LAJMI I FUNDIT:

Jada Pinkett-Smith

76 Artikuj

Vajza e Will Smith, Willow Smith shfaqet gjysmë e zhveshur, teksa paralajmëron këngën e re “Symptom Of Life”

Vajza e Will Smith, Willow Smith shfaqet gjysmë e zhveshur, teksa paralajmëron këngën e re “Symptom Of Life”

Yjet
Jada Pinkett Smith thotë se shuplaka famëkeqe në “Oscars” shpëtoi martesën e saj me Will Smith: Nuk do të ndahem kurrë nga ai

Jada Pinkett Smith thotë se shuplaka famëkeqe në “Oscars” shpëtoi martesën e saj me Will Smith: Nuk do të ndahem kurrë nga ai

Yjet
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Yjet
Jada Pinkett Smith reagon ashpër pas akuzave që Will ka kryer marrëdhënie me Duane Martin

Jada Pinkett Smith reagon ashpër pas akuzave që Will ka kryer marrëdhënie me Duane Martin

Yjet
Jada Pinkett Smith pranon se shuplaka famëkeqe në “Oscars” e bëri lidhjen e saj me Willin ‘më të thellë se romanca’

Jada Pinkett Smith pranon se shuplaka famëkeqe në “Oscars” e bëri lidhjen e saj me Willin ‘më të thellë se romanca’

Yjet
Will Smith befason Jada Pinkett Smith në skenë: Marrëdhënia jonë është brutale dhe e bukur

Will Smith befason Jada Pinkett Smith në skenë: Marrëdhënia jonë është brutale dhe e bukur

Yjet
Jada Pinkett Smith thotë se ajo dhe Will Smith do të shkruajnë një libër me kujtime bashkë

Jada Pinkett Smith thotë se ajo dhe Will Smith do të shkruajnë një libër me kujtime bashkë

Yjet
Jada Pinkett Smith flet për periudhën kur donte të kryente vetëvrasje dhe substancën që ia shpëtoi jetën

Jada Pinkett Smith flet për periudhën kur donte të kryente vetëvrasje dhe substancën që ia shpëtoi jetën

Yjet
Jada Pinkett dhe Will Smith: A jetojnë në të njëjtën shtëpi?

Jada Pinkett dhe Will Smith: A jetojnë në të njëjtën shtëpi?

Yjet
Jada Pinkett Smith pretendon se Tupac Shakur gjithashtu vuante nga alopecia

Jada Pinkett Smith pretendon se Tupac Shakur gjithashtu vuante nga alopecia

Yjet
Njihuni me fëmijët e Will Smith dhe Jada Pinkett: Trey, Jaden dhe Willow

Njihuni me fëmijët e Will Smith dhe Jada Pinkett: Trey, Jaden dhe Willow

Yjet
Jada Pinkett Smith zbulon fjalët e para që i tha Will Smithit pas shuplakës së Chris Rock në “Oscars 2022”

Jada Pinkett Smith zbulon fjalët e para që i tha Will Smithit pas shuplakës së Chris Rock në “Oscars 2022”

Yjet
Jada Pinkett Smith pretendon se Chris Rock e ftoi në një takim mes thashethemeve për divorcin nga Will Smith

Jada Pinkett Smith pretendon se Chris Rock e ftoi në një takim mes thashethemeve për divorcin nga Will Smith

Yjet
Jada Pinkett Smith reagon për arrestimin e një të dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur: Shpresoj të marrim disa përgjigje

Jada Pinkett Smith reagon për arrestimin e një të dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur: Shpresoj të marrim disa përgjigje

Yjet
Jada Pinkett Smith thotë se flokët e saj kanë filluar t’i rriten sërish, teksa vuan nga alopecia

Jada Pinkett Smith thotë se flokët e saj kanë filluar t’i rriten sërish, teksa vuan nga alopecia

Yjet