LAJMI I FUNDIT:

Gjyljeta Ukella

11 Artikuj

Varroset në Pejë Gjyljeta Ukella, gruaja që u vra nga bashkëshorti i saj

Varroset në Pejë Gjyljeta Ukella, gruaja që u vra nga bashkëshorti i saj

Kosovë
Me moton “Kot flasim derisa ata na vrasin” përfundon protesta në Pejë – marshit paqësor pas vrasjes së Gjyljeta Ukelles i priu vajza e të ndjerës

Me moton “Kot flasim derisa ata na vrasin” përfundon protesta në Pejë – marshit paqësor pas vrasjes së Gjyljeta Ukelles i priu vajza e të ndjerës

Kosovë
“Mund ta kryej ndonjë vepër të re penale” – gjykata tregon se i dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë mund të dënohet me 10 vite ose burgim të përjetshëm

“Mund ta kryej ndonjë vepër të re penale” – gjykata tregon se i dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë mund të dënohet me 10 vite ose burgim të përjetshëm

Drejtësi
“Dashuria e madhe ndaj Edit ia mori jetën, vajzat e panë të gjakosur”, flet familjarja e gruas që u vra në Pejë nga bashkëshorti

“Dashuria e madhe ndaj Edit ia mori jetën, vajzat e panë të gjakosur”, flet familjarja e gruas që u vra në Pejë nga bashkëshorti

Kosovë
“Pasnesër do t’i mbushte 43 vjet, ai që e deshi shumë ia mori jetën” – familjarja tregon për raportin që kishte me bashkëshortin e ndjera që u vra sot në Pejë

“Pasnesër do t’i mbushte 43 vjet, ai që e deshi shumë ia mori jetën” – familjarja tregon për raportin që kishte me bashkëshortin e ndjera që u vra sot në Pejë

Kosovë
I dyshuari për vrasjen në Pejë ishte i dënuar për dhunë në familje, prokurori Qavolli: Vrasje makabre, i pandehuri është ndaluar për 48 orë

I dyshuari për vrasjen në Pejë ishte i dënuar për dhunë në familje, prokurori Qavolli: Vrasje makabre, i pandehuri është ndaluar për 48 orë

Kosovë
Vrasja e gruas në Pejë, Haxhiu thërret në takim ministrin e Brendshëm dhe drejtuesit e tjerë të sigurisë

Vrasja e gruas në Pejë, Haxhiu thërret në takim ministrin e Brendshëm dhe drejtuesit e tjerë të sigurisë

Kosovë
Gruaja që u vra në Pejë ishte punëtore shëndetësore që 20 vjet, Drejtoria e Shëndetësisë: Do të mbetet në kujtime për urtësinë

Gruaja që u vra në Pejë ishte punëtore shëndetësore që 20 vjet, Drejtoria e Shëndetësisë: Do të mbetet në kujtime për urtësinë

Kosovë
Vrasja në Pejë, kryeprokurori Kurmehaj jep detaje nga ngjarja tragjike

Vrasja në Pejë, kryeprokurori Kurmehaj jep detaje nga ngjarja tragjike

Kosovë
Vrasja e gruas në Pejë, i dyshuari bashkëshorti i saj

Vrasja e gruas në Pejë, i dyshuari bashkëshorti i saj

Kosovë
Vritet një grua në Pejë

Vritet një grua në Pejë

Kronika e Zezë