LAJMI I FUNDIT:
Federico Bernardeschi

Federico Bernardeschi

194 Artikuj

Info

Federico Bernardeschi është lindur më 16 shkurt 1994 në Itali

Ish yjet e Serie A gati për sezonin e ri në MLS – në mesin e tyre edhe Shaqiri dhe Vrioni

Ish yjet e Serie A gati për sezonin e ri në MLS – në mesin e tyre edhe Shaqiri dhe Vrioni

Serie A
Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Serie A
Bernardeschi: Ronaldo nuk ka merituar një përfundim të këtillë

Bernardeschi: Ronaldo nuk ka merituar një përfundim të këtillë

Ndërkombëtare
Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Ndërkombëtare
Bale e Bernardeschi e nisin me gola në MLS

Bale e Bernardeschi e nisin me gola në MLS

Ndërkombëtare
Zyrtare: Bernardeschi lojtari i ri i Torontos në MLS

Zyrtare: Bernardeschi lojtari i ri i Torontos në MLS

Ndërkombëtare
Një tjetër italian i bashkohet Torontos, Bernardeschi arrin marrëveshje me klubin kanadez

Një tjetër italian i bashkohet Torontos, Bernardeschi arrin marrëveshje me klubin kanadez

Serie A
Juventusi dhe Bernardeschi nuk arrijnë marrëveshje për të rinovuar kontratën

Juventusi dhe Bernardeschi nuk arrijnë marrëveshje për të rinovuar kontratën

Serie A
E ardhmja e Bernardeschit mbetet e paqartë përkundër spekulimeve që e lidhin me Lazion

E ardhmja e Bernardeschit mbetet e paqartë përkundër spekulimeve që e lidhin me Lazion

Serie A
Juventusi fiton dhe kalon në finale të Kupës së Italisë, do të takohet me Interin për trofeun

Juventusi fiton dhe kalon në finale të Kupës së Italisë, do të takohet me Interin për trofeun

Serie A
Gjashtë lojtarë të Juventusit nuk e kanë të ardhmen e sigurt në “Allianz Stadium”, me emra të njohur si Alvaro Morata e Arthur në listë

Gjashtë lojtarë të Juventusit nuk e kanë të ardhmen e sigurt në “Allianz Stadium”, me emra të njohur si Alvaro Morata e Arthur në listë

Serie A
Interi dhe Milani futën në ‘luftë’ për Bernardeschin

Interi dhe Milani futën në ‘luftë’ për Bernardeschin

Serie A
Gjashtë lojtarë në muajt e fundit të kontratave, përfshirë Dybalan – Juventusi u ofron rinovimin me ulje page

Gjashtë lojtarë në muajt e fundit të kontratave, përfshirë Dybalan – Juventusi u ofron rinovimin me ulje page

Serie A
Chiellini dhe Bernardeschi rikthehen në stërvitje

Chiellini dhe Bernardeschi rikthehen në stërvitje

Serie A
Bernardeschi është futbollisti i dytë i Juves që braktis Raiolan për Pastorellon

Bernardeschi është futbollisti i dytë i Juves që braktis Raiolan për Pastorellon

Serie A
Juventusi e pëson nga ndeshjet ndërkombëtare, Dybala dhe Bernardeschi kthehen të dëmtuar

Juventusi e pëson nga ndeshjet ndërkombëtare, Dybala dhe Bernardeschi kthehen të dëmtuar

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 4-2 Zenit, Dybala me dhjetëshe

Notat e lojtarëve: Juventus 4-2 Zenit, Dybala me dhjetëshe

Liga e Kampionëve
Allegri i papërmbajtshëm në derbin ndaj Torinos, goditi shqelm Bernardeschin gjatë një momenti të ndeshjes

Allegri i papërmbajtshëm në derbin ndaj Torinos, goditi shqelm Bernardeschin gjatë një momenti të ndeshjes

Serie A
Bernardeschi mund të luajë si ‘9 fals’ ndaj Chelseat

Bernardeschi mund të luajë si ‘9 fals’ ndaj Chelseat

Liga e Kampionëve
Chiesa dhe Bernardeschi nuk luajnë ndaj Malmos, por kthehen lojtarët jugamerikanë të Juventusit

Chiesa dhe Bernardeschi nuk luajnë ndaj Malmos, por kthehen lojtarët jugamerikanë të Juventusit

Liga e Kampionëve
Bernardeschi mes lotëve thotë se ishte një vit i vështirë për të

Bernardeschi mes lotëve thotë se ishte një vit i vështirë për të

Përfaqësueset
Nedved takon Raiolan, flasin për Pogban, Donnarumman dhe shumë lojtarë tjerë

Nedved takon Raiolan, flasin për Pogban, Donnarumman dhe shumë lojtarë tjerë

Serie A
Juventusi dëshiron të shesë përfundimisht Bernardeschin

Juventusi dëshiron të shesë përfundimisht Bernardeschin

Serie A
Milani nuk është i interesuar për shkëmbimin Romagnoli-Bernardeschi

Milani nuk është i interesuar për shkëmbimin Romagnoli-Bernardeschi

Serie A