LAJMI I FUNDIT:

Erion Veliaj

319 Artikuj

Artisti me famë ndërkombëtare me koncert në Tiranë

Artisti me famë ndërkombëtare me koncert në Tiranë

Yjet
SPAK nis hetim pasuror për Veliajn dhe familjarët e tij

SPAK nis hetim pasuror për Veliajn dhe familjarët e tij

Shqipëri
Martesa e dy grave në Bashkinë e Tiranës, Ramkaj: E paligjshme, e paparashikuar nga kodi i familjes

Martesa e dy grave në Bashkinë e Tiranës, Ramkaj: E paligjshme, e paparashikuar nga kodi i familjes

Shqipëri
Projekti më i mirë, Piramida e Tiranës fiton çmimin e madh për Evropën Juglindore

Projekti më i mirë, Piramida e Tiranës fiton çmimin e madh për Evropën Juglindore

Shqipëri
Veprimi simbolik në protestën e opozitës, Belind Këlliçi “arreston” Erion Veliajn

Veprimi simbolik në protestën e opozitës, Belind Këlliçi “arreston” Erion Veliajn

Shqipëri
Mbyllet protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës me molotov dhe përplasje me policinë

Mbyllet protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës me molotov dhe përplasje me policinë

Shqipëri
Protestuesit hedhin vezë e molotovë në drejtim të Bashkisë së Tiranës

Protestuesit hedhin vezë e molotovë në drejtim të Bashkisë së Tiranës

Shqipëri
Opozita protestë përpara Bashkisë së Tiranës, kërkohet dorëheqja e Erion Veliajt

Opozita protestë përpara Bashkisë së Tiranës, kërkohet dorëheqja e Erion Veliajt

Shqipëri
A kanë darkuar së bashku Shkëlzen Berisha dhe Erion Veliaj, reagon kryebashkiaku i Tiranës

A kanë darkuar së bashku Shkëlzen Berisha dhe Erion Veliaj, reagon kryebashkiaku i Tiranës

Shqipëri
Ali Ahmeti shpallet “Qytetar Nderi” i Tiranës, Rama: Falë tij, shqiptarët në RMV po jetojnë ditët më të mira

Ali Ahmeti shpallet “Qytetar Nderi” i Tiranës, Rama: Falë tij, shqiptarët në RMV po jetojnë ditët më të mira

Shqipëri
Protesta e opozitës, molotovë në drejtim të Bashkisë së Tiranës

Protesta e opozitës, molotovë në drejtim të Bashkisë së Tiranës

Shqipëri
Paraqitet në SPAK, reagon Veliaj: Më gjykoni nga armiqtë që kam bërë

Paraqitet në SPAK, reagon Veliaj: Më gjykoni nga armiqtë që kam bërë

Shqipëri
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj paraqitet në Prokurorinë e Posaçme

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj paraqitet në Prokurorinë e Posaçme

Shqipëri
Opozita protestë kundër Erion Veliajt, hedhin molotovë në derën e Bashkisë

Opozita protestë kundër Erion Veliajt, hedhin molotovë në derën e Bashkisë

Shqipëri
Veliaj inspekton punimet në pallatet e reja në Kombinat: Në 2025 mbyllim rindërtimin

Veliaj inspekton punimet në pallatet e reja në Kombinat: Në 2025 mbyllim rindërtimin

Shqipëri
Bulevardi i ri në Tiranë, Erion Veliaj publikon pamjet

Bulevardi i ri në Tiranë, Erion Veliaj publikon pamjet

Shqipëri
Veliaj reagon pas arrestimit të ish-drejtorëve: Gjueti shtrigash, e shohim drejtësinë aleate strategjike

Veliaj reagon pas arrestimit të ish-drejtorëve: Gjueti shtrigash, e shohim drejtësinë aleate strategjike

Shqipëri
Protestë para Bashkisë së Tiranës, tensione mes policisë dhe protestuesve

Protestë para Bashkisë së Tiranës, tensione mes policisë dhe protestuesve

Shqipëri
Veliaj reagon për herë të parë për arrestimin e ish-drejtorëve: Koha për një riformatim dhe ripërtëritje

Veliaj reagon për herë të parë për arrestimin e ish-drejtorëve: Koha për një riformatim dhe ripërtëritje

Shqipëri
Kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale

Kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale

Shqipëri
Afera e inceneratorëve, PD kallëzon në SPAK Ramën dhe Veliajn

Afera e inceneratorëve, PD kallëzon në SPAK Ramën dhe Veliajn

Shqipëri
Tirana 104 vjet kryeqytet, zbulohet agjenda festive

Tirana 104 vjet kryeqytet, zbulohet agjenda festive

Shqipëri
Ahmetaj nga arratia akuzon Ramën: Më do kokë turku për të fshehur të vërtetat e inceneratorit të Tiranës

Ahmetaj nga arratia akuzon Ramën: Më do kokë turku për të fshehur të vërtetat e inceneratorit të Tiranës

Shqipëri
Tirana dhe Prishtina hapin dyert për figurat me renome botërore – kujt iu dhurua ‘Çelësi i Qytetit” gjatë vitit 2023?

Tirana dhe Prishtina hapin dyert për figurat me renome botërore – kujt iu dhurua ‘Çelësi i Qytetit” gjatë vitit 2023?

Butrint Avdyli