LAJMI I FUNDIT:

Gianluca Mancini

39 Artikuj

Gjobë mijëra euroshe dhe dy ndeshje moslojë për Moise Kean

Gjobë mijëra euroshe dhe dy ndeshje moslojë për Moise Kean

Serie A
Një gol spektakolar vendos derbin, Roma mposht Juventusin dhe kthehet në pozitën e katërt

Një gol spektakolar vendos derbin, Roma mposht Juventusin dhe kthehet në pozitën e katërt

Serie A
Notat e lojtarëve: Napoli 2-1 Roma, Rrahmani me paraqitje solide

Notat e lojtarëve: Napoli 2-1 Roma, Rrahmani me paraqitje solide

Serie A
Shoku i skuadrës e shkeli në këmbë, Roma mbetet pa yllin e skuadrës për tre muaj

Shoku i skuadrës e shkeli në këmbë, Roma mbetet pa yllin e skuadrës për tre muaj

Serie A
Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Serie A
Mancini pjesë e Romës deri në vitin 2027

Mancini pjesë e Romës deri në vitin 2027

Serie A
U akuzua se dëshironte të godiste shokun e skuadrës, Mancini publikon video në përqafim të Gyan

U akuzua se dëshironte të godiste shokun e skuadrës, Mancini publikon video në përqafim të Gyan

Ligat tjera
Finalja e Ligës së Konferencës: Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Feyenoord, Rui Patricio dhe Mancini më të mirët

Finalja e Ligës së Konferencës: Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Feyenoord, Rui Patricio dhe Mancini më të mirët

Ligat tjera
Notat e lojtarëve: Fiorentina 2-0 Roma, veçohet paraqitja e Nicolas Gonzalez

Notat e lojtarëve: Fiorentina 2-0 Roma, veçohet paraqitja e Nicolas Gonzalez

Serie A
Inter 3-1 Roma, notat e lojtarëve

Inter 3-1 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Mancini publikon listën për ndeshjet e play-offit për Kupën e Botës, lë jashtë Balotellin

Mancini publikon listën për ndeshjet e play-offit për Kupën e Botës, lë jashtë Balotellin

Përfaqësueset
“Nuk do të kthehem më në stol”, Mourinho bën shaka pas dy fitoreve radhazi të Romës

“Nuk do të kthehem më në stol”, Mourinho bën shaka pas dy fitoreve radhazi të Romës

Serie A
Roma synon që t’i blindojë me kontrata afatgjate tre yjet e skuadrës

Roma synon që t’i blindojë me kontrata afatgjate tre yjet e skuadrës

Serie A
Mourinho tregon një ngjarje interesante nga ndeshja e fundit: Kur lojtari nuk t’i dëgjon këshillat dhe shënon, vetëm duhet të qeshësh

Mourinho tregon një ngjarje interesante nga ndeshja e fundit: Kur lojtari nuk t’i dëgjon këshillat dhe shënon, vetëm duhet të qeshësh

Serie A
Mourinho si Mourinho, proteston dhe përjashtohet nga ndeshja miqësore – Roma e mbyll me katër të kuq takimin me Betisin

Mourinho si Mourinho, proteston dhe përjashtohet nga ndeshja miqësore – Roma e mbyll me katër të kuq takimin me Betisin

Ndërkombëtare
Italia ‘harron’ Viallin, autobusi niset – besëtytni e kthyer në rutinë te Kombëtarja e Italisë që iu solli gjashtë fitore në Euro 2020

Italia ‘harron’ Viallin, autobusi niset – besëtytni e kthyer në rutinë te Kombëtarja e Italisë që iu solli gjashtë fitore në Euro 2020

Përfaqësueset
Interi konsideron transferimin e Pessinas dhe Mancinit

Interi konsideron transferimin e Pessinas dhe Mancinit

Serie A
Mancini publikon listën finale të Italisë për Kampionatin Evropian, nuk mungojnë befasitë

Mancini publikon listën finale të Italisë për Kampionatin Evropian, nuk mungojnë befasitë

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Manchester United, paraqitje e mirë nga Cavani

Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Manchester United, paraqitje e mirë nga Cavani

Liga e Evropës
Roma me një këmbë në çerekfinale, triumfon bindshëm ndaj Shakhtarit

Roma me një këmbë në çerekfinale, triumfon bindshëm ndaj Shakhtarit

Liga e Evropës
Fitore minimale e Romës, ngritën në pozitën e katërt në tabelë

Fitore minimale e Romës, ngritën në pozitën e katërt në tabelë

Serie A
Roma shënon fitore komode në shtëpi ndaj Veronës

Roma shënon fitore komode në shtëpi ndaj Veronës

Serie A
Mbrojtësi i Romës, Mancini rezulton pozitiv me COVID-19

Mbrojtësi i Romës, Mancini rezulton pozitiv me COVID-19

Serie A
Bayern Munich synon transferimin e Gianluca Mancinit

Bayern Munich synon transferimin e Gianluca Mancinit

Serie A