LAJMI I FUNDIT:

Edukatore

28 Artikuj

Dyshohet se sulmoi një 5-vjeçar në çerdhe, edukatorja pushohet nga puna

Dyshohet se sulmoi një 5-vjeçar në çerdhe, edukatorja pushohet nga puna

Arsim
Edukatorja godet me shuplakë një fëmijë në një çerdhe në Mitrovicë – kopshti njofton për rastin

Edukatorja godet me shuplakë një fëmijë në një çerdhe në Mitrovicë – kopshti njofton për rastin

Kosovë
U kapën nga kamerat duke keqtrajtuar fëmijët, arrestohen dy edukatoret e një kopshti në Georgia

U kapën nga kamerat duke keqtrajtuar fëmijët, arrestohen dy edukatoret e një kopshti në Georgia

Amerika
Edukatorja kineze dënohet me vdekje, helmoi 25 fëmijë në çerdhen ku punonte – humb jetën njëri prej tyre

Edukatorja kineze dënohet me vdekje, helmoi 25 fëmijë në çerdhen ku punonte – humb jetën njëri prej tyre

Azia
Edukatorja ukrainase i vendosë jastëkun në fytyrë njëvjeçares, ndërron jetë nga ngufatja – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Edukatorja ukrainase i vendosë jastëkun në fytyrë njëvjeçares, ndërron jetë nga ngufatja – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Nga Bota
Edukatorja britanike përfundon prapa grilave, testi i ADN-së zbulon të vërtetën – solli në jetë foshnjën e të miturit për të cilin kujdesej

Edukatorja britanike përfundon prapa grilave, testi i ADN-së zbulon të vërtetën – solli në jetë foshnjën e të miturit për të cilin kujdesej

Nga Bota
Edukatorja në Shqipëri rrihte jetimët – fëmijët filmojnë dhunën

Edukatorja në Shqipëri rrihte jetimët – fëmijët filmojnë dhunën

Shqipëri
Edukatori detyron 30 fëmijë në çerdhe ta godasin veten me shuplakë

Edukatori detyron 30 fëmijë në çerdhe ta godasin veten me shuplakë

Nga Bota
Afrika e Jugut, edukatorja filmohet duke detyruar vajzën e vogël ta pastroj vendin ku kishte vjell – prindërit reagojnë ashpër (Video)

Afrika e Jugut, edukatorja filmohet duke detyruar vajzën e vogël ta pastroj vendin ku kishte vjell – prindërit reagojnë ashpër (Video)

Nga Bota
Edukatoren tajvaneze e zë gjumi mbi foshnjën 11-muajshe, e ngufat për vdekje (Video, +18)

Edukatoren tajvaneze e zë gjumi mbi foshnjën 11-muajshe, e ngufat për vdekje (Video, +18)

Nga Bota
Familjarëve u kishin thënë se 3-vjeçarja është rrëzuar, kamerat e sigurisë dëshmuan të kundërtën – shfaqin edukatoren amerikane duke e keqtrajtuar (Video, +18)

Familjarëve u kishin thënë se 3-vjeçarja është rrëzuar, kamerat e sigurisë dëshmuan të kundërtën – shfaqin edukatoren amerikane duke e keqtrajtuar (Video, +18)

Nga Bota
Kamerat e sigurisë filmojnë edukatoret kineze duke tërhequr zvarrë, rrahur e shqelmuar fëmijët në një çerdhe në Itali – arrestohen nga policia (Video, +18)

Kamerat e sigurisë filmojnë edukatoret kineze duke tërhequr zvarrë, rrahur e shqelmuar fëmijët në një çerdhe në Itali – arrestohen nga policia (Video, +18)

Nga Bota
Suspendohen tri edukatore kineze, detyruan fëmijët të rrihen dhe të përdorin fjalë fyese (Video)

Suspendohen tri edukatore kineze, detyruan fëmijët të rrihen dhe të përdorin fjalë fyese (Video)

Nga Bota
Edukatorja urdhëron nxënësit ta godasin me gurë shokun, për t’i dhënë një “mësim” (Video)

Edukatorja urdhëron nxënësit ta godasin me gurë shokun, për t’i dhënë një “mësim” (Video)

Dështime
Filmohet edukatorja kineze duke ia larguar qëllimisht karrigen vajzës së vogël, e cila rrëzohet në tokë (Video)

Filmohet edukatorja kineze duke ia larguar qëllimisht karrigen vajzës së vogël, e cila rrëzohet në tokë (Video)

Nga Bota
Edukatoret e harruan jashtë, trevjeçarja vdes nga të ftohëtit (Foto)

Edukatoret e harruan jashtë, trevjeçarja vdes nga të ftohëtit (Foto)

Nga Bota
Mungesë e edukatoreve nëpër çerdhet e Maqedonisë, planifikohen mbi 2.000 punësime të reja

Mungesë e edukatoreve nëpër çerdhet e Maqedonisë, planifikohen mbi 2.000 punësime të reja

Maqedonia e Veriut
Fëmija nuk mund të flinte, edukatorja ia mbante dhunshëm kokën të mbuluar me batanije (Video)

Fëmija nuk mund të flinte, edukatorja ia mbante dhunshëm kokën të mbuluar me batanije (Video)

Dështime
Edukatorja kineze filmohet nga kamerat e sigurisë duke tentuar ta “ngufat” vogëlushin, habiten drejtuesit e çerdhes kur i shohin pamjet (Video)

Edukatorja kineze filmohet nga kamerat e sigurisë duke tentuar ta “ngufat” vogëlushin, habiten drejtuesit e çerdhes kur i shohin pamjet (Video)

Nga Bota
Edukatorja mizore ia mbyll fëmijës gojën me ngjitës, veç pse hante ngadalë (Video)

Edukatorja mizore ia mbyll fëmijës gojën me ngjitës, veç pse hante ngadalë (Video)

Dështime
Edukatorja tërheq zvarrë fëmijën nëpër korridor (Foto)

Edukatorja tërheq zvarrë fëmijën nëpër korridor (Foto)

Dështime
Kamerat e sigurisë filmojnë momentin kur edukatorja përplas për tokë fëmijët (Foto/Video)

Kamerat e sigurisë filmojnë momentin kur edukatorja përplas për tokë fëmijët (Foto/Video)

Nga Bota
Edukatorja rrah shuplaka vogëlushin dhe e tërheq zvarrë nëpër klasë (Foto/Video, +18)

Edukatorja rrah shuplaka vogëlushin dhe e tërheq zvarrë nëpër klasë (Foto/Video, +18)

Nga Bota
Macen e rrugës deshi ta mbajë në klasë, qanë sepse nuk e lejon edukatorja (Video)

Macen e rrugës deshi ta mbajë në klasë, qanë sepse nuk e lejon edukatorja (Video)

Fun Lajme