LAJMI I FUNDIT:

Euroleague

11 Artikuj

Real Madridi shpallet kampion i Evropës me një rikthim epik ndaj Olympiacosit

Real Madridi shpallet kampion i Evropës me një rikthim epik ndaj Olympiacosit

Basketboll
Vazhdojnë provokimet serbe, shfaqin banderolë kundër Kosovës në ndeshjen e Euroligës

Vazhdojnë provokimet serbe, shfaqin banderolë kundër Kosovës në ndeshjen e Euroligës

Ndërkombëtare
Reagimi i Shakhtarit pas pezullimit të Rusisë nga aktivitetet sportive: Nuk ka vend në sport për vendin që kërcënon botën me armët e veta bërthamore

Reagimi i Shakhtarit pas pezullimit të Rusisë nga aktivitetet sportive: Nuk ka vend në sport për vendin që kërcënon botën me armët e veta bërthamore

Ndërkombëtare
Pezullohen klubet ruse të basketbollit nga EuroLeague

Pezullohen klubet ruse të basketbollit nga EuroLeague

EuroLiga
Revolucion në basketbollin evropian: Euroleague dhe Eurocup me rregulla të reja, por edhe Kosova pritet t’i zbatojë

Revolucion në basketbollin evropian: Euroleague dhe Eurocup me rregulla të reja, por edhe Kosova pritet t’i zbatojë

EuroLiga
Ndryshime në sezonin e ri në EuroLeague

Ndryshime në sezonin e ri në EuroLeague

EuroLiga
Ngjarjet sportive që nuk duhet t’i humbisni gjatë vitit 2019

Ngjarjet sportive që nuk duhet t’i humbisni gjatë vitit 2019

Arbios Kryeziu
Euroleague, Real Madrid triumfon ndaj Barcelonës

Euroleague, Real Madrid triumfon ndaj Barcelonës

EuroLiga
Baner ofendues për Kosovën në një ndeshje të EuroLeague (Foto/Video)

Baner ofendues për Kosovën në një ndeshje të EuroLeague (Foto/Video)

EuroLiga
Euroliga ndan Kosovën nga harta e Serbisë në promon e Crvena Zvezdës, reagojnë mediat serbe (Video)

Euroliga ndan Kosovën nga harta e Serbisë në promon e Crvena Zvezdës, reagojnë mediat serbe (Video)

EuroLiga
Euroleague, CSKA e Moskës nuk njeh rivalë

Euroleague, CSKA e Moskës nuk njeh rivalë

EuroLiga