LAJMI I FUNDIT:

Istog

498 Artikuj

Një foshnje njëmuajshe dërgohet pa shenja jete në QKMF të Istogut

Një foshnje njëmuajshe dërgohet pa shenja jete në QKMF të Istogut

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në Istog

Gjendet pa shenja jete një person në Istog

Kronika e Zezë
Në Istog thonë se 13 civilë të vrarë në luftë po tentojnë t’i bëjnë dëshmorë

Në Istog thonë se 13 civilë të vrarë në luftë po tentojnë t’i bëjnë dëshmorë

Kosovë
Arrestohet një 21 vjeçar në Istog – policia i gjen armë dhe municion në shtëpi

Arrestohet një 21 vjeçar në Istog – policia i gjen armë dhe municion në shtëpi

Kronika e Zezë
Istog, gruaja raporton në polici burrin për dhunë fizike dhe për armëmbajtje

Istog, gruaja raporton në polici burrin për dhunë fizike dhe për armëmbajtje

Kosovë
Vdes një person në Istog derisa ishte në pishinë

Vdes një person në Istog derisa ishte në pishinë

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Istog – arrestohen dy të dyshuar

Tentim vrasje në Istog – arrestohen dy të dyshuar

Kronika e Zezë
Gjendet substancë e dyshuar narkotike në Qendrën Korrektuese në Istog

Gjendet substancë e dyshuar narkotike në Qendrën Korrektuese në Istog

Kronika e Zezë
Komuna e Istogut rregullon problemin me mbeturina që u raportua nga qytetarët

Komuna e Istogut rregullon problemin me mbeturina që u raportua nga qytetarët

Komunat
Abdixhiku: Vdekja e Triumf Feratit, dhimbje e madhe e trishtim i thellë

Abdixhiku: Vdekja e Triumf Feratit, dhimbje e madhe e trishtim i thellë

Kosovë
LDK reagon pas vdekjes së Triumf Feratit

LDK reagon pas vdekjes së Triumf Feratit

Kosovë
Vdekja e vëllait të kryetarit të Istogut, Presidentja ngushëllon familjen Ferati

Vdekja e vëllait të kryetarit të Istogut, Presidentja ngushëllon familjen Ferati

Kosovë
Personi që u gjet i vdekur në Gurrakoc është vëllai i kryetarit të Istogut

Personi që u gjet i vdekur në Gurrakoc është vëllai i kryetarit të Istogut

Kronika e Zezë
Për 24 orë raportohen të zhdukur katër persona në Gjilan, Dragash, Pejë, dhe Klinë

Për 24 orë raportohen të zhdukur katër persona në Gjilan, Dragash, Pejë, dhe Klinë

Kronika e Zezë
Një ditë pasi klerikët serbë vizituan Kishën në Studenicë, një grua njofton policinë se është dëmtuar rrethoja e këtij kompleksi

Një ditë pasi klerikët serbë vizituan Kishën në Studenicë, një grua njofton policinë se është dëmtuar rrethoja e këtij kompleksi

Kronika e Zezë
Klerikët serbë vizituan Kishën në Studenicë të Istogut, Bekë Berisha thirrje qytetarëve: Mos bini pre e provokimeve

Klerikët serbë vizituan Kishën në Studenicë të Istogut, Bekë Berisha thirrje qytetarëve: Mos bini pre e provokimeve

Kosovë
Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Ekonomi
IPK has në parregullsi, policët me pajisje të skaduara – kërkohet furnizim urgjent në tri komuna

IPK has në parregullsi, policët me pajisje të skaduara – kërkohet furnizim urgjent në tri komuna

Siguri
Abdixhiku bën homazhe në 14 vjetorin e vdekjes së ish-kryetarit të Istogut, Fadil Feratit

Abdixhiku bën homazhe në 14 vjetorin e vdekjes së ish-kryetarit të Istogut, Fadil Feratit

Kosovë
Arrestohet një person në Istog, ushtroi dhunë psikike ndaj bashkëshortes së tij

Arrestohet një person në Istog, ushtroi dhunë psikike ndaj bashkëshortes së tij

Kronika e Zezë
Ia vodhën një personi veturën “Passat” nga garazha, arrestohen dy të rinj në Istog

Ia vodhën një personi veturën “Passat” nga garazha, arrestohen dy të rinj në Istog

Kronika e Zezë
Istog, një person gjendet i vdekur në bodrumin e shtëpisë së tij

Istog, një person gjendet i vdekur në bodrumin e shtëpisë së tij

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në Istog

Gjendet pa shenja jete një person në Istog

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete personi që rezultonte i humbur në Istog

Gjendet pa shenja jete personi që rezultonte i humbur në Istog

Kronika e Zezë