LAJMI I FUNDIT:

Gjykata e Posaçme

90 Artikuj

Akuzohet për pjesëmarrje në grup kriminal, Erzen Breçani kërkon liri, pretendon se ka probleme me zemrën

Akuzohet për pjesëmarrje në grup kriminal, Erzen Breçani kërkon liri, pretendon se ka probleme me zemrën

Shqipëri
Dosja për privatizimin e fabrikës ‘Buka’, GJKKO pezullon për një vit procesin gjyqësor

Dosja për privatizimin e fabrikës ‘Buka’, GJKKO pezullon për një vit procesin gjyqësor

Shqipëri
Gjykata e Posaçme kalon për gjykim dosjen për Rezart Taçin, biznesmeni në arrati akuzohet për pastrimin e parave të mafias italiane

Gjykata e Posaçme kalon për gjykim dosjen për Rezart Taçin, biznesmeni në arrati akuzohet për pastrimin e parave të mafias italiane

Shqipëri
SPAK kërkon dy vite e gjashtë muaj burg për Fredi Belerin

SPAK kërkon dy vite e gjashtë muaj burg për Fredi Belerin

Shqipëri
SPAK kërkon që Jamarbër Malltezi të kthehet në burg, pritet seancë gjyqësore në mars

SPAK kërkon që Jamarbër Malltezi të kthehet në burg, pritet seancë gjyqësore në mars

Shqipëri
Konfiskohet pasuria e Redjan Rrajës, mes tyre Audi i Kejvina Kthjellës

Konfiskohet pasuria e Redjan Rrajës, mes tyre Audi i Kejvina Kthjellës

Shqipëri
Mediu apel dëshmitarëve: Mos heshtni për Gërdecin

Mediu apel dëshmitarëve: Mos heshtni për Gërdecin

Shqipëri
Gjykimi i Fredi Belerit, Prokuroria e Posaçme shprehet më 13 shkurt

Gjykimi i Fredi Belerit, Prokuroria e Posaçme shprehet më 13 shkurt

Shqipëri
Prokuroria e Posaçme SPAK refuzoi kërkesën e Berishës për të shkuar në parlament, sot shprehet gjykata

Prokuroria e Posaçme SPAK refuzoi kërkesën e Berishës për të shkuar në parlament, sot shprehet gjykata

Shqipëri
Nuk deklaroi dënimin në Greqi, dënohet me 9 muaj burg kryebashkiakun e Kuçovës

Nuk deklaroi dënimin në Greqi, dënohet me 9 muaj burg kryebashkiakun e Kuçovës

Shqipëri
Apeli i Gjykatës së Posaçme rrëzon ankimimin, Sali Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Apeli i Gjykatës së Posaçme rrëzon ankimimin, Sali Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Shqipëri
Kërkon lirinë në Apel, nesër pritet seancë gjyqësore për Sali Berishën

Kërkon lirinë në Apel, nesër pritet seancë gjyqësore për Sali Berishën

Shqipëri
Berisha kërkon zbutjen e masës së sigurisë

Berisha kërkon zbutjen e masës së sigurisë

Shqipëri
Akuzohet për pastrimin e parave të mafies italiane Cosa Nostra, shtyhet seanca gjyqësore për Rezart Taçin

Akuzohet për pastrimin e parave të mafies italiane Cosa Nostra, shtyhet seanca gjyqësore për Rezart Taçin

Shqipëri
Apeli i Gjykatës së Posaçme GJKKO lë në fuqi sekuestrimin e telefonit të Monika Kryemadhit

Apeli i Gjykatës së Posaçme GJKKO lë në fuqi sekuestrimin e telefonit të Monika Kryemadhit

Shqipëri
Nën akuzë për grup të strukturuar kriminal, Apeli i Posaçëm lë në burg Erzen Breçanin, Dedan Gjonin dhe dy tjerë

Nën akuzë për grup të strukturuar kriminal, Apeli i Posaçëm lë në burg Erzen Breçanin, Dedan Gjonin dhe dy tjerë

Shqipëri
Beleri flet në gjyq: Ndihem i diskriminuar, kërkojnë të më dënojnë me çdo kusht

Beleri flet në gjyq: Ndihem i diskriminuar, kërkojnë të më dënojnë me çdo kusht

Shqipëri
Shtohet numri i personaliteteve shtetërore që do të mbrohen nga Garda e Shqipërisë

Shtohet numri i personaliteteve shtetërore që do të mbrohen nga Garda e Shqipërisë

Shqipëri
Gjykata shtyn sërish vendimin për masën e sigurisë për Berishën, zbardhet arsyeja

Gjykata shtyn sërish vendimin për masën e sigurisë për Berishën, zbardhet arsyeja

Shqipëri
Dënohet me 3 vite burg ish-kryebashkiaku i Bulqizës

Dënohet me 3 vite burg ish-kryebashkiaku i Bulqizës

Shqipëri
Shtyhet sërish vendimi për masën e sigurisë ndaj Sali Berishës

Shtyhet sërish vendimi për masën e sigurisë ndaj Sali Berishës

Shqipëri
Rrëzohet kërkesa e avokatëve të Berishës për përjashtimin e gjyqtares Irena Gjoka

Rrëzohet kërkesa e avokatëve të Berishës për përjashtimin e gjyqtares Irena Gjoka

Shqipëri
Berisha në protest: Po më kyçin pa asnjë provë në shtëpi

Berisha në protest: Po më kyçin pa asnjë provë në shtëpi

Shqipëri
Gjykata pritet të vendosë sot për Berishën, çfarë kanë kërkuar avokatët dhe Prokuroria e Posaçme SPAK

Gjykata pritet të vendosë sot për Berishën, çfarë kanë kërkuar avokatët dhe Prokuroria e Posaçme SPAK

Shqipëri