LAJMI I FUNDIT:

Iker Casillas

195 Artikuj

Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Ndërkombëtare
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

Sport
Pique e Casillas përplasen për skandalin e fundit të Barcelonës

Pique e Casillas përplasen për skandalin e fundit të Barcelonës

La Liga
Ekipi i ëndrrave në histori të Real Madridit – CR7 dhe Luka Modric, nuk ka vend për ‘Fenomenin’ Ronaldo dhe Raulin

Ekipi i ëndrrave në histori të Real Madridit – CR7 dhe Luka Modric, nuk ka vend për ‘Fenomenin’ Ronaldo dhe Raulin

La Liga
Casillas me fjalë të mëdha për Ronaldon, tregon favoritin kryesor për Kampionatin Botëror

Casillas me fjalë të mëdha për Ronaldon, tregon favoritin kryesor për Kampionatin Botëror

Ndërkombëtare
Iker Casillas vazhdon me postime të çuditshme në Twitter

Iker Casillas vazhdon me postime të çuditshme në Twitter

Ndërkombëtare
Tallja e Casillasit dhe Pyolit në Twitter ishte “shuplakë” në fytyrën e çdo personi të komuniteti të LGBTI-së

Tallja e Casillasit dhe Pyolit në Twitter ishte “shuplakë” në fytyrën e çdo personi të komuniteti të LGBTI-së

Ndërkombëtare
Casillas mori gjithë vëmendjen edhe në vitin 2010 – puthi një gazetare para kamerave dhe më pas u martua me të

Casillas mori gjithë vëmendjen edhe në vitin 2010 – puthi një gazetare para kamerave dhe më pas u martua me të

Po Flitet
Carles Pyol e pranon se ishte një shaka e keqe për postimin e Casillasit

Carles Pyol e pranon se ishte një shaka e keqe për postimin e Casillasit

La Liga
Futbollisti që e pranoi publikisht se është homoseksual kritikon ashpër Casillasin dhe Pyolin

Futbollisti që e pranoi publikisht se është homoseksual kritikon ashpër Casillasin dhe Pyolin

Ndërkombëtare
Iker Casillas: Llogaria më është hakuar, i kërkoj falje komunitetit LGBT-i

Iker Casillas: Llogaria më është hakuar, i kërkoj falje komunitetit LGBT-i

La Liga
Casillas fshin postimin ku thotë se është homoseksual – mediat spanjolle raportojnë se ishte shaka

Casillas fshin postimin ku thotë se është homoseksual – mediat spanjolle raportojnë se ishte shaka

La Liga
“Është koha për të treguar historinë tonë”, Puyol hedh dyshime për orientimin e tij seksual në komentin mbështetes për Casillasin

“Është koha për të treguar historinë tonë”, Puyol hedh dyshime për orientimin e tij seksual në komentin mbështetes për Casillasin

Ndërkombëtare
“Shpresoj që të më respektoni: Unë jam homoseksual”, Iker Casillas tregon orientimin seksual

“Shpresoj që të më respektoni: Unë jam homoseksual”, Iker Casillas tregon orientimin seksual

Ndërkombëtare
Iker Casillas mohon thashethemet për një lidhje dashurie me Shakiran

Iker Casillas mohon thashethemet për një lidhje dashurie me Shakiran

Yjet
Casillas zgjedh top pesë portierët më të mirë në botë, por injoron emrat si Alisson e Donnarumma

Casillas zgjedh top pesë portierët më të mirë në botë, por injoron emrat si Alisson e Donnarumma

La Liga
Pesë lojtarët më të mirë të Real Madridit të të gjitha kohërave

Pesë lojtarët më të mirë të Real Madridit të të gjitha kohërave

Shkumbin Pireva
Casillas i impresionuar me punën që po e bën Real Madridi në afatin e transferimeve

Casillas i impresionuar me punën që po e bën Real Madridi në afatin e transferimeve

La Liga
Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Shkumbin Pireva
Pique tregon se si Mourinho bëri që Casillas t’i shihte lojtarët e Barcelonës si armiq

Pique tregon se si Mourinho bëri që Casillas t’i shihte lojtarët e Barcelonës si armiq

La Liga
Lionel Messi nuk e ka fituar kurrë çmimin që ka marrë tani Salah – egjiptiani u bashkohet shumë legjendave të futbollit

Lionel Messi nuk e ka fituar kurrë çmimin që ka marrë tani Salah – egjiptiani u bashkohet shumë legjendave të futbollit

Ndërkombëtare
Casillas në anën e atyre që mendojnë se Messi nuk e ka merituar Topin e Artë

Casillas në anën e atyre që mendojnë se Messi nuk e ka merituar Topin e Artë

Ndërkombëtare