LAJMI I FUNDIT:

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje
Reklama

I duam gjatë gjithë vitit, por në këtë sezon këto forma janë veçanërisht interesante dhe tërheqëse, sepse na lënë një përshtypje veçanërisht romantike

I veshim me atlete, por edhe me çizme me taka të larta.


Stili vjeshtor do të karakterizohet nga fustanet e formave të ndryshme, ndërsa theksi vihet te beli dhe silueta harmonike.

Rrudhat theksohen aty-këtu, ky element estetik jep një notë të fortë romantike, transmeton Telegrafi.

Në ditët me një ndryshim në temperaturën e ajrit, ne mund të përmirësojmë krijimtarinë verore me një fanellë dhe çizme.

Një fustan i vogël i zi me një teksturë të shndritshme është i mrekullueshëm në një version me rrudha të mëdha. Këpucë të ndryshme të sheshta shkojnë mirë me të.

Varianti me perforacione të shumta është ideal për një xhaketë apo një mushama të thjeshtë, për ditë ende të ngrohta.

Për një dinamikë interesante të modës, zgjidhni një rrip të një ngjyre të ndryshme.

Një fustan i shkurtër do të duket bukur me një bluzë të mrekullueshme me mëngë të mëdha.

Për një dukje të përditshëm të krijimeve të mbrëmjes, ka atlete të thjeshta që i japin siluetës një përshtypje paksa më sportive.

Verës, fustanet me perforacione rreth belit ishin hit dhe këtë sezon janë të dëshirueshëm – perfekt gjatë gjithë ditës.

Krijimet deri tek gjuri duken perfekte me një shumëllojshmëri çizmesh me taka.

Kubet janë gjithmonë një zgjidhje tërheqëse e modës.

/Telegrafi/