LAJMI I FUNDIT:

Ekskavator

40 Artikuj

A është ky automjeti më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë?

A është ky automjeti më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë?

Auto Lajme
Një shofer shpëtoi kolegun e tij i cili mbeti i bllokuar bashkë me ekskavatorin e tij në një plazh në Angli

Një shofer shpëtoi kolegun e tij i cili mbeti i bllokuar bashkë me ekskavatorin e tij në një plazh në Angli

Fun Lajme
“Drejtësia” e talebanëve, kufomat e tre burrave i varin në lugën e ekskavatorit – pretendojnë se viktimat kishin tentuar të kryejnë vjedhje

“Drejtësia” e talebanëve, kufomat e tre burrave i varin në lugën e ekskavatorit – pretendojnë se viktimat kishin tentuar të kryejnë vjedhje

Azia
Nuk e mori rrogën, punonjësi turk i një miniere thëngjilli shkatërron me ekskavator pesë kamionë të punëdhënësit

Nuk e mori rrogën, punonjësi turk i një miniere thëngjilli shkatërron me ekskavator pesë kamionë të punëdhënësit

Turqia
Ia parkoi veturën pranë portës së pronës, fermeri i nervozuar anglez ia shkatërron mjetin me ekskavator

Ia parkoi veturën pranë portës së pronës, fermeri i nervozuar anglez ia shkatërron mjetin me ekskavator

Dështime
Shoferi i ekskavatorit nuk e sheh 61-vjeçaren, e godet me “lugë” dhe e fut nën rrota – humb jetën gruaja nga Brooklyn

Shoferi i ekskavatorit nuk e sheh 61-vjeçaren, e godet me “lugë” dhe e fut nën rrota – humb jetën gruaja nga Brooklyn

Amerika
Spanjolli futet me ekskavator në fabrikën e Mercedesit, ish-punonjësi i kompanisë gjermane shkatërron 96 vetura të reja

Spanjolli futet me ekskavator në fabrikën e Mercedesit, ish-punonjësi i kompanisë gjermane shkatërron 96 vetura të reja

Auto Lajme
Parkon veturën në mes të rrugës, i japin leksion shoferit – ia largojnë me ekskavator

Parkon veturën në mes të rrugës, i japin leksion shoferit – ia largojnë me ekskavator

Interesante
Tenton ta shemb me ekskavator ndërtesën e vjetër, ajo përfundon mbi mjetin 30 tonësh – shpëton mrekullisht shoferi

Tenton ta shemb me ekskavator ndërtesën e vjetër, ajo përfundon mbi mjetin 30 tonësh – shpëton mrekullisht shoferi

Dështime
​Nuk e pagoi për punën e kryer gjatë festës së Krishtlindjes, hyn me ekskavator në hotelin ku punonte

​Nuk e pagoi për punën e kryer gjatë festës së Krishtlindjes, hyn me ekskavator në hotelin ku punonte

Nga Bota
Ekskavatori bie nga mjeti transportues në autostradën Ibrahim Rugova

Ekskavatori bie nga mjeti transportues në autostradën Ibrahim Rugova

Kosovë
Shoferi i ekskavatorit tregon aftësitë – pret kastravecin, pa e shpërthyer tullumbacen e vendosur nën të

Shoferi i ekskavatorit tregon aftësitë – pret kastravecin, pa e shpërthyer tullumbacen e vendosur nën të

Fun Lajme
Kapet 100 milionë euro kokainë, e kishin fshehur në një ekskavator

Kapet 100 milionë euro kokainë, e kishin fshehur në një ekskavator

Nga Bota
Objekti më i rrezikshëm në Çernobil, gjendet thellë në mal – prekja e tij do të ishte fatale për këdo

Objekti më i rrezikshëm në Çernobil, gjendet thellë në mal – prekja e tij do të ishte fatale për këdo

Nga Bota
Vdes një 12 vjeçar në Gjakovë, u godit nga ekskavatori

Vdes një 12 vjeçar në Gjakovë, u godit nga ekskavatori

Kronika e Zezë
Ariun polar e transportuan me ekskavatorin special, për të realizuar një regjistrim me skaner (Video)

Ariun polar e transportuan me ekskavatorin special, për të realizuar një regjistrim me skaner (Video)

Interesante
Vjedhje si nëpër filma, me ekskavator marrin bankomatin – e gjitha ndodhi për 4 minuta (Video)

Vjedhje si nëpër filma, me ekskavator marrin bankomatin – e gjitha ndodhi për 4 minuta (Video)

Nga Bota
Nuk ia kishin kthyer borxhin, shkatërron me ekskavator shtëpitë e reja – anglezi dënohet me katër vite burgim (Video)

Nuk ia kishin kthyer borxhin, shkatërron me ekskavator shtëpitë e reja – anglezi dënohet me katër vite burgim (Video)

Nga Bota
Manovron ekskavatorin me precizitet, lëvizë edhe objektet më të vogla dhe të ndjeshme (Video)

Manovron ekskavatorin me precizitet, lëvizë edhe objektet më të vogla dhe të ndjeshme (Video)

Interesante
Shoferi i ekskavatorit nuk e sheh kolegen duke qëndruar para makinerisë gjigante, e varros për së gjalli me rërë (Video, +18)

Shoferi i ekskavatorit nuk e sheh kolegen duke qëndruar para makinerisë gjigante, e varros për së gjalli me rërë (Video, +18)

Nga Bota
Copa gjigante e gurit rrokulliset poshtë kodrës, ndalet vetëm pak centimetra larg veturës – pasagjerët i shpëtojnë vdekjes “për një fije floku” (Video)

Copa gjigante e gurit rrokulliset poshtë kodrës, ndalet vetëm pak centimetra larg veturës – pasagjerët i shpëtojnë vdekjes “për një fije floku” (Video)

Interesante
Ekskavatori u bllokua në baltë, derisa përpiqej ta nxirrte kamion e ngecur (Foto)

Ekskavatori u bllokua në baltë, derisa përpiqej ta nxirrte kamion e ngecur (Foto)

Dështime
Gërmoi themelin e shtëpisë dhe hapi tunel deri në punëtori, duke shfrytëzuar ekskavatorët lodra (Video)

Gërmoi themelin e shtëpisë dhe hapi tunel deri në punëtori, duke shfrytëzuar ekskavatorët lodra (Video)

Fun Lajme
“Nuk i marrin rrogat”, burri me ekskavator shkatërron për gjysmë ore hotelin e ri – policia angleze në kërkim të autorit (Video)

“Nuk i marrin rrogat”, burri me ekskavator shkatërron për gjysmë ore hotelin e ri – policia angleze në kërkim të autorit (Video)

Interesante