LAJMI I FUNDIT:

Grabitje

359 Artikuj

Grabitet një barnatore në Prishtinë

Grabitet një barnatore në Prishtinë

Kronika e Zezë
Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e grabitësit në Pejë

Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e grabitësit në Pejë

Kronika e Zezë
Identifikohet autori i grabitjes në Tiranë, policia jep 5,000 euro shpërblim për ndihmë në kapjen e tij

Identifikohet autori i grabitjes në Tiranë, policia jep 5,000 euro shpërblim për ndihmë në kapjen e tij

Shqipëri
Vidhinin monopatina në Tiranë, një i arrestuar dhe tre të tjerë nën hetim

Vidhinin monopatina në Tiranë, një i arrestuar dhe tre të tjerë nën hetim

Shqipëri
“Viktimë”, edhe një shqiptar nga Kosova – azilkërkuesit në Regensburg të Gjermanisë terrorizojnë banorët me grabitje, drogë dhe përdhunime

“Viktimë”, edhe një shqiptar nga Kosova – azilkërkuesit në Regensburg të Gjermanisë terrorizojnë banorët me grabitje, drogë dhe përdhunime

Evropa
Grabitje në Prishtinë, një punjonëse raporton se i janë grabitur 1 mijë euro dhe cigare në vlerë rreth 500 euro

Grabitje në Prishtinë, një punjonëse raporton se i janë grabitur 1 mijë euro dhe cigare në vlerë rreth 500 euro

Kronika e Zezë
Katër femra kishin raportuar se u janë vjedhur çantat në veri të Mitrovicës, Policia arreston dy të dyshuarit

Katër femra kishin raportuar se u janë vjedhur çantat në veri të Mitrovicës, Policia arreston dy të dyshuarit

Kronika e Zezë
32-vjeçari nga Kosova grabit dhe rrah tri vajza filipinase në Tiranë, arrestohet në Laç në tentativë për t’u arratisur

32-vjeçari nga Kosova grabit dhe rrah tri vajza filipinase në Tiranë, arrestohet në Laç në tentativë për t’u arratisur

Shqipëri
Ngritët aktakuzë kundër një personi në Prizren nën dyshimin e veprës penale “grabitja”

Ngritët aktakuzë kundër një personi në Prizren nën dyshimin e veprës penale “grabitja”

Drejtësi
Policia e Kosovës publikon pamjet e grabitjes në një market, kërkon ndihmë për identifikimin e të dyshuarve

Policia e Kosovës publikon pamjet e grabitjes në një market, kërkon ndihmë për identifikimin e të dyshuarve

Kronika e Zezë
Aksioni policor ndaj grabitësve të argjendarisë, Sveçla: Vendi i kriminelëve është burgu

Aksioni policor ndaj grabitësve të argjendarisë, Sveçla: Vendi i kriminelëve është burgu

Siguri
Arrestohet 40-vjeçari shqiptar në Greqi, kërkohej për tentativë vrasje, grabitje dhe mosbindje

Arrestohet 40-vjeçari shqiptar në Greqi, kërkohej për tentativë vrasje, grabitje dhe mosbindje

Shqipëri
Policia publikon pamje kur plaçkitësit e bankomatëve gjuajnë me armë në drejtim të policëve, jep detaje për rastin

Policia publikon pamje kur plaçkitësit e bankomatëve gjuajnë me armë në drejtim të policëve, jep detaje për rastin

Kronika e Zezë
Prizren, një person godet me thikë një femër dhe grabit një shumë parash në një lokal

Prizren, një person godet me thikë një femër dhe grabit një shumë parash në një lokal

Kronika e Zezë
Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Kronika e Zezë
Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Kosovë
Një grua nga Gostivari e kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg, grabiti një të moshuar në Tetovë

Një grua nga Gostivari e kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg, grabiti një të moshuar në Tetovë

Kronikë e Zezë
Grabitje në një pompë derivatesh në Gjilan

Grabitje në një pompë derivatesh në Gjilan

Kronika e Zezë
Nën kërcënimin e thikës grabitën telefon e para, arrestohen dy persona në Prizren – i dyshuari i tretë në kërkim

Nën kërcënimin e thikës grabitën telefon e para, arrestohen dy persona në Prizren – i dyshuari i tretë në kërkim

Kosovë
Prizren, aktakuzë kundër një personi për grabitje dhe armëmbajtje pa leje

Prizren, aktakuzë kundër një personi për grabitje dhe armëmbajtje pa leje

Drejtësi
Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi, dyshohet për grabitje në Prishtinë

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi, dyshohet për grabitje në Prishtinë

Kronika e Zezë
Përvetësonin pensionet dhe ndihmën ekonomike, arrestohen shtatë punonjës të Postës Shqiptare, dëm prej rreth 300 mijë eurosh

Përvetësonin pensionet dhe ndihmën ekonomike, arrestohen shtatë punonjës të Postës Shqiptare, dëm prej rreth 300 mijë eurosh

Shqipëri
Nën kërcënimin e thikës i grabisin çantën me para e dokumente personale një personi në Prishtinë, rasti po hetohet

Nën kërcënimin e thikës i grabisin çantën me para e dokumente personale një personi në Prishtinë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Hajnat në Prishtinë, e rrahin një person e më pas ia marrin zinxhirin e arit nga qafa

Hajnat në Prishtinë, e rrahin një person e më pas ia marrin zinxhirin e arit nga qafa

Kronika e Zezë