendarë në Kupat e Botërore

Përfaqësueset
Emrat e mëdhenj që mungojnë në Kupën e Botës ‘Katar 2022’

Emrat e mëdhenj që mungojnë në Kupën e Botës ‘Katar 2022’

Përfaqësueset
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
James Rodriguez po kthehet në Evropë, afër transferimi te Olympiacos

James Rodriguez po kthehet në Evropë, afër transferimi te Olympiacos

Ligat tjera
Kush është futbollisti më i njohur, apo më i famshëm në botë?

Kush është futbollisti më i njohur, apo më i famshëm në botë?

Ndërkombëtare
Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Ish-ylli i Real Madridit dhe Evertonit, James Rodriguez dëshiron që Liverpooli të fitojë finalen e Ligës së Kampionëve

Ish-ylli i Real Madridit dhe Evertonit, James Rodriguez dëshiron që Liverpooli të fitojë finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Gabriel Pec hedh kandidaturën për çmimin ‘Puskas’ – gol i ngjashëm me atë të James Rodriguez në vitin 2014

Gabriel Pec hedh kandidaturën për çmimin ‘Puskas’ – gol i ngjashëm me atë të James Rodriguez në vitin 2014

Ndërkombëtare
Ia shpëtoi jetën – Coulibaly i dërgon mesazh James Rodriguezit

Ia shpëtoi jetën – Coulibaly i dërgon mesazh James Rodriguezit

Ndërkombëtare
James Rodriguez hero në Katar, ia shpëton jetën mbrojtësit kundërshtar që pësoi arrest kardiak

James Rodriguez hero në Katar, ia shpëton jetën mbrojtësit kundërshtar që pësoi arrest kardiak

Ndërkombëtare
Përplaset me kundërshtarët dhe shtynë gjyqtarin shkaku i vendimit të marrë – James Rordiguez ‘pushton’ internetin për të keq

Përplaset me kundërshtarët dhe shtynë gjyqtarin shkaku i vendimit të marrë – James Rordiguez ‘pushton’ internetin për të keq

Ndërkombëtare
Tchouameni, ylli i fundit nga fabrika e Monacos: Klubi pret të mbush sërish arkat, siç ka bërë shpesh në 10 vitet e fundit

Tchouameni, ylli i fundit nga fabrika e Monacos: Klubi pret të mbush sërish arkat, siç ka bërë shpesh në 10 vitet e fundit

Ligue 1
James Rodriguez prezantohet në Katar tek skuadra Al-Rayyan

James Rodriguez prezantohet në Katar tek skuadra Al-Rayyan

Premier League
James Rodriguez drejt Katarit, kolumbiani ka marrëveshje milionëshe me klubin nga Katari

James Rodriguez drejt Katarit, kolumbiani ka marrëveshje milionëshe me klubin nga Katari

Ligat tjera
“Nëse Messi shkon te PSG, ata do të jenë në një ligë në vete” – kështu mendon James Rodriguez

“Nëse Messi shkon te PSG, ata do të jenë në një ligë në vete” – kështu mendon James Rodriguez

Ligue 1