LAJMI I FUNDIT:

Florentino Perez

441 Artikuj

Javier Tebas: Florentino Perez nuk është i mirë për futbollin spanjoll

Javier Tebas: Florentino Perez nuk është i mirë për futbollin spanjoll

La Liga
Zbulohet kostoja reale e rinovimit të stadiumit “Santiago Bernabeu”, shifra përfundimtare është befasuese

Zbulohet kostoja reale e rinovimit të stadiumit “Santiago Bernabeu”, shifra përfundimtare është befasuese

La Liga
Plani i Real Madridit për Luka Modricin është i qartë, por disa e shohin si shumë të gabuar

Plani i Real Madridit për Luka Modricin është i qartë, por disa e shohin si shumë të gabuar

La Liga
Florentino Perez takohet me Endrick pas ndeshjes ndaj Spanjës, zbulohet ajo që ai i tha sulmuesit

Florentino Perez takohet me Endrick pas ndeshjes ndaj Spanjës, zbulohet ajo që ai i tha sulmuesit

Ndërkombëtare
Florentino Perez e do te Real Madridi, mësohet qëndrimi i Garnachos për këtë transferim

Florentino Perez e do te Real Madridi, mësohet qëndrimi i Garnachos për këtë transferim

Ndërkombëtare
Florentino Perez i gatshëm të paguajë 120 milionë euro për top yllin e Newcastle

Florentino Perez i gatshëm të paguajë 120 milionë euro për top yllin e Newcastle

La Liga
Perez kërkon transferimin e yllit të Man Utd, synon ta përsërisë taktikën e cila solli Ronaldon në Spanjë

Perez kërkon transferimin e yllit të Man Utd, synon ta përsërisë taktikën e cila solli Ronaldon në Spanjë

La Liga
Florentino Perez mbeti i mahnitur me lojtarin e Osasunës –  nuk përjashtohet një ofertë gjatë verës

Florentino Perez mbeti i mahnitur me lojtarin e Osasunës – nuk përjashtohet një ofertë gjatë verës

La Liga
Erling Haaland e lë të hapur derën për lëvizjen në Real Madrid – tani dihet se si Florentino Perez mund ta transferojë norvegjezin 

Erling Haaland e lë të hapur derën për lëvizjen në Real Madrid – tani dihet se si Florentino Perez mund ta transferojë norvegjezin 

La Liga
Ironi dhe humor, Florentino Perez me hezitim të madh për transferimin e Mbappes dhe Daviesit

Ironi dhe humor, Florentino Perez me hezitim të madh për transferimin e Mbappes dhe Daviesit

La Liga
Florentino Perez ka rënë në dashuri me yllin e RB Leipzig, nuk përjashtohet mundësia për transferimin e tij këtë verë

Florentino Perez ka rënë në dashuri me yllin e RB Leipzig, nuk përjashtohet mundësia për transferimin e tij këtë verë

Liga e Kampionëve
Agjenti i Allegrit zbulon se si dështoi kalimi i tij tek Real Madridi në çastet e fundit

Agjenti i Allegrit zbulon se si dështoi kalimi i tij tek Real Madridi në çastet e fundit

Serie A
“Do të të heq qafe”, lufta Ramos-Perez që i dha fund kohës së mbrojtësit te Real Madridi

“Do të të heq qafe”, lufta Ramos-Perez që i dha fund kohës së mbrojtësit te Real Madridi

La Liga
“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” – Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” – Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

La Liga
A po planifikon Real Madridi të shesë Viniciusin ose Rodrygon për të akomoduar Mbappen?

A po planifikon Real Madridi të shesë Viniciusin ose Rodrygon për të akomoduar Mbappen?

La Liga
Vetëm tetë fjalë të shkruara, kështu Mbappe e bindi Florentino Perezin për transferim te Reali

Vetëm tetë fjalë të shkruara, kështu Mbappe e bindi Florentino Perezin për transferim te Reali

La Liga
Florentino Perez ka emëruar transferimin më të mirë të shekullit tek Real Madridi, ai nuk është Ronaldo

Florentino Perez ka emëruar transferimin më të mirë të shekullit tek Real Madridi, ai nuk është Ronaldo

La Liga
Propozimi i Real Madridit për Kylian Mbappen, sa vlen kontrata e re që thuhet se është më e vogël se ajo e vitit 2022

Propozimi i Real Madridit për Kylian Mbappen, sa vlen kontrata e re që thuhet se është më e vogël se ajo e vitit 2022

La Liga
U tha se Vinicius do të largohet nga Real Madridi – braziliani i dërgon një mesazh të qartë Perezit

U tha se Vinicius do të largohet nga Real Madridi – braziliani i dërgon një mesazh të qartë Perezit

La Liga
Simeone lavdëron Real Madridin dhe presidentin Florentino Perez

Simeone lavdëron Real Madridin dhe presidentin Florentino Perez

La Liga
Sport: Florentino Perez do të sakrifikojë Vinicius Jr për Mbappen

Sport: Florentino Perez do të sakrifikojë Vinicius Jr për Mbappen

Ndërkombëtare
“Qëllimi i tij është që klubet e mëdha të drejtojnë futbollin”, presidenti i La Ligës bën një goditje të re ndaj Florentino Perezit

“Qëllimi i tij është që klubet e mëdha të drejtojnë futbollin”, presidenti i La Ligës bën një goditje të re ndaj Florentino Perezit

La Liga
Florentino Perez ‘kritikon’ Vinicius Junior: I thash se nuk mjafton

Florentino Perez ‘kritikon’ Vinicius Junior: I thash se nuk mjafton

La Liga
“Nuk është dita për të folur për Mbappen”, Perez la të shtangur gazetarët pas finales së Superkupës së Spanjës

“Nuk është dita për të folur për Mbappen”, Perez la të shtangur gazetarët pas finales së Superkupës së Spanjës

La Liga