LAJMI I FUNDIT:

George Clooney

141 Artikuj

George Clooney zbulon se Mark Wahlberg dhe Johnny Depp refuzuan rolet kryesore në filmin ikonik “Ocean’s Eleven”

George Clooney zbulon se Mark Wahlberg dhe Johnny Depp refuzuan rolet kryesore në filmin ikonik “Ocean’s Eleven”

TV / Film
George Clooney zbulon se vuante nga paraliza e Bell-it si adoleshent

George Clooney zbulon se vuante nga paraliza e Bell-it si adoleshent

Yjet
Publikohet lista me 10 meshkujt më të bukur sipas shkencës për vitin 2023, Rege-Jean Page është burri më i pashëm në botë

Publikohet lista me 10 meshkujt më të bukur sipas shkencës për vitin 2023, Rege-Jean Page është burri më i pashëm në botë

Yjet
Modeli i ri i flokëve i Amal Clooney-t i heq 10 vjet nga fytyra dhe secila prej nesh mund ta ketë lehtësisht!

Modeli i ri i flokëve i Amal Clooney-t i heq 10 vjet nga fytyra dhe secila prej nesh mund ta ketë lehtësisht!

Flokë dhe stil
George Clooney zbulon momentin kur i kishte propozuar bashkëshortes: Ajo mendonte se unaza i përkiste dikujt tjetër

George Clooney zbulon momentin kur i kishte propozuar bashkëshortes: Ajo mendonte se unaza i përkiste dikujt tjetër

Yjet
Barrymore pohon se Clooney bëri rolin e psikologut të saj

Barrymore pohon se Clooney bëri rolin e psikologut të saj

Yjet
Clooney dhe Roberts e përsëritën 80 herë skenën e puthjes në filmin e ri, gjë që e befasoi bashkëshorten e aktorit

Clooney dhe Roberts e përsëritën 80 herë skenën e puthjes në filmin e ri, gjë që e befasoi bashkëshorten e aktorit

TV / Film
George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

Yjet
George Clooney tregohet një ‘xhentëlmen’ i vërtetë për gruan e tij Amal gjatë një mbrëmje darke

George Clooney tregohet një ‘xhentëlmen’ i vërtetë për gruan e tij Amal gjatë një mbrëmje darke

Yjet
George Clooney, Brad Pitt dhe Matt Damon do të ribashkohen për një pjesë të re të “Ocean’s” 15 vjet pas asaj të fundit

George Clooney, Brad Pitt dhe Matt Damon do të ribashkohen për një pjesë të re të “Ocean’s” 15 vjet pas asaj të fundit

Po Flitet
George Clooney thotë se u tmerrua kur regjisori e kritikoi për aftësitë e puthjes në film ndonëse përdorte taktikat e tij të jetës reale

George Clooney thotë se u tmerrua kur regjisori e kritikoi për aftësitë e puthjes në film ndonëse përdorte taktikat e tij të jetës reale

Yjet
Julia Roberts dhe George Clooney rrëfejnë se skena e puthjes në filmin e ri kishte nxitur të qeshura

Julia Roberts dhe George Clooney rrëfejnë se skena e puthjes në filmin e ri kishte nxitur të qeshura

TV / Film
George Clooney shijon një mbrëmje romantike me të dashurën 17 vjet më të re në liqenin Como të Italisë

George Clooney shijon një mbrëmje romantike me të dashurën 17 vjet më të re në liqenin Como të Italisë

Yjet
Tavolina gjigante që bëri xhiron në rrjetet sociale

Tavolina gjigante që bëri xhiron në rrjetet sociale

Trend
Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Trend
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Agron Shala
Viti 1961: Muri i Berlinit, gara hapësinore dhe BRSS-ja e turpëruar nga Shqipëria

Viti 1961: Muri i Berlinit, gara hapësinore dhe BRSS-ja e turpëruar nga Shqipëria

Agron Shala
E dëgjoi këshillën e bashkëshortes, George Clooney thotë se refuzoi 35 milionë dollarë për t’u shfaqur në reklamat e një linje ajrore

E dëgjoi këshillën e bashkëshortes, George Clooney thotë se refuzoi 35 milionë dollarë për t’u shfaqur në reklamat e një linje ajrore

Yjet
George Clooney komenton rastin tragjik të Alec Baldwin: Është çmenduri të kesh armë të vërteta në xhirime

George Clooney komenton rastin tragjik të Alec Baldwin: Është çmenduri të kesh armë të vërteta në xhirime

Yjet
George Clooney u kërkon mediave që të mos publikojnë foto të fëmijëve të tij: Mund të ua rrezikoni jetën

George Clooney u kërkon mediave që të mos publikojnë foto të fëmijëve të tij: Mund të ua rrezikoni jetën

Yjet
George Clooney dhe Brad Pitt nënshkruajnë për një film të ardhshëm së bashku, pritet të paguhen deri në 20 milionë dollarë secili

George Clooney dhe Brad Pitt nënshkruajnë për një film të ardhshëm së bashku, pritet të paguhen deri në 20 milionë dollarë secili

Po Flitet
George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

Po Flitet
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

TV / Film