LAJMI I FUNDIT:
Gianluigi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma

521 Artikuj

Info

Gianluigi Donnarumma është futbollist italian i lindur më 25 shkurt 1999.

Mbappe shpallet më i miri në Francë – Zhegrova mbetet pa çmim dhe jashtë formacionit të vitit

Mbappe shpallet më i miri në Francë – Zhegrova mbetet pa çmim dhe jashtë formacionit të vitit

Ligue 1
“Kishit 90 minuta kohë për të fituar, mos u anko tani” – dalin pamjet nga përplasja e Donnarummas me gjyqtarin e katërt në tunel të stadiumit

“Kishit 90 minuta kohë për të fituar, mos u anko tani” – dalin pamjet nga përplasja e Donnarummas me gjyqtarin e katërt në tunel të stadiumit

Ligue 1
Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Ligue 1
Zbulohet lista e portierëve më të vlefshëm në botë, mungojnë emra të mëdhenj

Zbulohet lista e portierëve më të vlefshëm në botë, mungojnë emra të mëdhenj

Ndërkombëtare
Donnarumma u përjashtua nga loja pas ndërhyrjes së ‘tmerrshme’ tek lojtari kundërshtar

Donnarumma u përjashtua nga loja pas ndërhyrjes së ‘tmerrshme’ tek lojtari kundërshtar

Ligue 1
Mediat franceze ‘kryqëzojnë’ Donnarumman për paraqitjen e mbrëmshme

Mediat franceze ‘kryqëzojnë’ Donnarumman për paraqitjen e mbrëmshme

Liga e Kampionëve
“Nuk ishte aspak e lehtë”, Donnarumma flet për rikthimin në San Siro dhe pritjen nga tifozët e Milanit

“Nuk ishte aspak e lehtë”, Donnarumma flet për rikthimin në San Siro dhe pritjen nga tifozët e Milanit

Ndërkombëtare
Kylian Mbappe shkëlqen me het-trik ne fitoren e PSG-së në udhëtim ndaj Reims

Kylian Mbappe shkëlqen me het-trik ne fitoren e PSG-së në udhëtim ndaj Reims

Ligue 1
Balotelli i del në mbrojtje Donnarummas: Unë e di pse ai u largua nga Milani

Balotelli i del në mbrojtje Donnarummas: Unë e di pse ai u largua nga Milani

Serie A
“Tani e dimë se si ta presim Mbappen në Bernabeu”, tifozët e Real Madridit reagojnë teksa Donnarumma ‘u mbulua’ me para false në San Siro

“Tani e dimë se si ta presim Mbappen në Bernabeu”, tifozët e Real Madridit reagojnë teksa Donnarumma ‘u mbulua’ me para false në San Siro

La Liga
Reagimi epik i Mbappes pasi tifozët e Milanit e gjuajtën Donnarumman me para

Reagimi epik i Mbappes pasi tifozët e Milanit e gjuajtën Donnarumman me para

Liga e Kampionëve
Donnarumma ‘mbulohet me para’ – tifozët e Milanit shpërthejnë në San Siro ndaj portierit

Donnarumma ‘mbulohet me para’ – tifozët e Milanit shpërthejnë në San Siro ndaj portierit

Liga e Kampionëve
“Njeri pa vlera”- Tifozët e Milanit paralajmërojnë hedhjen e kartëmonedhave false në drejtim të Donnarummas në San Siro

“Njeri pa vlera”- Tifozët e Milanit paralajmërojnë hedhjen e kartëmonedhave false në drejtim të Donnarummas në San Siro

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, PSG 3-0 Milan: Donnaruma dhe Mbappe më të mirët

Notat e lojtarëve, PSG 3-0 Milan: Donnaruma dhe Mbappe më të mirët

Liga e Kampionëve
Seedorf: Donnarumma bëri gabim që u largua nga Milani

Seedorf: Donnarumma bëri gabim që u largua nga Milani

Liga e Kampionëve
Donnarumma shpjegon se si do të kontrollojë emocionet e tij kundër Milanit

Donnarumma shpjegon se si do të kontrollojë emocionet e tij kundër Milanit

Liga e Kampionëve
Juventusi nuk e harron Donnarummën, synon transferimin e tij në janar

Juventusi nuk e harron Donnarummën, synon transferimin e tij në janar

Serie A
PSG ofroi dy lojtarë në marrëveshje shkëmbimi për Bernardo Silva, Man City kërkoi një tjetër yll në vend të tij

PSG ofroi dy lojtarë në marrëveshje shkëmbimi për Bernardo Silva, Man City kërkoi një tjetër yll në vend të tij

Ndërkombëtare
Szczesny drejt largimit, Juventusi mendon për Donnarumman

Szczesny drejt largimit, Juventusi mendon për Donnarumman

Serie A
Juventusi interesohet për transferimin e portierit Donnarumma

Juventusi interesohet për transferimin e portierit Donnarumma

Serie A
“Momente të thella terrori”, Donnarumma thyen heshtjen pasi u lidh dhe u grabit në shtëpi

“Momente të thella terrori”, Donnarumma thyen heshtjen pasi u lidh dhe u grabit në shtëpi

Ligue 1
Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Ligue 1
Donnarumma dhe partnerja e tij lidhen dhe grabiten në shtëpinë e tyre në Paris, i rrëmbehen mallra me vlerë të madhe

Donnarumma dhe partnerja e tij lidhen dhe grabiten në shtëpinë e tyre në Paris, i rrëmbehen mallra me vlerë të madhe

Ligue 1
PSG ofron Verrattit dhe Donnarumman si pjesë e një marrëveshje së pabesueshme shkëmbimi

PSG ofron Verrattit dhe Donnarumman si pjesë e një marrëveshje së pabesueshme shkëmbimi

Ndërkombëtare