LAJMI I FUNDIT:

Eshtrat

34 Artikuj

Ju keni pothuajse 50 për qind më shumë testosteron kur nuk masturboni një javë

Ju keni pothuajse 50 për qind më shumë testosteron kur nuk masturboni një javë

Këshilla mjekësore
Parlamentit të Shqipërisë i shkon kërkesë zyrtare për riatdhesimin e eshtrave të Fan Nolit

Parlamentit të Shqipërisë i shkon kërkesë zyrtare për riatdhesimin e eshtrave të Fan Nolit

Shqipëri
Katër produktet që rrezikojnë shëndetin e eshtrave

Katër produktet që rrezikojnë shëndetin e eshtrave

Këshilla mjekësore
Gjetja e eshtrave të njeriut në Bishtazhin të Gjakovës, deklarohet ministrja Haxhiu

Gjetja e eshtrave të njeriut në Bishtazhin të Gjakovës, deklarohet ministrja Haxhiu

Kosovë
Gjenden eshtra të njeriut në Bishtazhin të Gjakovës, dyshohet se janë të viktimave të luftës së fundit

Gjenden eshtra të njeriut në Bishtazhin të Gjakovës, dyshohet se janë të viktimave të luftës së fundit

Kosovë
Birra është më e mirë se probiotikët

Birra është më e mirë se probiotikët

Ushqim i shëndetshëm
Zbulohet shpellë me eshtra në Shqipëri – i përkasin njerëzve që kanë jetuar 1700 vjet më parë

Zbulohet shpellë me eshtra në Shqipëri – i përkasin njerëzve që kanë jetuar 1700 vjet më parë

Shqipëri
Probleme me humbjen e masës së kockave? Rritni tri herë marrjen e këtyre ushqimeve që i përdorni çdo ditë

Probleme me humbjen e masës së kockave? Rritni tri herë marrjen e këtyre ushqimeve që i përdorni çdo ditë

Këshilla mjekësore
Policia në Teksas gjen tre fëmijë të braktisur nga prindërit muaj më parë, në apartament ishin edhe eshtrat e të katërtit

Policia në Teksas gjen tre fëmijë të braktisur nga prindërit muaj më parë, në apartament ishin edhe eshtrat e të katërtit

Amerika
Sot rivarrosen në Rezallë eshtrat e martirëve të gjetura në Kizhevak të Serbisë

Sot rivarrosen në Rezallë eshtrat e martirëve të gjetura në Kizhevak të Serbisë

Kosovë
Forconi eshtrat në mënyrë natyrale

Forconi eshtrat në mënyrë natyrale

Këshilla mjekësore
Për shtatë ditë përtërin eshtrat, nyjat dhe tejzat: Një përbërës do të zgjidhë përgjithmonë problemin me dhimbjet!

Për shtatë ditë përtërin eshtrat, nyjat dhe tejzat: Një përbërës do të zgjidhë përgjithmonë problemin me dhimbjet!

Mjekësi alternative
Karakteristikat trupore të cilat gjenden vetëm në 5 përqindëshin e botës

Karakteristikat trupore të cilat gjenden vetëm në 5 përqindëshin e botës

Të tjera
Përzierja e cila bënë mrekulli: Këta artikuj natyralë forcojnë eshtrat tuaja dhe zvogëlojnë dhembjen!

Përzierja e cila bënë mrekulli: Këta artikuj natyralë forcojnë eshtrat tuaja dhe zvogëlojnë dhembjen!

Mjekësi alternative
Arsyet shëndetësore se përse duhet të konsumoni avokado çdo ditë

Arsyet shëndetësore se përse duhet të konsumoni avokado çdo ditë

Nutricion
Apnea rrezikon shëndetin e eshtrave

Apnea rrezikon shëndetin e eshtrave

Shëndetësi Lajme
Eshtrat e Mid’hat Frashërit do të kthehen në atdhe

Eshtrat e Mid’hat Frashërit do të kthehen në atdhe

Cult+
Pesë simptomat që tregojnë se keni mungesë të vitaminës D

Pesë simptomat që tregojnë se keni mungesë të vitaminës D

Këshilla mjekësore
Ilaçi magjik i gjysheve tona: Rinon eshtrat, eliminon dhembjet e kurrizit dhe nyjave!

Ilaçi magjik i gjysheve tona: Rinon eshtrat, eliminon dhembjet e kurrizit dhe nyjave!

Mjekësi alternative
Misteri i eshtrave të njerëzve që tash e 10 vite po shfaqen në brigjet e Kanadasë, askush nuk po e di nga po vijnë (Foto)

Misteri i eshtrave të njerëzve që tash e 10 vite po shfaqen në brigjet e Kanadasë, askush nuk po e di nga po vijnë (Foto)

Nga Bota
Gjenden eshtra në një arë në Lipjan

Gjenden eshtra në një arë në Lipjan

Kronika e Zezë
Përfitimet shëndetësore të fikut dhe gjetheve të tij

Përfitimet shëndetësore të fikut dhe gjetheve të tij

Të njohim produktet
Burri me nevoja kishte vdekur në shtëpi dhe askush këtë nuk e kishte kuptuar për dy vite, derisa eshtrat e tij i pa nga dritarja një i pastrehë

Burri me nevoja kishte vdekur në shtëpi dhe askush këtë nuk e kishte kuptuar për dy vite, derisa eshtrat e tij i pa nga dritarja një i pastrehë

Nga Bota
Gjenden kafkë dhe eshtra njeriu në afërsi të deponisë në Berovë

Gjenden kafkë dhe eshtra njeriu në afërsi të deponisë në Berovë

Maqedonia e Veriut