LAJMI I FUNDIT:

Fustanet

51 Artikuj

Fustanet me prerje të thjeshtë në versione të ngushta dhe të gjata do të jenë një hit i modës këtë stinë

Fustanet me prerje të thjeshtë në versione të ngushta dhe të gjata do të jenë një hit i modës këtë stinë

Moda
Nuk u ka ikur koha ende: Si mund t’i vishni fustanet e verës edhe gjatë vjeshtës

Nuk u ka ikur koha ende: Si mund t’i vishni fustanet e verës edhe gjatë vjeshtës

Keshilla Modë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Pse burrat arabë veshin fustane?

Pse burrat arabë veshin fustane?

Lifestyle
Tri veshje që ju bëjnë të dukeni 10 vjet më të moshuara

Tri veshje që ju bëjnë të dukeni 10 vjet më të moshuara

Modë
Dua, Emily dhe Kylie aprovojnë fustanet e tejdukshme

Dua, Emily dhe Kylie aprovojnë fustanet e tejdukshme

Moda
Katër modele fustanesh që do t’i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t’i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Fustanet më të bukura të bardha për pranverë

Fustanet më të bukura të bardha për pranverë

Moda
Revyja më e pabesueshme në Javën e Modës në Paris: Modelet mbanin fustane të kthyera poshtë

Revyja më e pabesueshme në Javën e Modës në Paris: Modelet mbanin fustane të kthyera poshtë

Moda
Fustanet me kapuç janë trendi më i madh i dimrit

Fustanet me kapuç janë trendi më i madh i dimrit

Moda
Në gusht dominon ngjyra e portokalltë: Kështu bëjnë femrat që kanë stil!

Në gusht dominon ngjyra e portokalltë: Kështu bëjnë femrat që kanë stil!

Moda
Fustanet prej lëkure ende nuk kanë dalë mode, versionet me këtë detaj janë tashmë më të preferuarat

Fustanet prej lëkure ende nuk kanë dalë mode, versionet me këtë detaj janë tashmë më të preferuarat

Keshilla Modë
Triko-fustanet: As dimrit nuk heqim dorë nga dukja femërore!

Triko-fustanet: As dimrit nuk heqim dorë nga dukja femërore!

Modë
Në temperatura të larta dhe ditë të ngrohta, gratë shtatzëna kanë gjetur zgjidhjen për veten e tyre

Në temperatura të larta dhe ditë të ngrohta, gratë shtatzëna kanë gjetur zgjidhjen për veten e tyre

Moda
Trembëdhjetë fustane më të shtrenjta të të gjitha kohëve

Trembëdhjetë fustane më të shtrenjta të të gjitha kohëve

Moda
Keni veshje të vjetra në garderobë? Si t’i ktheni ato në moderne dhe shumë elegante

Keni veshje të vjetra në garderobë? Si t’i ktheni ato në moderne dhe shumë elegante

Modë
Sfida e re e krisur saqë më e krisur s’ka si të jetë, mirëpo meshkujve u pëlqen

Sfida e re e krisur saqë më e krisur s’ka si të jetë, mirëpo meshkujve u pëlqen

Modë
Shtatë fustanet që do shihni më shumë në 2020-ën!

Shtatë fustanet që do shihni më shumë në 2020-ën!

Modë
Kjo stinë është e fustaneve, pesë modelet që do mbizotërojnë periudhën e festave

Kjo stinë është e fustaneve, pesë modelet që do mbizotërojnë periudhën e festave

Modë
Si t’i kombinojmë atletet me fustanin tonë të preferuar?

Si t’i kombinojmë atletet me fustanin tonë të preferuar?

Keshilla Modë
Tri fustane të cilat çdo femër duhet patjetër t’i ketë: Përherë në trend, për çdo stil dhe çdo rast!

Tri fustane të cilat çdo femër duhet patjetër t’i ketë: Përherë në trend, për çdo stil dhe çdo rast!

Modë
Fustanet më të mira të nusërisë për vitin 2018

Fustanet më të mira të nusërisë për vitin 2018

Moda
Këmbët duken më të gjata, ndërkaq trupi më i dobët: Truqe të sigurta me rroba! (Foto)

Këmbët duken më të gjata, ndërkaq trupi më i dobët: Truqe të sigurta me rroba! (Foto)

Modë