LAJMI I FUNDIT:

Ferizaj

1556 Artikuj

Theret me thikë një nxënës në Ferizaj

Theret me thikë një nxënës në Ferizaj

Kronika e Zezë
Kthehen në shtëpi dy fëmijët që u raportuan si të humbur në Ferizaj

Kthehen në shtëpi dy fëmijët që u raportuan si të humbur në Ferizaj

Kosovë
Zhduken dy fëmijë në Ferizaj, policia po heton rastin

Zhduken dy fëmijë në Ferizaj, policia po heton rastin

Kronika e Zezë
Një nxënëse bie nga kati i dytë i një shkolle në Ferizaj, lëndohet rëndë

Një nxënëse bie nga kati i dytë i një shkolle në Ferizaj, lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Fajde dhe shmangie nga tatimi, 30 ditë paraburgim për të dyshuarin në Lipjan  

Fajde dhe shmangie nga tatimi, 30 ditë paraburgim për të dyshuarin në Lipjan  

Drejtësi
Policia e Ferizajt shqipton 16 gjoba kundërvajtësve për motoçikleta

Policia e Ferizajt shqipton 16 gjoba kundërvajtësve për motoçikleta

Kronika e Zezë
Tejkaloi shpejtësinë e lejuar në Ferizaj, gjobitet shoferi me 500 euro dhe i hiqet patentë shoferi për një vit

Tejkaloi shpejtësinë e lejuar në Ferizaj, gjobitet shoferi me 500 euro dhe i hiqet patentë shoferi për një vit

Kronika e Zezë
Policia vazhdon kontrollet e transportit publik dhe të mallrave, dënohen 20 shoferë

Policia vazhdon kontrollet e transportit publik dhe të mallrave, dënohen 20 shoferë

Kosovë
Tentim vrasje në Ferizaj, Policia në kërkim të personit të dyshuar

Tentim vrasje në Ferizaj, Policia në kërkim të personit të dyshuar

Kronika e Zezë
Bien skelet, lëndohet një punëtor në Ferizaj

Bien skelet, lëndohet një punëtor në Ferizaj

Kosovë
Rrezikim i sigurisë në vendin e punës, një grua dhe një burrë kërkojnë ndihmë në Emergjencën e Ferizajt

Rrezikim i sigurisë në vendin e punës, një grua dhe një burrë kërkojnë ndihmë në Emergjencën e Ferizajt

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Ferizaj, duke keqpërdorur kartelat bankare kreu blerje në vlerë mbi 17 mijë euro

Arrestohet një person në Ferizaj, duke keqpërdorur kartelat bankare kreu blerje në vlerë mbi 17 mijë euro

Kronika e Zezë
Dhunimi i të miturës në Ferizaj, Prokuroria kërkon të caktohet masa e paraburgimit për të dyshuarin

Dhunimi i të miturës në Ferizaj, Prokuroria kërkon të caktohet masa e paraburgimit për të dyshuarin

Drejtësi
Voziti me 117 km/h në zonën e kufizimit 50, gjobitet me 500 euro dhe heqje e patentë shoferit për një vit

Voziti me 117 km/h në zonën e kufizimit 50, gjobitet me 500 euro dhe heqje e patentë shoferit për një vit

Kronika e Zezë
Dhunohet seksualisht një vajzë e mitur në Ferizaj

Dhunohet seksualisht një vajzë e mitur në Ferizaj

Kronika e Zezë
Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje dhe posedim të narkotikëve në Ferizaj

Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje dhe posedim të narkotikëve në Ferizaj

Kronika e Zezë
Arrestohet sekretari i shkollës në Ferizaj, ia mori 1,200 euro një personi për ta pajisur me diplomë të shkollës së mesme

Arrestohet sekretari i shkollës në Ferizaj, ia mori 1,200 euro një personi për ta pajisur me diplomë të shkollës së mesme

Kronika e Zezë
Hajnat kryejnë vjedhje në një objekt të Ferizajt, rasti në hetim

Hajnat kryejnë vjedhje në një objekt të Ferizajt, rasti në hetim

Kronika e Zezë
Arrestohet një person për kanosje në Ferizaj

Arrestohet një person për kanosje në Ferizaj

Kosovë
Bleu gjëra ushqimore në vlerë 740 euro, ndalohet i dyshuari pasi paratë ishin të falsifikuara

Bleu gjëra ushqimore në vlerë 740 euro, ndalohet i dyshuari pasi paratë ishin të falsifikuara

Kosovë
Ish-bashkëshorti ia merr vajzën me forcë në Ferizaj, policia po heton rastin

Ish-bashkëshorti ia merr vajzën me forcë në Ferizaj, policia po heton rastin

Kronika e Zezë
Ferizaj, ndezën qirinjtë në kujtim të fëmijëve, viktima të luftës në Kosovë

Ferizaj, ndezën qirinjtë në kujtim të fëmijëve, viktima të luftës në Kosovë

Kosovë
E goditi me veturë një 49-vjeçar që po lëvizte në trotuar, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

E goditi me veturë një 49-vjeçar që po lëvizte në trotuar, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

Kronika e Zezë
Tejkaloi shpejtësinë – drejtuesi i automjetit në Ferizaj dënohet 300 euro gjobë, 3 pikë negative e marrje e patentë-shoferit për gjashtë muaj  

Tejkaloi shpejtësinë – drejtuesi i automjetit në Ferizaj dënohet 300 euro gjobë, 3 pikë negative e marrje e patentë-shoferit për gjashtë muaj  

Kronika e Zezë