LAJMI I FUNDIT:

IHMK

627 Artikuj

Paralajmërimi i IHMK-së: Rrezik për vërshime të shpejta dhe rrëshqitje në Prishtinë

Paralajmërimi i IHMK-së: Rrezik për vërshime të shpejta dhe rrëshqitje në Prishtinë

Kosovë
Java e fundit e shkurtit me mot të butë dhe intervale me diell

Java e fundit e shkurtit me mot të butë dhe intervale me diell

Kosovë
Mot i ftohtë, në orët e mbrëmjes priten reshje bore

Mot i ftohtë, në orët e mbrëmjes priten reshje bore

Kosovë
Mot i vranët dhe me shi

Mot i vranët dhe me shi

Kosovë
Mot i vranët dhe me reshje shiu

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Kosovë
Diell dhe vranësira, temperaturat maksimale arrijnë -3 gradë Celsius

Diell dhe vranësira, temperaturat maksimale arrijnë -3 gradë Celsius

Kosovë
Rënie e temperaturave – sot reshje shiu e bore

Rënie e temperaturave – sot reshje shiu e bore

Kosovë
Ulje temperaturash, reshje shiu dhe bore – IHMK tregon se çfarë moti do të mbajë në javën e dytë të janarit

Ulje temperaturash, reshje shiu dhe bore – IHMK tregon se çfarë moti do të mbajë në javën e dytë të janarit

Kosovë
Vranësira dhe shi, temperaturat shënojnë rënie të lehtë

Vranësira dhe shi, temperaturat shënojnë rënie të lehtë

Kosovë
Java e fundit e këtij viti me temperatura pranverore

Java e fundit e këtij viti me temperatura pranverore

Kosovë
Mot i vranët, temperaturat maksimale sot arrijnë 8 gradë Celsius

Mot i vranët, temperaturat maksimale sot arrijnë 8 gradë Celsius

Kosovë
Reshje shiu të përziera me borë

Reshje shiu të përziera me borë

Kosovë
Ngrica në mëngjes, pasdite intervale të shkurta me diell

Ngrica në mëngjes, pasdite intervale të shkurta me diell

Kosovë
Ftohtë dhe reshje bore sot në Kosovë – apelohet për kujdes në komunikacion

Ftohtë dhe reshje bore sot në Kosovë – apelohet për kujdes në komunikacion

Kosovë
Reshje bore edhe sot

Reshje bore edhe sot

Kosovë
Diell dhe vranësira, temperaturat minimale zbresin në -2 gradë Celsius

Diell dhe vranësira, temperaturat minimale zbresin në -2 gradë Celsius

Kosovë
Mjegull, ngrica dhe reshje shiu – moti gjatë kësaj jave

Mjegull, ngrica dhe reshje shiu – moti gjatë kësaj jave

Kosovë
Mot i vranët dhe me reshje shiu

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Kosovë
Reshjet e shiut, IHK: Në disa zona mund të shkaktohen vërshime të shpejta  

Reshjet e shiut, IHK: Në disa zona mund të shkaktohen vërshime të shpejta  

Kosovë
Diell dhe vranësira – temperaturat minimale shënojnë rënie gjatë kësaj jave

Diell dhe vranësira – temperaturat minimale shënojnë rënie gjatë kësaj jave

Kosovë
Mot i vranët dhe me riga shiu

Mot i vranët dhe me riga shiu

Kosovë
Java nis me temperatura pranverore

Java nis me temperatura pranverore

Kosovë
Moti për sot – diell dhe me temperatura të larta

Moti për sot – diell dhe me temperatura të larta

Kosovë
Mot i vranët, priten reshje shiu

Mot i vranët, priten reshje shiu

Kosovë