LAJMI I FUNDIT:
Hector Herrera

Hector Herrera

29 Artikuj

Lionel Messi nuk përfshihet në ekipin më të mirë të MLS

Lionel Messi nuk përfshihet në ekipin më të mirë të MLS

Ligat tjera
MLS publikon listën e përditësuar për pagat e lojtarëve për vitin 2023 – Messi më i paguari, Shaqiri i treti

MLS publikon listën e përditësuar për pagat e lojtarëve për vitin 2023 – Messi më i paguari, Shaqiri i treti

Ligat tjera
Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Ndërkombëtare
Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

La Liga
Roma ka gati ofertën për transferimin e Herreras në janar

Roma ka gati ofertën për transferimin e Herreras në janar

Serie A
Shumë ndryshime dhe transferime bombastike – tri formacione se si do të mund të paraqitet Atletico Madridi në edicionin 2019/20

Shumë ndryshime dhe transferime bombastike – tri formacione se si do të mund të paraqitet Atletico Madridi në edicionin 2019/20

La Liga
Atletico Madridi ka blerë tetë super-lojtarë për 255 milionë euro, por ende nuk ka shpenzuar të gjitha paratë nga shitjet e kësaj vere

Atletico Madridi ka blerë tetë super-lojtarë për 255 milionë euro, por ende nuk ka shpenzuar të gjitha paratë nga shitjet e kësaj vere

La Liga
Zyrtare: Gjashtë lojtarë largohen nga Porto – në mesin e tyre Brahimi dhe Herrera

Zyrtare: Gjashtë lojtarë largohen nga Porto – në mesin e tyre Brahimi dhe Herrera

Ligat tjera
Nga Godin te Mata e Balotelli – tetë lojtarët më të mirë që do të jenë të lirë në verë

Nga Godin te Mata e Balotelli – tetë lojtarët më të mirë që do të jenë të lirë në verë

Ndërkombëtare
Atletico rivalizon skuadrat e mëdha italiane dhe angleze për Herreran

Atletico rivalizon skuadrat e mëdha italiane dhe angleze për Herreran

Ndërkombëtare
Milani ka marrëveshje me dy mesfushorë për në verë, Saint-Maximin dhe Herrera dyshja e re kuqezi

Milani ka marrëveshje me dy mesfushorë për në verë, Saint-Maximin dhe Herrera dyshja e re kuqezi

Serie A
Hector Herrera i gatshëm t’i bashkohet Interit

Hector Herrera i gatshëm t’i bashkohet Interit

Serie A
Arsenali përfshihet në garë për Herreran

Arsenali përfshihet në garë për Herreran

Premier League
Interi në kërkim të lojtarëve me parametra zero, Martial objektivi i madh

Interi në kërkim të lojtarëve me parametra zero, Martial objektivi i madh

Serie A
Herrera mund t’i kushtojë Interit 20 milionë euro

Herrera mund t’i kushtojë Interit 20 milionë euro

Serie A
Formacioni më i mirë i ndeshjeve të para në fazën e grupeve të Botërorit

Formacioni më i mirë i ndeshjeve të para në fazën e grupeve të Botërorit

Përfaqësueset
Behrami pjesë e formacionit të ditës së katër të Botërorit

Behrami pjesë e formacionit të ditës së katër të Botërorit

Përfaqësueset
Tetë lojtarë të Kombëtares së Meksikës, festojnë me alkool dhe 30 prostituta pak para Kampionatit Botëror

Tetë lojtarë të Kombëtares së Meksikës, festojnë me alkool dhe 30 prostituta pak para Kampionatit Botëror

Përfaqësueset
Meksika publikon listën përfundimtare, Marquez do të luajë në Botërorin e pestë

Meksika publikon listën përfundimtare, Marquez do të luajë në Botërorin e pestë

Përfaqësueset
Porto 0-5 Liverpooli: Notat e lojtarëve, maksimale Mane

Porto 0-5 Liverpooli: Notat e lojtarëve, maksimale Mane

Liga e Kampionëve
Nga Casillas te Falcao: Porto e frikshme sikur mos të shiste yjet (Foto)

Nga Casillas te Falcao: Porto e frikshme sikur mos të shiste yjet (Foto)

Ligat tjera
Liverpool synon t’ia rrëmbejë objektivin Unitedit

Liverpool synon t’ia rrëmbejë objektivin Unitedit

Premier League
Mourinho e kërkon me ngulm kapitenin e Portos

Mourinho e kërkon me ngulm kapitenin e Portos

Premier League
Mourinho e dëshiron Herreran e Portos

Mourinho e dëshiron Herreran e Portos

Premier League