LAJMI I FUNDIT:

Horror

18 Artikuj

Pamje horror – burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror – burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Filmat horror, shtëpitë e përndjekura, sportet ekstreme – psikologu shpjegon pse na pëlqen të ndiejmë frikë

Filmat horror, shtëpitë e përndjekura, sportet ekstreme – psikologu shpjegon pse na pëlqen të ndiejmë frikë

Psikologji
Një zinxhir i auto larjeve në SHBA për natën e Halloween bëhet ‘Tuneli i Terrorit’

Një zinxhir i auto larjeve në SHBA për natën e Halloween bëhet ‘Tuneli i Terrorit’

Fun Lajme
Për shkak të skenave shqetësuese në horrorin “Terrifier 2”, shikuesve u ka rënë të fikët dhe u ka nxitur të vjella

Për shkak të skenave shqetësuese në horrorin “Terrifier 2”, shikuesve u ka rënë të fikët dhe u ka nxitur të vjella

TV / Film
Netflix anulon xhirimet e serialit “Resident Evil” pas vetëm një sezoni

Netflix anulon xhirimet e serialit “Resident Evil” pas vetëm një sezoni

TV / Film
Horrori i frikshëm Scream arriti në Cineplexx

Horrori i frikshëm Scream arriti në Cineplexx

Cineplexx
Slitterhead videloja më e re horror e ideatorit të Silent Hill

Slitterhead videloja më e re horror e ideatorit të Silent Hill

Lojëra
Dymbëdhjetë filmat thriller psikologjikë që do t’ju japin adrenalinë

Dymbëdhjetë filmat thriller psikologjikë që do t’ju japin adrenalinë

TV / Film
Cineplexx organizion “Horror Night” me filmin e fikshëm Annabelle 3

Cineplexx organizion “Horror Night” me filmin e fikshëm Annabelle 3

Cineplexx
“The Haunting of Hill House”, seriali i frikshëm që është bërë menjëherë hit

“The Haunting of Hill House”, seriali i frikshëm që është bërë menjëherë hit

TV / Film
Burri vrau 20 gra dhe bëri seks me kufomat e tyre – gruaja e tij ishte ajo që i dërgoi në “Shtëpinë e Tmerreve” (Foto)

Burri vrau 20 gra dhe bëri seks me kufomat e tyre – gruaja e tij ishte ajo që i dërgoi në “Shtëpinë e Tmerreve” (Foto)

Nga Bota
Duket se po bisedonte me dikë, edhe pse vetëm ajo duket nga kamerat – misteri në ashensor para zhdukjes së studentes, në një hotel të Amerikës

Duket se po bisedonte me dikë, edhe pse vetëm ajo duket nga kamerat – misteri në ashensor para zhdukjes së studentes, në një hotel të Amerikës

Nga Bota
Trembëdhjetë filmat e famshëm horrorë të bazuar në tregime të vërteta (Foto)

Trembëdhjetë filmat e famshëm horrorë të bazuar në tregime të vërteta (Foto)

TV / Film
Horror në Romë: Vëllai vret motrën, ia bën trupin copë-copë dhe ia hedh në kazanin e plehrave (Foto)

Horror në Romë: Vëllai vret motrën, ia bën trupin copë-copë dhe ia hedh në kazanin e plehrave (Foto)

Nga Bota
Vazhdon horrori: Pas kokës, banorët gjejnë pjesë të tjera të skeletit të një njeriu

Vazhdon horrori: Pas kokës, banorët gjejnë pjesë të tjera të skeletit të një njeriu

Kronika e Zezë
Tmerrohen klientët, vajza nga filmat horror del nga televizori! (Video)

Tmerrohen klientët, vajza nga filmat horror del nga televizori! (Video)

Cineplexx
Tmerrohet nga ‘demoni’ të cilin e gjuan me shishe në fytyrë (Video)

Tmerrohet nga ‘demoni’ të cilin e gjuan me shishe në fytyrë (Video)

Dështime
Pamje horror: Shpërndarësit e drogës në Filipine vriten në mes të rrugës (Foto +18)

Pamje horror: Shpërndarësit e drogës në Filipine vriten në mes të rrugës (Foto +18)

Nga Bota